Przeczytaj oficjalny opis

Dziękujemy za zainteresowanie naszą instytucją i zapraszamy do Mediterranean School of Business.

Wizja South Mediterranean University ma być punktem odniesienia dla doskonałości edukacyjnej w Tunezji i poza nią. Nasze rygorystyczne programy łączą innowacyjne metody nauczania z najnowszymi osiągnięciami w zarządzaniu, przygotowując menedżerów i liderów do dodawania skutecznej i zrównoważonej wartości społeczności biznesowej.

Nasze programy mogą pochwalić się wybitną siecią wykładowców, pracowników i studentów, którzy spotykają się w wielokulturowym otoczeniu z intelektualną witalnością porównywalną z najlepszymi uczelniami na całym świecie.

Poza naszym międzynarodowym uznaniem przez dwie najbardziej prestiżowe międzynarodowe jednostki akredytujące (AMBA i EFMD-EPAS), znaczna liczba konferencji, seminariów i programów szkoleniowych organizowanych w naszej instytucji sprawia, że MSB staje się ośrodkiem interakcji między naukowcami, przedsiębiorcami i decydentami w zakresie bieżącej sytuacji gospodarczej , kwestie społeczne i polityczne.

Jeśli zdecydujesz się na doświadczenie zmieniające życie i dołącz do sieci ponad tysiąca wybitnych absolwentów, którzy aspirują do zmiany w regionie i poza nim, programy MSB są dla Ciebie.


112142_pexels-photo-1595391.jpeg

Historia

W 2002 r. SMU miał szczęście mieć poparcie członków-założycieli, którzy zaliczają się do korporacji, liderów biznesu, specjalistów i naukowców. Ten początkowy zespół SMU wprowadził program Executive MBA, który był nadzorowany przez Pr. Mahmoud Triki. Do zespołu dołączył zespół, w skład którego weszli dr Taoufik Jelassi i Nabil Triki, następnie konsultant ds. Strategii w Boston Consulting Group w Paryżu.

Gdy program nabrał rozmachu, zespół poszerzył się o Neila Gharsallah, Stanford Alumnae z tytułem MS Management; Inżynierowie IT Haythem Abdelkafi i Nadhir Douma oprócz posiadacza MBA z George Washington University, Hala Ammar.

SMU liczy dziś na dedykowany zespół składający się z ponad 60 pracowników, ponad 30 wykładowców w pełnym wymiarze godzin i około 1200 studentów w kampusie.

112144_pexels-photo-1181622.jpeg

Misja MSB

  • Oferowanie edukacji globalnej poprzez tworzenie i rozpowszechnianie wiedzy dotyczącej środowiska biznesowego.
  • Promocja wartości doskonałości, przedsiębiorczości, innowacji i odpowiedzialnego przywództwa.

Wizja MSB

  • Aby uczynić nasz uniwersytet wizytówką i inspiracją dla systemu uniwersyteckiego w Tunezji i poza nią: Regionalne Centrum Doskonałości

Wartości MSB

  • Doskonałość
  • Przywództwo
  • Innowacja
  • Zaufanie

112143_people-woman-coffee-meeting.jpg

Akredytacja

Akredytacja krajowa

Wszystkie programy MSB są zatwierdzane przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego, Badania Naukowe i Technologie Informacyjne i Komunikacyjne.

Akredytacje misji międzynarodowych

W MSB wychodzimy poza akredytację krajową, starając się być punktem odniesienia w regionie, z dumą zatrzymujemy zarówno akredytacje AMBA, jak i akredytacje EPAS oprócz uznania CFA.

Akredytacja AMBA

MSB ma zaszczyt: Jedyny program Master in Business Management (MBM) w AFRYCE akredytowany przez londyńskie Stowarzyszenie MBA (AMBA, Londyn).

Jedyny program Executive Master in Business Administration (EMBA) w Tunezji i nieliczny w AFRYCE akredytowany przez londyńskie Stowarzyszenie MBA (AMBA, Londyn).

Akredytacja EPAS

MSB ma zaszczyt: jedyny program licencjacki w Tunezji akredytowany przez EPAS, drugi w Afryce Północnej i trzeci w Afryce.

* Program europejskiego systemu akredytacji programu (EPAS), którego celem jest ocena jakości programów zarządzania i dyplomów. EPAS jest częścią Europejskiej Fundacji Rozwoju Zarządzania (EFMD), międzynarodowej organizacji z siedzibą w Brukseli.

CFA Institute® Afiliacja

MBM firmy MSB

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

South Mediterranean University

Nasz program MBM w MSB skierowany jest do ambitnych świeżo upieczonych absolwentów lub młodych specjalistów posiadających licencjat w różnych środowiskach akademickich, k ... [+]

Międzynarodowo akredytowani mistrzowie w globalnej karierze

Masters in Business Management (MBM) w MSB przyciąga ambitnych świeżo upieczonych absolwentów lub młodych specjalistów posiadających licencjat w różnych środowiskach akademickich, którzy aspirują do uzyskania wysokich stanowisk kierowniczych.

MSB cytowany przez Financial Times jako model szkoły biznesu do naśladowania w Afryce90% profesorów z doktoratami z wybitnych uniwersytetów80% * Absolwenci zatrudnieni w ciągu 6 miesięcy16% * Rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej (po ukończeniu studiów)Specjalizacje:MarketingCorporate FinanceDUŻE DANEZarządzanie zasobami ludzkimiŁańcuch dostaw

Dlaczego MBM w Mediterranean School of Business?Akredytowany na arenie międzynarodowej: jedyny MBM w Afryce akredytowany przez londyńską firmę AMBADwa formaty: Pełny etat dla świeżo upieczonych absolwentów lub Niepełny etat dla pracujących profesjonalistówOd poniedziałku do piątku 20 godzin w tygodniuDwa razy w tygodniu od 18:30 do 21:30Innowacyjne nauczanie w języku angielskim: przez wysoko wykwalifikowanych międzynarodowychMetody nauczania: Sprzyjanie rozwojowi umiejętności miękkichStymulowanie środowiska uczenia się: najnowocześniejsze urządzenia, dedykowany doradca dla każdego uczniaInnovation Lab: Fizyczna przestrzeń poświęcona kreatywności, rozwiązywaniu problemów i eksperymentowaniu z misją pomagania wszystkim przedsiębiorcom w znajdowaniu, testowaniu i realizacji innowacyjnych pomysłówMożliwości międzynarodowe: możliwość startu w MSB i kontynuowania w EADA na podwójny tytuł magistra w Barcelonie i / lub korzystania z programów wymiany z najlepszymi uczelniamiNasz MBM w skrócie... [-]
Tunezja Tunis
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
24 - 30 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Berges du Lac 2
1052 Tunis, Tunis, Tunezja