Przeczytaj oficjalny opis

Abdullah Gul University (AGU)

Abdullah Gül University (AGU) jest młody, dynamiczny najwyższej jakości turecki State University i już jednym z najlepszych w kraju.

Uniwersytet otwarty w lipcu 2010 roku z celem produkować absolwentów, którzy mogą kształtować przyszłość, wyposażonych w najlepsze umiejętności w dzisiejszym społeczeństwie globalnym.

AGU jest pierwszym State University w Turcji z przepisu prawnego do wsparcia z prywatnej fundacji (w tym wielu prominentnych Turcji), który jest poświęcony wyłącznie do Uniwersytetu i jego celów.

Jako Pionierem uniwersytetów trzeciej generacji, AGU kładzie wielki nacisk na badania interdyscyplinarne, współpraca uczelni z przemysłem i innowacyjne nauczanie, AGU to uniwersytet badawczy, który obejmuje Rozwiązanie poszukujących wyzwań globalnych, Aby to osiągnąć, celem przyciągnięcia AGU genialny członków wydziału i najzdolniejszych studentów, Którzy jako absolwenci AGU zostanie charakteryzuje się zdolnością do myślenia, badań, pracy w interdyscyplinarnym mody i prowadzić i którzy będą przygotowani do pracy w dowolnym miejscu na świecie.

Dlatego znajomość języka angielskiego jest podstawowym i Wszystkie nasze programy są prowadzone w 100% w języku angielskim, Angielski edukacji w AGU kontynuowane po naszej program przygotowawczy (w AGU School of Languages) i odgrywa ważną rolę w życiu naukowym i społecznym naszych studentów.

Agu na cele

 • Aby stać się liderem w dziedzinie kreatywności, innowacyjności i wysokiej jakości instytucji dla uczenia się, nauczania, badań i przedsiębiorczości.
 • Aby przyciągnąć najzdolniejszych studentów (AGU otrzymuje tureckich studentów, które są w top 20,000 na poziomie krajowym, jak i nasze wymagania dla studentów zagranicznych są jednymi z najbardziej selektywne) i genialny / nagradzanych wykładowców z całego świata (w sumie 20% nasi wykładowcy, 40% naszych wykładowców i 82% naszych angielskich instruktorów są międzynarodowe).
 • Do produkcji nauki i wiedzy, co ma wartość dla szerokiego grona zainteresowanych stron
 • Do ścisłej współpracy z przemysłem, w szczególności lokalnego przemysłu, w celu opracowania wysokiej jakości i skutecznych projektów w badania i rozwój.

Praktyki edukacyjne AGU to m.in.

 • Tworzenie programów mających na celu dostosowanie się do żądań akredytacje "jak ABET, AACSB, AMBA, Erasmus +, itp i różnych rankingach międzynarodowych.
 • Przyjęcie interdyscyplinarne podejście w połączeniu edukacji teoretycznej, badań i rozwoju oraz szkolenia praktyczne.
 • Tworzenie partnerstw międzynarodowych, wspólnych programów i programów wymiany międzynarodowej wychowujących profil i wiedzy pomiędzy kulturami naszych studentów i pracowników.
 • Zachowanie małego stosunku studentów / pracowników naukowych w celu optymalizacji doświadczenia uczniów.
 • Realizacja długoterminowe staże z renomowanych jakości korporacji.
 • Zastosowanie praktyczne szkolenia we współpracy z korporacji, instytucji i przedsiębiorstw.
 • Przygotowanie naszych studentów na rynek pracy i życie zawodowe poprzez nasze Centrum Kariery, Fabryka Młodzieży i innych programów AGU osobistego rozwoju.
 • Bezpośredniej interakcji ze środowiskiem biznesu poprzez coaching kariery i mentora.
 • Wdrożenie skutecznych, interaktywnych i uczestnictwa klas.
 • Realizacja szkolenia oparte na praktyce w najwyższej jakości laboratoriów i ośrodków badawczych.
 • Okazja do nauki języków obcych za pośrednictwem naszej szkoły językowe.
 • Szansa ewoluować w wielokulturowym piasty i interakcji z naszych członków Międzynarodowego AGU wspólnotowych (19 krajów prezentować na terenie kampusu).

Instytucja w 100% angielski

Znajomość języka angielskiego jest podstawą, w związku z tym wszystkie programy prowadzone są w 100% w języku angielskim. AGU Szkoła Języków (AGUSL) ma trzy podstawowe cele:

 • Aby upewnić się, że wszyscy studenci, którzy są zamiar wprowadzić wydział AGU jest uprawniona do efektywnego funkcjonowania w języku angielskim w programach badań będą one nastąpią.
 • Aby upewnić się, że wszyscy uczniowie, którzy kończą z wydziału AGU są uprawnione do funkcji komunikowania się skutecznie i profesjonalnie w języku angielskim.
 • Aby zaoferować wszystkim studentom możliwość oswojenia się z drugim językiem obcym, że o światowym znaczeniu.

Angielski edukacji w AGU nadal po Programu Przygotowawczego i odgrywa ważną rolę w życiu społecznym i naukowym naszych członków Agu.

