Przeczytaj oficjalny opis

Test Instytut Rachunkowości Arushy oferuje szereg stopni podyplomowych w Arushy i Dar es Salaam w Tanzanii, za pośrednictwem swojego partnera strategicznego Coventry University w Wielkiej Brytanii.

Edukacja dostarczone przez Coventry University obok Instytutu Rachunkowości Arushy przechodzi długą drogę w kierunku upewniając się, że nasi absolwenci posiadają wiedzę i umiejętności potrzebne do osiągnięcia swoich ambicji. Studenci mają najlepsze doświadczenia i studenci Instytutu Rachunkowości otrzymywać takie samo wykształcenie wysokiej jakości, który przynosi korzyści wszystkim absolwentom Coventry University.

Instytut Rachunkowości Arushy (IAA) ma trzy kampusy: Główny kampus znajduje się w Arusha, inny jest w Dar es Salaam i mamy także kampus w Babati. Program studiów oferowane są w Arushy i Dar es Salaam kampusy: Są oferowane w godzinach wieczornych, aby ułatwić ci, którzy pracują w ciągu dnia.

IAA Arusha kampus znajduje się w Njiro Hill, zaledwie kilka kilometrów od centrum miasta Arusha, a gospodarze siedzibę i ultra-nowoczesny budynek biblioteki, wraz z szeregiem sal wykładowych, sal klasowych, sal i pracowni komputerowej, wszystkie zaprojektowane w celu wzmocnienia i wspierać swoją naukę. Istnieje ograniczona liczba hosteli zarówno dla studentów i doktorantów powinny one chcą stosować.

Coventry University ma długą tradycję jako dostawcy szkolnictwa wyższego. To może śledzić swoje korzenie już w Coventry College of Design w 1843 roku. Dziś Coventry University jest przyszłościowy, nowoczesny University z dumnym dziedzictwem jako dostawca wysokiej jakości kształcenia i zapowiedź multidyscyplinarnych badań.

Uniwersytet ustanowił obecność akademickiego regionalnym, krajowym i międzynarodowym oraz dokłada wszelkich starań w zapewnieniu przyjaznego środowiska do wszystkich swoich uczniów.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Institute of Accountancy Arusha

Celem tego programu jest zapewnienie studentom wiedzy i umiejętności potrzebnych, aby pomóc im przygotować się do kariery w branży finansowej i inwestycyjnej, lub pomóc p ... [+]

Magister finansów i inwestycji ma na celu przekazanie studentom wiedzy i zrozumienia w zakresie finansów i obszarów związanych z inwestycjami. Priorytetem programu jest na interpretacji, oceny i przekazywania informacji finansowych w różnych formach, także w formie pisemnej i prezentacji (indywidualnej i grupowej). Ponadto studenci będą mieli również możliwość poznania dziedziny technik inwestycyjnych i zarządzania ryzykiem na rynkach finansowych.

Celem tego programu jest zapewnienie studentom wiedzy i umiejętności potrzebnych, aby pomóc im przygotować się do kariery w branży finansowej i inwestycyjnej, lub pomóc przyśpieszając przyspieszenie kariery tych, którzy już pracują w branży.... [-]

Tanzania Arusha Dar es Salaam Tanzania Online
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku