Przeczytaj oficjalny opis

Przy stale rosnącej roli globalizacji we współczesnym społeczeństwie, Silpakorn Uniwersytet założył International College w 2003 roku, aby oferować wysokiej jakości programy prowadzone w języku angielskim.

Wzrost SUIC

Wydział rozpoczął się zaledwie 30 studentów, na Bachelor of Business Administration Double Degree w Hotel Management z grupy Vatel z Francji. W 2004 Double Degree z Birmingham City University, Wielka Brytania została wprowadzona w Digital Communication Design, wraz z Double Degree MBA w Hotel and Tourism Management poprzez Vatel. W 2009 roku tytuł MBA w International Business został uruchomiony, który obejmuje również wizytę studyjną pracę do Sydney w Australii, organizowany przez University of Technology.

Do 2010 międzynarodowy wydział wzrosła popularność, a liczba studentów wzrosła do ponad 500. Jako część tego wzrostu SUIC zwiększył swoją zdolność poprzez ekspansję na nowych i większych obiektów. Przede wszystkim SUIC wziął dodatkową przestrzeń w biurze budynku prezydenta w Talingchan, Bangkoku, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu. Nowa restauracja ustalono również, w pobliżu kampusu dla programu Hotel Zarządu, natomiast dział projektowania komunikacji cyfrowej została przeniesiona do nowego stanu obiektu sztuki w budynku Telekomunikacji, CAT Charoen Krung Road Si Phraya, Bangrak, Bangkok.

Przemysł uznał jakość i wytrzymałość SUIC studentów, jednocześnie doceniając skuteczną charakter programów nauczania i dostawy. Dlatego celem kolegium do kontynuowania realizacji programów zawodowych i rozwinąć je w najbliższej przyszłości. Jest to również celem SUIC do bardziej do szkół, agencji rządowych i przemysłu pracy poprzez świadczenie usług szkoleniowych.

Misja SUIC za:

  • Do produkcji zawodowych absolwentów, którzy mogą wykorzystać swoją wiedzę i moralności skutecznie pracować w międzynarodowym środowisku.
  • Aby stale rozwijać swoje umiejętności akademickich w badania i nauczania.
  • Aby być liderem w ochronie sztuk narodowych i kultur.
  • Aby być centrum edukacji w Azji: dostarczanie profesjonalnych usług edukacyjnych i szkoleniowych.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

BBA Hotel Management Alumni Interview

SUIC Bachelor Programs - Morning Talk