Sasin Graduate Institute of Business Administration

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

W 1980 roku, znalezienie renomowanych program MBA w Azji Południowo-Wschodniej było wyzwaniem. Tworząc jeden był jeszcze trudniej!

Uznając, że konieczne było zapewnienie współpracy z co najmniej jedną dużą program MBA z Zachodu, założyciel i obecny dyrektor Sasin, profesor Toemsakdi Krishnamra wysłana na misję zespołu do Stanów Zjednoczonych do rozpoczęcia negocjacji z niektórymi z najlepszych amerykańskich przedsiębiorstw szkół.

W jakim stał się wzorem dla tworzenia innych międzynarodowych programów B-School na całym świecie, Chulalongkorn University wszedł w partnerstwo z Kellogg School of Management, Northwestern University i Wharton School na Uniwersytecie Pensylwania, dwóch czołowych szkół biznesu w Stanach Zjednoczonych.

Wspólnie założyli Sasin, zmieniając program nauczania Kellogg's i akademickich przepisów, i przez udzielenie zezwolenia na Kellogg i wykładowców do nauczania w Wharton Sasin, że model ten został powtórzony przez Kellogg, Wharton i innych znanych szkołach biznesu na całym świecie.

Lokalizacje

Bangkok

Address
Sasin Graduate Institute of Business Administration,
Sasa Patasala Building,
Soi Chula 12,Phyathai Road,

10330 Bangkok, Tajlandia

Akredytacje

EFMD Equis Accredited