Przeczytaj oficjalny opis

Pierwszy publiczny uniwersytet założony po boomu gospodarczego na Tajwanie w 1980 roku, Narodowy Uniwersytet Chung Cheng złamał ziemi po Yuan Wykonawczy uchwalił plan budowy uniwersytet w 1986 roku na cześć zmarłego prezydenta Czang Kaj-szeka i rozwoju szkolnictwa wyższego w Yun Lin Chia-Yi i obszarów Tainan. Została ona oficjalnie założona w dniu 1 lipca 1989 roku z Dr. LIN Ching-Jiang jako pierwszy prezes Akademii. Podczas wczesnej fazie Uniwersytetu pięć kolegia zostały utworzone: Kolegium Nauk Humanistycznych, Kolegium Nauk, Kolegium Nauk Społecznych, Wyższa Szkoła Inżynierii i Wyższa Szkoła Zarządzania.

Dr CHENG Kuo-Shung, który służył na okres trzech lat, począwszy od 21 października 1996 do 21 października 1999 roku, był 2. Prezydent Uniwersytetu w historii CCU. Podczas swojej kadencji, College of Law oraz College of Education powstało w latach 1998 i 1999, odpowiednio. W sumie, Uniwersytet składa się obecnie z siedmiu Colleges oferuje 29 licencjackie, 44 Mistrz Programy, 29 Ph.D. Programy, 17 w trakcie eksploatacji Graduate programów. Uniwersytet ma ponad 960 członków wydziału / personel, i około 12.000 studentów.

W Uniwersytecie badań zorientowanych CCU ma na celu dostarczenie studentom zaawansowanych umiejętności i głębokiej wiedzy w dziedzinie nauk humanistycznych, technologii, prawa i zarządzania. Z wykształcenia sztuk wyzwolonych i nauk, CCU oczekuje studenci uczą się skutecznie radzić sobie ze złożonością wyzwań 21 wieku.

Budowanie na fundamencie minionych 20 lat, obecny przewodniczący, dr Fong, Zhang Hua, prowadzi Uniwersytet w dalszym ciągu dążyć do doskonałości akademickiej, internacjonalizacji i aktywnej interakcji z globalną społecznością.

Campus Środowisko

Kampus położony jest w centralnej części Chia-Yi County, 15 km od miasta Chia-Yi, który znajduje się około 250 km na południe od Taipei. Kampus zajmuje otwarty krajobraz 132 hektarów na wzgórzu, z ponad 200.000 drzew różnych gatunków. Na wycieczkę kampusie, można być zaskoczony przez eleganckie budynki z różnych stylów architektonicznych, otoczony wysokimi drzewami, otwartych terenów zielonych i krętych drogach flanked z kwitnących drzew i krzewów kwitnących w różnych porach roku. Sam kampus jest piękny park z pogodą ducha i otwartości, a jest dosłownie jak powiew świeżego powietrza w porównaniu do kampusów bardziej miejskich Tajwanu. Oglądane z poniższych polach, Uniwersytet przypomina wspaniały pałac na wzgórzu. Mimo wizerunku uczelni jako pozornie wykluczonego wieży z kości słoniowej, uniwersytet jest w rzeczywistości przyjaznej otwarte dla wszystkich i służy społeczności na wiele sposobów.

Administracja budynku w centrum kampusu jest kręty, Chiński styl krok piramidy, działając jako uziemienia punkt odniesienia dla działalności dzieje się wokół niego. Przed nim jest szeroki cegły droga prowadząca do głównej bramie kampusu. Droga jest zablokowana dla ruchu zmotoryzowanego do spacerów i jazdy na rowerze, przy głównej trasie do studentów wchodzących i wychodzących kampus. Po przeciwnej stronie znajdujemy kolejną cegłą chodnik graniczy z drzew i zieleni. Ten chodnik prowadzi do imponującej cegły placu znajdującego się naprzeciwko głównego audytorium kampusu, a otwiera się na okrągłym oczkiem wodnym, który jest wspólnym punktem orientacyjnym i miejscem spotkań.

