Przeczytaj oficjalny opis

DLACZEGO NATIONAL TAJPEJ Akademii Wychowania?

  • Topy i nauczycieli w edukacji elementarnej szkolenia: od 1895 roku, National Taipei University of Education jest kolebką szkolenia nauczycieli szkół podstawowych. do
  • Najlepsza międzynarodowa wykładowców i uczonych z zagranicy i na Tajwanie: Ten program zaprasza profesorów od wewnątrz i Narodowy Uniwersytet Tajwan, jak również uznani naukowcy z zagranicznych uniwersytetów.
  • Pionierem w reformie nauczania: powierzone przez Ministerstwo Edukacji na projektach takich jak Cooperative Learning, innowacji w nauczaniu języka angielskiego oraz mobile learning.
  • Praktyka zawodowa: NTUE posiada silnych więzi z ponad 100 szkół w Tajwanie, w tym naszego własnego NTUE Eksperymentalnej Szkoły Podstawowej. Ta silna przynależność zapewnia kluczową hands-on możliwości nauczania praktyka.
  • Najlepsze Usługi: state-of-the art interaktywne pomieszczenia, etui na bazie pomieszczenia dydaktyczne i odnowione akademiki, a wszystko to w samym sercu stolicy Tajpej.

Centralnie położony w Taipei

Nasz kampus znajduje się w centrum stolicy Tajwanu. Jest w bliskiej odległości od stacji metra i wszystkich głównych udogodnień. Znajdująca się na terenie kampusu chińsko-Learning Center (otrzymał tysiące studentów w ciągu ostatnich 5 lat) oferuje szereg kursów i zasobów dla non-native studentów, aby poprawić swoje umiejętności językowe. W sumie, jesteśmy jednym z najlepszych miejsc studyjnych dla zagranicznych studentów realizujących stopni na Tajwanie.

NatueNatue
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

National Taipei University of Education

M.Ed. w nauczaniu i instruktażu skupia się na nauczaniu skoncentrowanym na uczniu, uczeniu się teorii i strategii, mobilnej nauce i ocenie uczenia się. ... [+]

M.ED. NAUCZANIE I INSTRUKCJA

M.Ed. w nauczaniu i instruktażu skupia się na nauczaniu skoncentrowanym na uczniu, uczeniu się teorii i strategii, mobilnej nauce i ocenie uczenia się. Studenci zagraniczni posiadający tytuł licencjata lub równoważny są mile widziani. Wszystkie kursy odbywają się w języku angielskim. Nie jest wymagany test TOCFL lub chiński. Uważamy, że nauka powinna być podobna do Układu Słonecznego, w którym słońce znajduje się pośrodku, a wokół niego krąży dziewięć planet. Podobnie, w instytucji uczącej się, uczenie się powinno znajdować się w centrum, a nauczanie, ocena, środowisko uczenia się działają zgodnie z nim. Mając to na uwadze, prezentujemy międzynarodowym studentom M.Ed. w nauce i instrukcji.... [-]

Tajwan Taipei
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku