Bahcesehir University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Bahcesehir University

Hasło "W sercu Istambułu" jest odpowiednie dla uniwersytetu, takiego jak Bahcesehir University (BAU). Dzięki swojemu głównemu kampusowi na skraju Bosforu w Besiktas każdy dzień zaczyna się wcześnie z szybką mobilnością i trwa przez cały dzień. Co więcej, możliwe jest spotkanie z wydarzeniem w niemal każdej części uniwersytetu.

Pierwszą rzeczą, która rzuci Ci się w oczy po wejściu na naszą uczelnię, będzie duża liczba zagranicznych studentów. Ze Stanów Zjednoczonych do Chin, z Francji do Korei Południowej z rozległego obszaru geograficznego obejmujĘ ... cego ponad tysię cy zagranicznych studentów studiuje na BAU. Na pytanie, dlaczego wolą BAU, zawsze otrzymujemy tę samą odpowiedź: "Centralne położenie i międzynarodowa potęga" . Położenie BAU jest oczywiste. Aby zrozumieć międzynarodową współpracę naszej uczelni, wystarczy krótka wycieczka po naszym kampusie lub stronie internetowej.

"BAU GLOBAL" zapewnia studentom BAU szansę na zdobywanie wykształcenia z bardzo różnych punktów. BAU Global jest w stanie to osiągnąć poprzez Berlin, Toronto Incubation Center, Waszyngton, Hong Kong, Rzym, Dolinę Krzemową i Boston. "BAU Global" pozwala studentom kontynuować naukę we wszystkich centrach BAU Global za granicą i zapewnia wszelkie wsparcie związane z programami.

Masz możliwość wzięcia udziału w kursie w swoim wydziale w Stambule, Berlinie, Rzymie lub Waszyngtonie. Również pod koniec każdego roku akademickiego masz szansę ubiegać się o letnie zagraniczne programy BAU. Na przykład w Nowym Jorku możesz uczyć się w dziedzinie mediów i komunikacji, w Waszyngtonie możesz studiować komunikację polityczną, technologia jest w centrum mediów cyfrowych i marketingu w Dolinie Krzemowej, a my otwieramy program szkoleniowy w Hongkongu, koncentrując się na biznes i innowacje. Co więcej, program BAU na lato za granicą jest przeznaczony nie tylko dla naszych studentów, ale jest otwarty dla studentów z całego świata!

Transport do BAU jest dość łatwy. Zapewniamy bezpłatny transport do naszych studentów i naukowców bez własnych łodzi pomiędzy naszymi dwoma kampusami położonymi w sercu Stambułu, Besiktas Północ, Beşiktaş South, Göztepe i Galata. Nasze łodzie odjeżdżają z obszaru, którym nadaliśmy nazwę BAUPORT. Jest to obszar w pełni przeznaczony do wykorzystania przez naszych studentów z zielenią i wspaniałym widokiem na Bosfor. Nasze łodzie wypływają o określonych porach dnia z własnego molo, co pozwala na przyjemną podróż pomiędzy kampusami w Besiktas i Galata. W ten sposób studenci trzymają się z daleka od ruchliwego ruchu w Stambule i cieszą się oceanem i świeżym powietrzem podczas przechodzenia z kampusu do kampusu. Nasz kampus w Galacie specjalizuje się w pracy Wydziału Komunikacji w nowych mediach. Publikowanie tabletów w mediach cyfrowych, cyfrowe, oparte na grach, uczenie się wiadomości ze studia na biurko i wiele innych warsztatów są dostępne w Galacie.

BAU nie tylko służy studentom studiów licencjackich, ale także organizuje programy dla absolwentów i absolwentów. Nasze Biuro Absolwentów organizuje imprezy przez cały rok, a nasza absolwentka BAU rośnie każdego roku, jednocześnie utrzymując silną więź, nawet po ukończeniu studiów.

Zapraszamy do zostania częścią rodziny BAU.

MISJA

Jako instytucja szkolnictwa wyższego zajmująca się nauczaniem, badaniami i usługami dla naszego społeczeństwa, misją Uniwersytetu Bahceşehir jest kształcenie czołowych pracowników przyszłości, którzy mają dociekliwy umysł i umiejętność krytycznego myślenia; są wrażliwi na problemy lokalne i globalne; osiągnąć międzynarodowe standardy; przyczynić się do wiedzy naukowej, technologicznej i kulturalnej; są silnymi zwolennikami uniwersalnych pomysłów i wartości.

WIZJA

Uniwersytet Bahçeşehir spodziewa się być liderem regionalnym i krajowym w zakresie poszerzania wiedzy. Uniwersytet w Bahceşehir ma na celu edukację studentów, którzy są zaangażowani w promowanie poszanowania praw innych, którzy są uważni i doceniają różnice między ludźmi oraz konstruktywną ekspresję idei.109983_22_001.jpg109984_22_002ii.jpg109985_22_018.jpg

Lokalizacje

Stambuł

Address
Yıldız Mh., Çırağan Caddesi, Osmanpaşa Mektebi Sokak 4-6, Beşiktaş
34353 Stambuł, Stambuł, Turcja