Dhurakij Pundit University's International College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

DPUIC jest szkoła międzynarodowa powołana przez Dhurakij Pundit Uniwersytecie w celu zaspokojenia rosnącego popytu na kierunków studiów międzynarodowych standardów nauczania w języku angielskim. Przyczyny uruchomieniem są oczywiste. Każdego roku setki tajskich studentów spędzić ogromne sumy pieniędzy na studia w uczelniach wyższych i szkołach zagranicznych. Ci, bez środków finansowych, aby wyjechać za granicę, ma małe szanse na uzyskanie wyższego wykształcenia w języku angielskim w domu. Poprzez takie kursy dostępne w Bangkoku, DPUIC jest w stanie sprostać ich potrzebom i zaoszczędzić czas i pieniądze, jak również.

Dla zagranicznych studentów jest bardzo atrakcyjna na studia w przystępnej, tętniącego życiem miasta Bangkok, blisko światowej sławy plaże i atrakcji kulturalnych. DPUICoffers dziewięć licencjackich, podyplomowych i programów doctoratal (z opcjami) w wielu stężeniach administracji biznesu areassuch jak, Zintegrowany komunikacji marketingowej, zarządzania turystyką i informatyki biznesowych. Więcej programów są planowane na przyszłość. Z uczniami z regionu, w tym Chin, Kambodży, Wietnamie, Bhutanie i wymiany studentów oraz z jeszcze dalej, DPUIC buduje wspólnotę prawdziwie międzynarodową.

DPUIC absolwenci nie tylko otrzymują stopnie standardów międzynarodowych, ale również zdobyć umiejętności w języku angielskim. Nasi wykładowcy zagranicznych i lokalnych są profesjonalnie wykwalifikowany i przeszkolony, aby pomóc uczniom w prawidłowym wykorzystaniu języka angielskiego i na zewnątrz ich sal wykładowych.

W ramach różnych programów wymiany studentów, DPUIC studenci mają również możliwość studiowania jeden lub dwa semestry ich pracy oczywiście w wyznaczonych uniwersytetów w Europie, Ameryce i Australii. Doświadczenie pochodzące z tego rozszerzy swój zasięg i zrozumienia ze strony społeczności międzynarodowej.

Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji i do odwiedzenia nas na Facebooku: https://www.facebook.com/dpu.international.college~~HEAD=pobj

Lokalizacje

Bangkok

Dhurakij Pundit University, DPU International College

Address
DPU International College
Dhurakij Pundit University
6th Floor, Building 6
110/1-4 Prachachuen Road
Laksi

10210 Bangkok, Tajlandia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium