Université Centrale

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Université Centrale to największy prywatny uniwersytet w Tunezji. Pioneer i zdecydowanie zorientowane na arenie międzynarodowej Université Centrale dołączył do United honoris uniwersytetach pierwszy panafrykańskiej sieci prywatnej szkolnictwa wyższego do standardów międzynarodowych.


Université Centrale jest Uniwersytet nr 1 w całej Tunezji i pionierem edukacji prywatnej współpracy w Afryce ze swoim nowym panafrykańskiej sieci wyższy enseigneur „Honoris Zjednoczonych uniwersytetów”, która obejmuje najlepsze afrykańskie uniwersytety./>

Lider w Tunezji Université Centrale podbił kontynent z profilami coraz bardziej ambitnych studentów z wyzwaniem integracji międzynarodowej scenie dzięki doświadczeniu i wiedzy na Uniwersytecie im godnie reprezentować.

Zwinny, Mobile i propagowanie współpracy inteligencji; Nasz Uniwersytet faworyzuje wymianę wiedzy dzięki mobilności kulturowej i wzmocnienia każdego ucznia i nauczyciela, ponieważ innowacyjność i kreatywność nie wywieszono Université Centrale do rangi 1. Uniwersytet prywatne.

Université Centrale wyróżnia się poprzez swoją siłę do zatrudnienia od ukończenia studiów, ale przede wszystkim poprzez szkolenia dostosowane do potrzeb rynku pracy oraz we współpracy z firmami także spełniać międzynarodowe standardy.

Programy zawodowe i uniwersytety są stale rozwijane w naszej Uczelni. Université Centrale zaspokaja potrzeby dzisiejszego świata i ma misję do spełnienia nie tylko popyt, ale aby być kreatywnym z wartości dodanej. Opierając się na ludzi, rozwijać swoje zdolności i wspierać ambitne marzenia naszych studentów to motto 1. Trainer przyszłych liderów w Afryce.

Central University IS:

 • Inteligentne Labs przeznaczony do wspierania uczenia się przez działanie.
 • centra symulacyjne (zdrowie, prawo, handel, itp.)
 • Centra innowacji: zabawy i dorywczo pomieszczenia wyposażone w najnowszą technologię w celu promowania innowacji i wspierania przedsiębiorczości.
 • Praca Biuro Umiejscowienie: Coaching na staże, zatrudnienie 1, definicji profesjonalnego projektu.
 • audytoria
 • laboratoria językowe i certyfikaty
 • biblioteka
 • czytelnie i praca
 • hala multi-sport
 • Obszary stołówkach i relaksu.
 • Campus wysoce wyposażone i połączone (bezprzewodowe, komputery podłączone samoobsługa).

WYBIERZ UC


Uczelnia otwarta na świat/>


Międzynarodowy wymiar Université Centrale jest obecna od jej powstania./>

Na fali tego powołania, przez prawie 15 lat, to prywatny uniwersytet w Tunezji dziś stać się kluczowym graczem na oferowanie szkoleń i możliwości: dyplomy uznawane na arenie międzynarodowej, wielokulturowej społeczności (the Université Centrale rekrutuje studentów w prawie 25 krajach), sieć partnerów we wszystkich krajach (Microsoft, Cisco, ...), kilka umów o współpracy podpisane z prestiżowych uniwersytetów lub szkół wyższych we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Libanie, Syria, Jordania, Algieria, Maroko, Senegal, Wybrzeże Kości słoniowej, Kamerun, Kongo, Nigeria, RPA, Kanada, USA, Brazylia i Australia ...


Instytucja w ruchu/>


Od momentu powstania, istnieje prawie 15 lata, Université Centrale nieustannie na nowo./>

Dziś nasi Wydziały i kampusy są bardziej niż w jakimkolwiek innym miejscu, to miejsce, gdzie nowe pomysły mogą być uruchamiane i realizowane.

Metody nauczania, kursy otwarcia, zaangażowania obywatelskiego, cyfrowe Campus, nowe narzędzia: zdolność do innowacji jest jednym z naszych znaków towarowych.


Trampoliny kariera/>


wykształcenie podstawowe i zawodowe kotwica na Université Centrale , lubimy mieszać podejść i krzyż oczy./>

Ta tradycja różnorodności i multidyscyplinarnym rzeczywistości naszych instytucji uprzywilejowanym miejscem spotkania i synergii między myślenia i działania, umożliwiając rozwój bardziej kompleksowej i wysokiej zatrudnialności absolwentów.


Wykształcenie w kierunku podejmowania odpowiedzialności/>


Pierwsza misja Université Centrale jest kształcenie wysoko wykwalifikowanych liderów i menedżerów dla sektora publicznego i prywatnego w Tunezji i na całym świecie./>

Ale naszą ambicją jest jeszcze większa: trenować świadomych obywateli zdolnych do przekształcenia społeczeństwa i wdrożyć im swoje wartości i projektów.

MISJA


Konwersja naszych uczniów wykonujących specjalistów poprzez dostarczenie wiedzy i umiejętności niezbędnych do skutecznego służyć gospodarki i tunezyjskiej i afrykańskiego społeczeństwa w zglobalizowanym świecie./>


Naszym zadaniem jest, aby otworzyć drzwi do międzynarodowej według swoich celów i marzeń przez pozycjonowanie się na rynku pracy, zarówno poprzez szkolenia zawodowego w bezpośrednim kontakcie z rozwijający się biznes, albo odpowiednim kursie uniwersyteckim Twój kurs z nauczycielami i uczniami z różnych środowisk./>

Twój tło, swoją kulturę i swoje aktywa; budujemy wspólny sukces poprzez wykorzystanie różnic i wzmocnienie naszych podobieństw z integracji w środowisku, w którym jesteś aktorem i miotający do jego sukcesu w zglobalizowanym świecie.

Poprzez swoją sieć, Université Centrale sprzyja transferowi wiedzy i umiejętności wraz z silnymi graczami na tunezyjskiej gospodarki, afrykańskich i globalnych.

Staże, stypendia, wycieczki szkolne, kluby i życie studenckie planowane są różne działania, które pomogą Ci wyróżnić się w CV oraz promowanie rozwoju osobistego w naszej uczelni.

Université Centrale , wiodący prywatne szkolnictwo wyższe w Tunezji przygotowuje do przyszłości za granicą, gdzie można dostosować do zwinności i wyróżnić się jako lider.

NASZA WIZJA


Prywatny uniwersytet w zglobalizowanym powołanie wiodących patelni w Tunezji, która oferuje innowacyjne podejścia pedagogicznego studenta i zwinność kulturowego i jest „Best in Class” w przygotowaniu studentów do sukcesu zawodowego: A New Generation przywódców afrykańskich./>

Lokalizacje

Tunis

Address
3, Rue Hammadi Eljaziri
1002 Tunis, Tunis, Tunezja