Przeczytaj oficjalny opis

Wiadomość Deana

„Dziękujemy za zainteresowanie naszą instytucją i zapraszamy do Mediterranean School of Business.

Wizja MSB ma być punktem odniesienia dla doskonałości edukacyjnej w Tunezji i poza nią. Nasze rygorystyczne programy łączą innowacyjne metody nauczania z najnowszymi osiągnięciami w zarządzaniu, przygotowując menedżerów i liderów do dodawania skutecznej i zrównoważonej wartości społeczności biznesowej.

Nasze programy mogą pochwalić się wybitną siecią wykładowców, pracowników i studentów, którzy spotykają się w wielokulturowym otoczeniu z intelektualną witalnością porównywalną z najlepszymi uczelniami na całym świecie.

Poza naszym międzynarodowym uznaniem przez dwie najbardziej prestiżowe międzynarodowe jednostki akredytujące (AMBA i EFMD-EPAS), znaczna liczba konferencji, seminariów i programów szkoleniowych organizowanych w naszej instytucji sprawia, że MSB staje się ośrodkiem interakcji między naukowcami, przedsiębiorcami i decydentami w zakresie bieżącej sytuacji gospodarczej , kwestie społeczne i polityczne.

Jeśli zdecydujesz się na przeżycie zmieniające życie i dołącz do sieci ponad tysiąca wybitnych absolwentów, którzy aspirują do zmiany w regionie i poza nim, programy MSB są dla Ciebie. ”

Leila Triki, Ph.D.

Dean, Mediterranean School of Business112142_pexels-photo-1595391.jpeg

Historia

W 2002 r. SMU miał szczęście mieć poparcie członków-założycieli, którzy zaliczają się do korporacji, liderów biznesu, specjalistów i naukowców. Ten początkowy zespół SMU wprowadził program Executive MBA, który był nadzorowany przez Pr. Mahmoud Triki. Do zespołu dołączył zespół, w skład którego weszli dr Taoufik Jelassi i Nabil Triki, następnie konsultant ds. Strategii w Boston Consulting Group w Paryżu.

Gdy program nabrał rozmachu, zespół poszerzył się o Neila Gharsallah, Stanford Alumnae z tytułem MS Management; Inżynierowie IT Haythem Abdelkafi i Nadhir Douma oprócz posiadacza MBA z George Washington University, Hala Ammar.

SMU liczy dziś na dedykowany zespół składający się z ponad 60 pracowników, ponad 30 wykładowców w pełnym wymiarze godzin i około 1200 studentów w kampusie.112144_pexels-photo-1181622.jpeg

Misja MSB

  • Oferowanie edukacji globalnej poprzez tworzenie i rozpowszechnianie wiedzy dotyczącej środowiska biznesowego.
  • Promocja wartości doskonałości, przedsiębiorczości, innowacji i odpowiedzialnego przywództwa.

Wizja MSB

  • Aby uczynić nasz uniwersytet wizytówką i inspiracją dla systemu uniwersyteckiego w Tunezji i poza nią: Regionalne Centrum Doskonałości

Wartości MSB

  • Doskonałość
  • Przywództwo
  • Innowacja
  • Zaufanie112143_people-woman-coffee-meeting.jpg

Akredytacja

Akredytacja krajowa

Wszystkie programy MSB są zatwierdzane przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego, Badania Naukowe i Technologie Informacyjne i Komunikacyjne.

Akredytacje misji międzynarodowych

W MSB wychodzimy poza akredytację krajową, starając się być punktem odniesienia w regionie, z dumą zatrzymujemy zarówno akredytacje AMBA, jak i akredytacje EPAS oprócz uznania CFA.

Akredytacja AMBA

MSB ma zaszczyt: Jedyny program Master in Business Management (MBM) w AFRYCE akredytowany przez londyńskie Stowarzyszenie MBA (AMBA, Londyn).

Jedyny program Executive Master in Business Administration (EMBA) w Tunezji i nieliczny w AFRYCE akredytowany przez londyńskie Stowarzyszenie MBA (AMBA, Londyn).

Akredytacja EPAS

MSB ma zaszczyt: jedyny program licencjacki w Tunezji akredytowany przez EPAS, drugi w Afryce Północnej i trzeci w Afryce.

* Program europejskiego systemu akredytacji programu (EPAS), którego celem jest ocena jakości programów zarządzania i dyplomów. EPAS jest częścią Europejskiej Fundacji Rozwoju Zarządzania (EFMD), międzynarodowej organizacji z siedzibą w Brukseli.

CFA Institute® Afiliacja

MBM firmy MSB

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

South Mediterranean University

MBM w MSB jest skierowany do ambitnych świeżo upieczonych absolwentów lub młodych specjalistów posiadających licencjat w różnych środowiskach akademickich, którzy aspiruj ... [+]

Wiadomość Deana

„Menedżer XXI wieku musi posiadać dobre zrozumienie dzisiejszych problemów biznesowych, wszechstronną znajomość podstawowych umiejętności zarządzania i biegłość w myśleniu strategicznym. Właśnie w tym kontekście opracowaliśmy i rozwinęliśmy nasze programy. W MSB szkolimy wizjonerów, którzy potrafią przewidywać zmiany i czerpać korzyści z nowych możliwości oferowanych przez gospodarkę cyfrową i wyzwania globalizacji.

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do naszych programów, rozpoczniesz wyjątkowe i stymulujące doświadczenie edukacyjne. Jakość naszego wydziału i naszych placówek, możliwość dostosowania naszych programów do potrzeb pracodawców oraz zaangażowanie naszych pracowników sprawią, że MSB poczuje mądrą inwestycję dla siebie, swojej rodziny i organizacji zatrudniającej. ”... [-]

Tunezja Tunis
Otwarta rekrutacja
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
24 - 30 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Address
Berges du Lac 2
1052 Tunis, Tunis, Tunezja