AGU Programy akademickie

AGU obecnie przyjmowania uczniów do następujących programów:

STUDENT

 • School of Engineering: Technika komputerowa (B.Sc), inżynieria lądowa (B.Sc), elektryczne i elektronika Inżynieria (B.Sc), Industrial Engineering (B.Sc), Mechanika (B.Sc) - Szkoła Architektury: Architektura (B.Sc) - Szkoła przywództwa i zarządzania: Business Administration (B.Sc) - Szkoła życia i Przyrodniczego: Biologia molekularna i genetyka (B.Sc), jesień 2017

UKOŃCZYĆ

 • Graduate School: Zaawansowane materiały i nanotechnologia (M.Sc), Elektrotechniki i Informatyki (M.Sc i doktoranckie), Industrial Engineering (mgr i doktoranckie) Nowe programy zostaną dodane w najbliższej przyszłości. AGU będzie również rzutować interdyscyplinarne programy podyplomowe w swoich wydziałach akademickich.

AGU oczekuje na przyjęcie do jego nowiutkim Campus i jest gotowy do upewnij się, że są w pełni wyposażone w całą wiedzę, umiejętności, doświadczenie i międzynarodowych ekspozycji musisz mieć istotny wpływ na dzisiejsze społeczeństwo i nasze przyszłe zglobalizowanego.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Abdullah Gül University

Elektryczne i magisterskie i doktoranckie programów komputerowych Departamentu Inżynierii AGU podkreśla zaawansowanego kształcenia akademickiego dla nowatorskich badań. ... [+]

Magister Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej (100% w języku angielskim)

Abdullah Gul University (AGU) ma być zorientowany na badania uniwersyteckie z state-of-the-art udogodnienia przeznaczonych do interdyscyplinarnych badań i studiów podyplomowych. AGU fakultet z pełnym doświadczeniem w krajowych i międzynarodowych projektach badawczych przyniesie korzyści dla wszystkich zainteresowanych stron. AGU zwraca szczególną uwagę na budowanie relacji z branży w celu ustalenia efektywną współpracę wykwalifikowanych projektów badawczo-rozwojowych.

Program elektryczna i mgr Komputer Departamentu Inżynierii AGU podkreśla zaawansowanego kształcenia akademickiego dla nowatorskich badań. Nasze badania koncentrują się na obecnych obszarach o wysokim potencjale wzrostu, takich jak optyka, fotonika, nanotechnologia, biomedycznych i bioinformatyka, technologii informacyjnych i komunikacyjnych, inżynierii systemów mocy, energii, sterowania i automatyki.... [-]

Turcja Kayseri
Wrzesień 2020
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Abdullah Gül University

Badania w dziale Inżynierii Przemysłowej Uniwersytetu Abdullah Gul skupia się na zrozumieniu, modeli i procedur rozwijających rozwiązania. ... [+]

Magister Inżynierii Przemysłowej (100% w języku angielskim)

SZUKASZ

Program spełnić Państwa oczekiwania kariery? Doświadczenie w zakresie badań interdyscyplinarnych? Innowacyjna i stymulowanie atmosfera? Kolegialne środowisko pracy? Wyzwanie, badania o dużym znaczeniu? Klimat uczniu? Zmieniające życie doświadczenie?

Dołącz do nas w odkrywaniu, zwiedzanie, doświadczanie i rozwiązywania trudnych problemów globalnych.

WSTĘP

Badania w dziale Inżynierii Przemysłowej Uniwersytetu Abdullah Gul skupia się na zrozumieniu, opracowanie modeli i procedur rozwiązań i wsparcie decyzyjne dla współczesnych wyzwań w branżach produkcyjnych i usługowych, a także wielkoskalowe systemy społeczno-techniczne. Dział zapewnia duże doświadczenie w modelowaniu i optymalizacji, symulacji, a prawdopodobieństwo / statystyk. Na tym tle, studenci mają możliwość specjalizacji w następujących trzech interdyscyplinarnych obszarach tematycznych:... [-]

Turcja Kayseri
Wrzesień 2020
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Abdullah Gül University

Przyszłość zwiększając nasz sposób życia ma silne więzi z poprawy w nauce o materiałach i nanotechnologii. ... [+]

Wyższe program w zaawansowanych materiałów i nanotechnologii (AM & N) (100% w języku angielskim) CZYM JEST NAUKA I MATERIAŁÓW nanotechnologia?

Słynna rozmowa zatytułowany "Jest dużo miejsca na Dole" przez znanego fizyka teoretyczna Richard Feynman zaszczepia pojęcia nanotechnologii w 1959 roku podczas spotkania Amerykańskiego Towarzystwa Fizycznego w California Institute of Technology (Caltech), który był na długo przed terminem "nanotechnologii "został użyty. Zainspirowany tym rozmawiać, wielu badaczy z różnych dyscyplin zaczęły badać możliwość manipulowania sprawę na skali atomów i molekuł, która rozwinęła nowy interdyscyplinarny obszar badawczy o nazwie "Nauka i Nanotechnologia Materiały inżynierskie".... [-]

Turcja Kayseri
Wrzesień 2020
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku