Stockholm University - Stockholm Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Stockholm Business School należy do Uniwersytetu Sztokholmskiego.

Uniwersytet, który sięga 1878 roku, jest regionalnym centrum badań i edukacji, osadzonym w cudownym środowisku kulturowym i przyrodniczym w pierwszym na świecie miejskim parku miejskim.

SBS - Stockholm Business School jest odpowiedzialny za kształcenie liderów biznesu i menedżerów przyszłości zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Szkoła ma na celu rozwój procesu uczenia się w taki sposób, aby kreatywne myślenie i krytyczne rozumowanie były wiodącymi zasadami całego programu studiów. Nasze kursy są oparte na najnowszych badaniach. Bliskie kontakty ze światem biznesu i badań, zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym, pozwalają nam zaoferować ponadnarodową edukację. Mamy ponad 3500 studentów, około siedemdziesięciu wykładowców / badaczy, około czterdziestu doktorantów i około trzydziestu pracowników administracyjnych. Ściśle współpracujemy z uniwersytetami w Szwecji i za granicą.

SBS mieści się w odrestaurowanych budynkach z 1912 roku w tradycyjnym kampusie Kräftriket, pięknie położonym w pobliżu malowniczego jeziora Brunnsviken. Hotel znajduje się w odległości krótkiego spaceru od centrum Sztokholmu i można do niego z łatwością dojechać środkami transportu publicznego.

Dowiedz się więcej na www.sbs.su.se/en

Lokalizacje

Sztokholm

Stockholm University

Address
Roslagsvägen 101, Kräftriket

Sztokholm, Okręg Sztokholmski, Szwecja
Telefon
+46 8 16 20 00

Programy

Ta szkoła oferuje również: