Örebro University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Örebro University jest jednym z najszybciej rozwijających się uczelni w Szwecji. Mamy 17.000 studentów i 1.200 pracowników.

Uczelnia zapewnia edukację i badania w naukach humanistycznych, prawa, nauki społeczne, nauki, technologii, opieki zdrowotnej, medycyny, edukacji, nauki muzyki i sportu. Uczelnia oferuje 800 kursów, 60 programów studiów licencjackich i 30 programów podyplomowych.

Örebro University współpracuje z handlu i przemysłu, rad powiatów, gmin i organizacji w regionie, jak również krajowym i międzynarodowym.

Örebro University to młoda, nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się uczelnia z ambitnym planem na przyszłość. Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości kursów w języku angielskim, w środowisku, które jest jednocześnie stymulujące i wspierające, i że oferuje pierwszorzędne udogodnienia zarówno dla studentów i pracowników. Nasz kampus, położony trzy kilometry od centrum miasta, jest również gospodarzem wybór kawiarni i restauracji, jak również do dużego kompleksu sportowego z state-of-the-art centrum treningu. Co więcej, wiele narodowości reprezentowanych przez studentów i pracowników nadają międzynarodowy smak naszego kampusu.

Położony w samym sercu Szwecji, Örebro jest dynamiczne i tętniące życiem miasto w pobliżu jeziora Hjälmaren. Fantastyczna lokalizacja w Sztokholmie, Göteborgu i Oslo w zasięgu ręki sprawia, że ​​to idealne miejsce. Nie pozwól, małej miejscowości Części zewnętrzne was nie oszuka. Jako student w Örebro University będzie doświadczenie unikalne poczucie wspólnoty, mają łatwy dostęp do wielu atrakcji rekreacyjnych i przyjaciół na całe życie.

Örebro University oferuje szeroki zakres wysokiej jakości międzynarodowych programów magisterskich w różnych dyscyplinach. Nasze atuty to nasze dynamiczne i ugruntowane środowisk naukowych - gdzie cię jako uczeń magistra będzie głównym czynnikiem. Jesteśmy zobowiązani do wysokiej jakości kształcenia i badań naukowych, a także do przedsiębiorczości, a także z naszych programów studiów zawodowych zorientowanych, nasi uczniowie są w stanie czerpać korzyści z jednym z najwyższych wskaźników sukcesu zatrudnienia w kraju.

Lokalizacje

Örebro

Örebro universitet

Address
Örebro University
SE-701 82 Örebro, Hrabstwo Örebro, Szwecja
Telefon
+46 19 30 30 00