ST AUGUSTINE UNIVERSITY OF TANZANIA

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kiedy biskupi katoliccy z Tanzanii postanowili rozszerzyć służbę Kościoła na zapewnienie wyższego wykształcenia, przewidywali szkolenie, które nadawałoby umiejętności akademickie i zawodowe, a także zaszokowało wartości kształcenia obywatelskiego i społecznego, takie jak zdobycie tożsamości narodowej, norm kulturowych , Wzrostu politycznego i odpowiedzialnego obywatelstwa. Tak więc wizja kościoła polega na całościowym rozwoju osoby i poszanowaniu godności ludzkiej.

Jeśli masz wysoki potencjał akademicki i szukasz absolwent uniwersytetu o międzynarodowym etosie i tętniącym życiem społeczności, a następnie Uniwersytet St Augustine w Tanzanii jest idealnym wyborem dla Ciebie.

Uniwersytet ma wiele szczególnych cech, które łączą się w celu nadania mu wyraźnego charakteru:

  • Dzięki około 737 studentom, 28 salom wykładowym i centrum edukacji Mario Mgulunde, Uniwersytet zapewnia, że ​​jego członkowie mogą dzielić się narzędziami edukacyjnymi w kameralnej i przyjaznej atmosferze społeczności.
  • Uniwersytet St Augustine ma największy odsetek doświadczonych i wysoko oddanych członków personelu akademickiego i administracyjnego dla wielkości swoich studentów.
  • Mężczyźni i kobiety przyjeżdżają do Uniwersytetu St Augustyna w Tanzanii z całego świata iz wielu różnych środowisk, a na studiach dydaktycznych jedno- lub dwu-, trzy- lub czteroletnich istnieje dobra kombinacja studentów i osób prowadzących badania stopni.
  • Uczniowie uczelni na uczelni SAUT dzielą się na równych zasadach. Pozwala to na swobodne przepływ wiedzy i doświadczenia, które każdy absolwent powinien słusznie oczekiwać od środowisk akademickich, takich jak SAUT.

Lokalizacje

Mwanza

Address
Saint Augustine University Of Tanzania
PO Box 307

Mwanza, Region Mwanza, Tanzania