Przeczytaj oficjalny opis

O Uniwersytecie Bilgi w Stambule

W 1996 roku, na uniwersytetach w Turcji w celu wprowadzają nowy powiew życia na sposób Bilgi University Istanbul ", a nie do szkoły, uczyć się przez całe życie" (Non Scholae sed vitae discimus) przyjęła zasadę.

Zgodnie z tą zasadą Obecnie ponad 24.000 absolwentów, prawie 1000 wykwalifikowanych pracowników akademickich i studentów DANE ponad 22.000, nauk społecznych, nauk administracyjnych, humanistycznych, komunikacji, prawo, architektura, prowadzi szkolenia w dziedzinach takich jak inżynierii i nauk medycznych. 6 wydziałów, 5, 5 instytutów i szkół zawodowych z informacjami 3 licencyjnej, absolwent, ma ponad 150 studiów program nauczania, który jest.

największa na świecie sieć uczelnia od 2006 roku jako jedyny członek laureatem międzynarodowych uczelniach w Turcji danych, w USA jest częścią globalnej sieci, z populacją ponad milion studentów w 28 krajach do Chin. INFORMACJE Ponad 80 uczniów tak, że uniwersytet to studenci. Programy wymiany studentów z wielu uczelni z międzynarodowym programów reputacji, wiedza i podwójnej mierze poprzez wspólnych porozumień, stał się instytucją z wyboru studentów zagranicznych. W ten sposób uczniowie wiedzą także wyjechać za granicę, pozostają one w Turcji są prawdziwą "międzynarodowa" zdobyć doświadczenie.

W samym sercu Stambułu wiedzą, santralistabul Dolapdere i ponad 1000 wydarzeń rocznie, w tym Kuştepe żywy ma trzy kampusy serwujących życie.

Programy prowadzone przez:
Turecki