Abdullah Gül University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Abdullah Gul University (AGU)

Abdullah Gül University (AGU) jest młody, dynamiczny najwyższej jakości turecki State University i już jednym z najlepszych w kraju.

Uniwersytet otwarty w lipcu 2010 roku z celem produkować absolwentów, którzy mogą kształtować przyszłość, wyposażonych w najlepsze umiejętności w dzisiejszym społeczeństwie globalnym.

AGU jest pierwszym State University w Turcji z przepisu prawnego do wsparcia z prywatnej fundacji (w tym wielu prominentnych Turcji), który jest poświęcony wyłącznie do Uniwersytetu i jego celów.

Jako Pionierem uniwersytetów trzeciej generacji, AGU kładzie wielki nacisk na badania interdyscyplinarne, współpraca uczelni z przemysłem i innowacyjne nauczanie, AGU to uniwersytet badawczy, który obejmuje Rozwiązanie poszukujących wyzwań globalnych, Aby to osiągnąć, celem przyciągnięcia AGU genialny członków wydziału i najzdolniejszych studentów, Którzy jako absolwenci AGU zostanie charakteryzuje się zdolnością do myślenia, badań, pracy w interdyscyplinarnym mody i prowadzić i którzy będą przygotowani do pracy w dowolnym miejscu na świecie.

Dlatego znajomość języka angielskiego jest podstawowym i Wszystkie nasze programy są prowadzone w 100% w języku angielskim, Angielski edukacji w AGU kontynuowane po naszej program przygotowawczy (w AGU School of Languages) i odgrywa ważną rolę w życiu naukowym i społecznym naszych studentów.

Agu na cele

 • Aby stać się liderem w dziedzinie kreatywności, innowacyjności i wysokiej jakości instytucji dla uczenia się, nauczania, badań i przedsiębiorczości.
 • Aby przyciągnąć najzdolniejszych studentów (AGU otrzymuje tureckich studentów, które są w top 20,000 na poziomie krajowym, jak i nasze wymagania dla studentów zagranicznych są jednymi z najbardziej selektywne) i genialny / nagradzanych wykładowców z całego świata (w sumie 20% nasi wykładowcy, 40% naszych wykładowców i 82% naszych angielskich instruktorów są międzynarodowe).
 • Do produkcji nauki i wiedzy, co ma wartość dla szerokiego grona zainteresowanych stron
 • Do ścisłej współpracy z przemysłem, w szczególności lokalnego przemysłu, w celu opracowania wysokiej jakości i skutecznych projektów w badania i rozwój.

Praktyki edukacyjne AGU to m.in.

 • Tworzenie programów mających na celu dostosowanie się do żądań akredytacje "jak ABET, AACSB, AMBA, Erasmus +, itp i różnych rankingach międzynarodowych.
 • Przyjęcie interdyscyplinarne podejście w połączeniu edukacji teoretycznej, badań i rozwoju oraz szkolenia praktyczne.
 • Tworzenie partnerstw międzynarodowych, wspólnych programów i programów wymiany międzynarodowej wychowujących profil i wiedzy pomiędzy kulturami naszych studentów i pracowników.
 • Zachowanie małego stosunku studentów / pracowników naukowych w celu optymalizacji doświadczenia uczniów.
 • Realizacja długoterminowe staże z renomowanych jakości korporacji.
 • Zastosowanie praktyczne szkolenia we współpracy z korporacji, instytucji i przedsiębiorstw.
 • Przygotowanie naszych studentów na rynek pracy i życie zawodowe poprzez nasze Centrum Kariery, Fabryka Młodzieży i innych programów AGU osobistego rozwoju.
 • Bezpośredniej interakcji ze środowiskiem biznesu poprzez coaching kariery i mentora.
 • Wdrożenie skutecznych, interaktywnych i uczestnictwa klas.
 • Realizacja szkolenia oparte na praktyce w najwyższej jakości laboratoriów i ośrodków badawczych.
 • Okazja do nauki języków obcych za pośrednictwem naszej szkoły językowe.
 • Szansa ewoluować w wielokulturowym piasty i interakcji z naszych członków Międzynarodowego AGU wspólnotowych (19 krajów prezentować na terenie kampusu).

Instytucja w 100% angielski

Znajomość języka angielskiego jest podstawą, w związku z tym wszystkie programy prowadzone są w 100% w języku angielskim. AGU Szkoła Języków (AGUSL) ma trzy podstawowe cele:

 • Aby upewnić się, że wszyscy studenci, którzy są zamiar wprowadzić wydział AGU jest uprawniona do efektywnego funkcjonowania w języku angielskim w programach badań będą one nastąpią.
 • Aby upewnić się, że wszyscy uczniowie, którzy kończą z wydziału AGU są uprawnione do funkcji komunikowania się skutecznie i profesjonalnie w języku angielskim.
 • Aby zaoferować wszystkim studentom możliwość oswojenia się z drugim językiem obcym, że o światowym znaczeniu.

Angielski edukacji w AGU nadal po Programu Przygotowawczego i odgrywa ważną rolę w życiu społecznym i naukowym naszych członków Agu.

AGU Programy akademickie

AGU obecnie przyjmowania uczniów do następujących programów:

STUDENT

 • School of Engineering: Technika komputerowa (B.Sc), inżynieria lądowa (B.Sc), elektryczne i elektronika Inżynieria (B.Sc), Industrial Engineering (B.Sc), Mechanika (B.Sc) - Szkoła Architektury: Architektura (B.Sc) - Szkoła przywództwa i zarządzania: Business Administration (B.Sc) - Szkoła życia i Przyrodniczego: Biologia molekularna i genetyka (B.Sc), jesień 2017

UKOŃCZYĆ

 • Graduate School: Zaawansowane materiały i nanotechnologia (M.Sc), Elektrotechniki i Informatyki (M.Sc i doktoranckie), Industrial Engineering (mgr i doktoranckie) Nowe programy zostaną dodane w najbliższej przyszłości. AGU będzie również rzutować interdyscyplinarne programy podyplomowe w swoich wydziałach akademickich.

AGU oczekuje na przyjęcie do jego nowiutkim Campus i jest gotowy do upewnij się, że są w pełni wyposażone w całą wiedzę, umiejętności, doświadczenie i międzynarodowych ekspozycji musisz mieć istotny wpływ na dzisiejsze społeczeństwo i nasze przyszłe zglobalizowanego.

Lokalizacje

Kayseri

Abdullah Gül University

Address
Abdullah Gül University
Sümer Campus, Barbaros Mahallesi, Erkilet Bulvarı, Kocasinan

38080 Kayseri, Prowincja Kayseri, Turcja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium