Institute of Accountancy Arusha

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test Instytut Rachunkowości Arushy oferuje szereg stopni podyplomowych w Arushy i Dar es Salaam w Tanzanii, za pośrednictwem swojego partnera strategicznego Coventry University w Wielkiej Brytanii.

Edukacja dostarczone przez Coventry University obok Instytutu Rachunkowości Arushy przechodzi długą drogę w kierunku upewniając się, że nasi absolwenci posiadają wiedzę i umiejętności potrzebne do osiągnięcia swoich ambicji. Studenci mają najlepsze doświadczenia i studenci Instytutu Rachunkowości otrzymywać takie samo wykształcenie wysokiej jakości, który przynosi korzyści wszystkim absolwentom Coventry University.

Instytut Rachunkowości Arushy (IAA) ma trzy kampusy: Główny kampus znajduje się w Arusha, inny jest w Dar es Salaam i mamy także kampus w Babati. Program studiów oferowane są w Arushy i Dar es Salaam kampusy: Są oferowane w godzinach wieczornych, aby ułatwić ci, którzy pracują w ciągu dnia.

IAA Arusha kampus znajduje się w Njiro Hill, zaledwie kilka kilometrów od centrum miasta Arusha, a gospodarze siedzibę i ultra-nowoczesny budynek biblioteki, wraz z szeregiem sal wykładowych, sal klasowych, sal i pracowni komputerowej, wszystkie zaprojektowane w celu wzmocnienia i wspierać swoją naukę. Istnieje ograniczona liczba hosteli zarówno dla studentów i doktorantów powinny one chcą stosować.

Coventry University ma długą tradycję jako dostawcy szkolnictwa wyższego. To może śledzić swoje korzenie już w Coventry College of Design w 1843 roku. Dziś Coventry University jest przyszłościowy, nowoczesny University z dumnym dziedzictwem jako dostawca wysokiej jakości kształcenia i zapowiedź multidyscyplinarnych badań.

Uniwersytet ustanowił obecność akademickiego regionalnym, krajowym i międzynarodowym oraz dokłada wszelkich starań w zapewnieniu przyjaznego środowiska do wszystkich swoich uczniów.

Lokalizacje

Arusha

Address
Njiro Hill,
Arusha

Arusha, Region Arusha, Tanzania

Dar es Salaam

Address
Dar es Salaam, Dar es Salaam, Tanzania

Tanzania Online

Address
Babati, Tanzania
Tanzania Online, Tanzania