W obliczu Auditorium jest Biblioteka i informacja budowlana, imponująca, górujący góry Uniwersytetu. Posiada ponad 891,610 książek, czasopism i 7,315 więcej niż 1,212,927 mikrofilmy, mikrofisze oraz płyty CD-ROM (17.01.2010 aktualizacja). Jego Computer Center wspiera badania naukowe, nauka wspomagana komputerowo, usługi rejestracji on-line, wideo-konferencje, nauka długodystansowych oraz innych usług multimedialnych. Audiowizualne Center Biblioteki posiada najbardziej aktualne, high-tech sprzęt AV. W Bibliotece Głównej, wewnętrzna sąd słońce dachem dodaje naturalnego światła do obszarów czytania. Jest to wielka przyjemność studiowania i badania w tym przestronnym i spokojnym otoczeniu.

Gimnazjum jest jednym z najwspanialszych i drogich konstrukcji w południowym Tajwanie. Posiada dwie olimpijskich basenów (jeden kryty i jeden na zewnątrz), lodowisko rolkach, kręgielnie oraz korty kryte do koszykówki, siatkówki i badmintona. Ponadto, posiada pokoje dla judo, podnoszenie ciężarów i treningu obwodowego, wewnętrzne ściany wspinaczka, odkryty olimpijskim stadionem lekkoatletycznym i wyposażenie oczywiście, ping-pong. Last but not least, kampus nogi ma nawet pole golfowe z 20 tory.

Student Activity Center położony jest nad jeziorem Tranquility. Sama struktura jest bardzo wyjątkowy z różnych wysokościach we wnętrzu. Z tych piętrach można mieć wspaniały widok na pięknie łukowatym mostem nad jeziorem. Na parterze jest przestronny i graniczy z jednej strony nad jeziorem, na innym przez jeden z wielu kawiarni w centrum, a na drugim przez szerokie schody. Obszar ten jest często sceną dla występów różnych grup studentów i działań.

Jezioro jest ulubionym miejscem dla turystów i członków społeczności uniwersyteckiej. W słoneczny dzień, jeden znajdzie rodzin i dzieci spacerujących wzdłuż jego kamienne chodniki. Wkrótce być małżonkowie, w pełnym stroju weselnego, są często postrzegane pozowanie do swoich portretów ślubnych. Łabędzie, kaczki, przepiórki, żółwie i ryby różnych gatunków tworzą własną społeczność na jeziorze. Robią to piękne część kampusu atrakcyjnym rekolekcyjnym rodzinny dla sąsiednich miast i powiatów, a także miejsce na romantyczne spacery na ścieżce wokół jeziora.

Budynki dla siedmiu Kolegiów przeplatają się w parku podobne kampusie, każdy ze swoim unikalnym stylu symbolicznego jego celów i indywidualności. Wszyscy dom różne obszary odpoczynku, student uruchomić kawiarnie i małe dziedzińce.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

National Chung Cheng University

All-angielski Master of Science in Systems Manufacturing Advanced (AMS) w CCU jest nowo utworzone główny program prowadzony przez College of Engineering i stworzony przez ... [+]

All-angielski Master of Science in Systems Manufacturing Advanced (AMS) w CCU jest nowo utworzone główny program prowadzony przez College of Engineering i stworzony przez wspólnych wysiłków wśród członków wydziału Dept. Mechaniczny, Dept. Informatyki i Inżynierii Informatycznej, Dept. Elektrotechniki, Dept. Komunikacji Engineering, absolwent Instytutu Opto-Mechatroniki i Advanced Institute of Manufacturing z High-Tech Innovations (AIM-HI).

