Przeczytaj oficjalny opis

American University, gdzie świat jest twój Campus

Dzięki kampusu domu w St. Louis, Missouri, USA, Webster University (www.webster.edu) składa się z globalnej sieci działań zorientowanych na wykładowców, pracowników, studentów i absolwentów, którzy fałszują silne więzi z siebie i ze swoich społeczności wokół globus.

Założona w 1915 roku, Webster prywatny uniwersytet non-profit, z prawie 20.000 studentów studiuje w miejscach kampusu w Ameryce Północnej, Europie, Azji i Afryce oraz w solidnej środowiska uczenia się on-line. Uczelnia zobowiązuje się do dostarczania wysokiej jakości doświadczeń edukacyjnych, które przekształcają studentów do globalnego obywatelstwa i indywidualnej doskonałości.

Małe klasy i osobiste uwagi są znakiem rozpoznawczym doświadczenia Webster University - w innych miastach na całym świecie i internetowych. Globalne lokalizacje Webstera są tak charakterystyczne jak regiony, którym służą, a tak różne, jak w świecie samego Webster.

Zarabiaj amerykański dyplom w samym sercu Azji Południowo-Wschodniej

Azji rośnie i można dostać się w centrum tego, kiedy uczysz się w Tajlandii. Webster University w Tajlandii jest obecny w dwóch miejscach, Cha-Am / Hua Hin Centrum kampus akademicki i Bangkok (www.webster.ac.th). Kampus Cha-Am / Hua Hin znajduje się około 185 kilometrów na południe od Bangkoku, gdzie oferowane są studia licencjackie, magisterskie i wybierz natomiast programy studiów licencjackich są oferowane w Bangkoku Academic Center.

Obecnie istnieje około 500 studentów studiujących w obu miejscach w Tajlandii.

Główne powody, aby wybrać Webster Tajlandia

Jedynym American University w Tajlandii akredytowany zarówno w USA i Tajlandii Study Abroad Webstera programy w pierwszej rangi 2 procent z 1600 szkół wyższych i uniwersytetów badanych w "Americas Best Colleges" 2015 edycji US News & World Report Studenci, wykładowcy i pracownicy mają wyjątkowe możliwości łączenia się z ludźmi z całego świata Wybitnych wykładowców zapewnia równowagę światowej nauki i doświadczenia zawodowego do wniesienia pierwszej klasy, wiedzy w świecie rzeczywistym do swoich klasach Nasze małe, wysoce interaktywne zajęcia wspierania innowacji, współpracy i autoekspresji Programy, które odzwierciedlają globalny doskonałości akademickiej i są celowo tak skonstruowane, aby pomóc uczniom odnieść sukces w życiu, a ich kariery Ponad 176.000 absolwenci tworzą elitarną globalnej sieci zrealizowanych i związanych obywateli, wyposażonych do realizacji swoich obecnych kariery, rozpocząć nową karierę i rozwijać swoją działalność na nowe rynki Środowisko uczenia się, która obejmuje uznanie dla różnorodności i integracji w oparciu o rasę, kolor skóry, wyznanie, narodowość, pochodzenie etniczne, płeć, tożsamość płciową, orientację seksualną, wiek, status społeczno-ekonomiczny, niepełnosprawność, religię lub statusu wojskowego

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

Webster University Thailand Campus

Master of Arts w stosunkach międzynarodowych z Webster University Tajlandia jest zaprojektowany, aby dać studentom pełnego zrozumienia i krytycznej świadomości globalnych ... [+]

Master of Arts w stosunkach międzynarodowych z Webster University Tajlandia jest zaprojektowany, aby dać studentom pełnego zrozumienia i krytycznej świadomości globalnych problemów i wyzwań właściwych stosunków międzynarodowych, wszystko w kontekście zmieniającej się kultury światowej.

Dogłębne nauka, doświadczenie prawdziwego życia i analiza krytyczna są częścią dynamicznego, up-to-date struktury kursu i programu nauczania. Studenci odkrywać najnowsze teorie stosunków międzynarodowych poprzez studia przypadków i specjalistycznych projektów. Korepetycje z doświadczeniem w zakresie poszczególnych dziedzin, wykładowców gości oraz wyjazdy do organizacji międzynarodowych pozwalają zagłębić się w złożonych problemów rzeczywistych, przy jednoczesnym odkrywaniu różnych perspektyw. ... [-]

Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
15 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Webster University Thailand