Yuan Ze University & College of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego YZU

Uniwersytet Yuan Ze ma pięć szkół wyższych, w tym

 • Zarządzanie
 • Nauki humanistyczne i społeczne
 • Informatyka
 • Inżynieria elektryczna i komunikacyjna
 • Inżynieria

Nasze Centrum Ogniw Paliwowych i Ośrodki Badań Komunikacji, ukierunkowane na kluczowe ośrodki badawcze na Tajwanie, zintegrowały wszystkie zasoby i zrekrutowały talenty we wszystkich wydziałach inżynieryjnych w YZU dzięki wsparciu projektu Top University.

Times Higher Education - Światowe rankingi uniwersytetów

 • Rankingi uniwersytetów światowych 2019: 1001
 • Rankingi młodych uniwersytetów 2018: 201-250
 • Rankingi uniwersytetów azjatyckich 2019: 251–300
 • Emerging Economies 2019: 251–300

Rankingi uniwersytetów QS World

 • Rankingi uniwersyteckie 2019 w Azji: 199

Szanse związane ze stażem

W ramach programów filantropijnych grupy Dalekiego Wschodu nawiązaliśmy bliskie relacje ze wszystkimi jej spółkami zależnymi, tworząc sojusz przemysłowy i akademicki.

Plan stażowy dla studentów krajowych i zagranicznych może być w pełni zrealizowany za pośrednictwem takiej sieci. W oparciu o wyjątkową niszę, którą stworzył YZU, zapewniamy wartość dodaną studentom i wykładowcom i oczekujemy, że będziemy wzorcowym uniwersytetem we współpracy przemysłu z uczelniami wyższymi.

Nagrody studenckie

 • 2019 Stanford Design Challenge Trzecie miejsce „Pillow Fight” od zespołu YZU, CKfablab
 • Konkurs CAD 2018 na ICCAD Drugie miejsce Dep. Informatyka i inżynieria
 • 2018 ASIAGRAPH Reallusion Award Nagroda dla najlepszego reżysera Dep. Komunikacja informacyjna
 • 2018 Złoty Międzynarodowy Salon Własności Przemysłowej Moskwa Dep. Informatyka

Akademik

Zagraniczni studenci (stopnie naukowe i studenci wymiany) mają pierwszeństwo w akademiku YZU. YZU ma dwa akademiki w kampusie, które są 1. i 2. akademikiem, każdy z akademikiem męskim i żeńskim. Wszyscy studenci zagraniczni zostaną zaproszeni do The 1st Dormitory.

Dzielnica

Discovery Plaza to obszar obok centrum fitness YZU, który znajduje się w akademiku. Mieści się w nim różnorodny wybór kawiarni, sklep spożywczy Family Mart (15% zniżki na wszystkie zakupy), centrum kserokopii i bankomat 24 godziny na dobę (Bank FarEastern International i Chunghwa Post). Obszar ten tworzy małe, ale wygodne centrum życia.

Oprócz zapewnienia studentom sukcesów w nauce, organizujemy również szereg działań i uroczystości związanych z rezydencją, takich jak „Festiwal chleba”, imprezy taneczne na świeżym powietrzu, przesilenie zimowe, uroczystości bożonarodzeniowe, bezpłatne wieczorne uczty w połowie semestru tydzień i wiele innych. Spotkania towarzyskie i braterstwo / braterstwo z pewnością zaokrągli twoje doznania.

Residential Area

Biblioteka

Otrzymując nagrodę „Architect Magazine Award” i „Far East Outstanding Architectural Design Award”, biblioteka YZU jest głęboko doceniana przez studentów za przyjazne dla czytelnika projekty otoczenia. Jest to dobrze znana atrakcja na kampusie, a także popularne miejsce kręcenia wielu dramatów, reklam i teledysków. Biblioteka ma ponad 300 000 kolekcji i obszerne obszary do nauki, które integrują multimedialne funkcje audiowizualne. Biblioteka zapewnia również usługi współpracy między bibliotekami, umożliwiając członkom wydziałów i studentom wprowadzanie i wypożyczanie książek z jednostek operacyjnych i instytutów poza kampusem.

Library

Chiński kącik mandaryński i klasa przygotowawcza TOCFL

Zagraniczni studenci mogą wchodzić i rozmawiać z nauczycielami i lokalnymi studentami. Dzięki różnym tematom dla każdej sesji międzynarodowi studenci zdobywają więcej informacji na temat Tajwanu i kultury chińskiej, których nie naucza się podczas zajęć, jednocześnie podnosząc umiejętności słuchania i mówienia w języku mandaryńskim. YZU organizuje również bezpłatną klasę przygotowującą do testu chińskiego jako języka obcego (TOCFL) dla studentów z zagranicy, która może zapoznać ich ze strukturą testu, udzielić wskazówek, jak zdobyć punkty w TOCFL i wzmocnić ich ogólną zdolność chińskiego mandaryńskiego.

APLIKUJ TERAZ --

Okres składania wniosków: 1 marca - 15 kwietnia 2020 r

Lokalizacje

Taoyuan

Address
YZU, Building 7
Taoyuan, Taoyuan City, Tajwan