Zaawansowana produkcja stała się podstawą wielu ważnych gałęzi przemysłu na Tajwanie, w tym elektroniki, optoelektroniki, biomedycyny i zielonej energii, by wymienić tylko kilka. Jak kampus CCU jest zamknięty dla Precision Machinery Technologii korytarz w zachodnim Tajwanie, program AMS będzie odgrywać wiodącą rolę we wspieraniu i promowaniu zaawansowanych technologii produkcyjnych.... [-]

Tajwan Chiayi City
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
National Chung Cheng University

Program master, który przewiduje kształcenia akademickiego dla studentów zmierzających do kontynuowania kariery naukowej w dziedzinie inżynierii elektrycznej w szkolnictw ... [+]

Wydział Elektrotechniki w Narodowym Uniwersytecie Chung Cheng rozpoczął jako absolwent instytutu w lipcu 1990 roku, a program licencjackich powstała w 1992 roku. Ph.D. Program i innym licencjackich klasy zostały dodane w 1993 i 1999, odpowiednio. Jest to jeden z najlepszych instytutów w Tajwanie na kształcenie i szkolenie specjalistów w dziedzinie inżynierii elektrycznej.

Program master, który przewiduje kształcenia akademickiego dla studentów zmierzających do kontynuowania kariery naukowej w dziedzinie inżynierii elektrycznej w szkolnictwie wyższym lub instytucji badawczych, jest dostosowane do różnych potrzeb uczniów w ich przyszłych badań naukowych. Z wytycznych ze strony doradców, programy nauczania mają na celu najlepszego dopasowania potrzeb uczniów w ich przyszłych kierunków badań.... [-]

Tajwan Chiayi City
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
National Chung Cheng University

Program International Master in Global Finance to angielsko-uczył programu rozpoczęła się w semestrze zimowym 2015 roku z głównym naciskiem na praktyczne zastosowanie teo ... [+]

Wprowadzenie

Program International Master in Global Finance to angielsko-uczył programu rozpoczęła się w semestrze zimowym 2015 roku z głównym naciskiem na praktyczne zastosowanie teorii / Księgowość / Ekonomia finansowych na światowych rynkach finansowych. Program ten stopień stara się kultywować elit finansowych z globalnej perspektywy i chętnie wglądu / zrozumienia wobec funkcjonowania światowych rynków finansowych.

Głównymi tematami tego studia magisterskie obejmują:

Zaangażowanie w interdyscyplinarnej współpracy pomiędzy finansów, rachunkowości i ekonomii, a między akademickich i przemysłu. Pielęgnuj profesjonalnej wiedzy uczniów na temat globalnego funkcjonowania rynków finansowych. Opracowanie krzyżowe graniczącą możliwości badania / staży. ... [-]
Tajwan Chiayi City
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

National Chung Cheng University

Master Program w Leadership Edukacyjnych i Rozwoju Zarządzania (ELMD) prowadzony przez College of Education została założona w 2012 roku jako pierwszy cała angielska prog ... [+]

historia

Test Mistrz w programie Leadership Edukacyjnych i Rozwoju Zarządzania (ELMD) prowadzony przez College of Education została założona w 2012 roku jako pierwszy cała angielska programu w National Chung Cheng University (CCU), przyczynił się przede wszystkim przez pracowników naukowych z Graduate Institute of Education, Departament dorosłych i kształcenia ustawicznego i Centrum Doskonalenia Nauczycieli Edukacja. We wrześniu 2013 roku, rok akademicki 2013/14, 4 zagraniczni studenci rozpoczęli naukę w ELMD jako 1-wszej generacji.

Praktycznie Program posiada pełne wsparcie sektorów College Edukacji i Biura Spraw Międzynarodowych, CCU. Poza tym, mamy także harmonijne i przyjazne stosunki współpracy z Międzynarodowym Funduszem Tajwan Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (Tajwan) i ICDF Elite Study in Taiwan Urzędu, wpisujących utalentowanych studentów z różnych krajów na całym świecie; w tym samym czasie, doskonałe tajwańskich studentów i chińskich studentów, zarówno z Chin i innych krajów, są kierowane jako potencjalnych perspektyw akademickich.... [-]

Tajwan Chiayi City
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku