Mälardalen University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Mälardalen University ( MDH ) znajduje się w gęsto zaludnionym i ekspansywnym regionie wokół jeziora Mälaren, około godzinę pociągiem od Sztokholmu i lotniska Arlanda. Większość studentów uniwersytetu odbywa kursy w jednym z dwóch centralnie położonych kampusów w Eskilstuna i Västerås.


MDH prowadzi doskonałe badania w dziedzinie Future Energy i specjalizacji Embedded Systems oraz wybitnych badań w dziedzinie zdrowia i opieki społecznej, a także specjalizacji technologicznych i inżynieryjnych w zakresie innowacji i realizacji produktów.

Podstawowym zadaniem ustalonych obszarów badawczych Nauk o Edukacji i Matematyki, Ekonomiki Przemysłowej i Zarządzania oraz Studiów Życia w Pracy jest zapewnienie podstaw badawczych dla każdego przedmiotu studiów na poziomie pierwszego i drugiego stopnia.


MDH charakteryzuje się bliską współpracą z przedsiębiorstwami i sektorem publicznym w regionie, dzięki czemu nasz uniwersytet jest atrakcyjny dla studentów - a nasi studenci atrakcyjni na rynku pracy. Około 85% naszych studentów ma pracę w ciągu jednego roku od ukończenia studiów.


MDH posiada certyfikat środowiskowy i priorytetowo traktuje zrównoważony rozwój społeczności we wszystkich swoich działaniach.


Dlaczego warto tu studiować?

  • Współpraca, z której skorzystasz Nasza edukacja charakteryzuje się wysoką jakością i bliskim kontaktem badawczym między uczniami, a także między uczniami i nauczycielami. Mälardalen University jest dobrze znany ze współpracy z otaczającym społeczeństwem i wiemy, że nasi studenci są atrakcyjni na rynku pracy. Ponad 84% naszych studentów ma zatrudnienie na swoich kierunkach w ciągu pierwszego roku po ukończeniu studiów. Dzięki wysokiej jakości edukacji i współpracy z sektorem publicznym, firmami i przemysłem przygotowujemy Cię do życia zawodowego. Nasze programy studiów są opracowywane we współpracy z pracodawcami i są przez nich stale oceniane - co pomaga dopasować nasze programy i kursy do wymagań profesjonalnego świata. Wiele międzynarodowych firm, takich jak ABB i Volvo, znajduje się blisko Eskilstuna i Västerås, a nasi studenci korzystają z tego.

Międzynarodowa atmosfera Na Mälardalen University w Mälardalen University poczujesz się jak w domu , a pobyt tutaj bardziej przypomina bycie częścią społeczności międzynarodowej niż w danym kraju. Mälardalen University ma międzynarodową atmosferę, w której studiują studenci i pracownicy z całego świata. Posiadamy również partnerskie uczelnie w około czterdziestu krajach na całym świecie, a zarówno studenci, jak i pracownicy mają doskonałe możliwości spędzenia czasu na jednej z tych innych uczelni.

· Cenne wsparcie i działania Uniwersytet oferuje naszym uczniom wiele pomocy w nauce, między innymi w formie kursów z zakresu technik nauczania i komunikacji. Pod koniec programu studiów oferujemy również doradztwo zawodowe. Unia studencka organizuje mnóstwo zajęć towarzyskich i oferuje cenne wsparcie, zwłaszcza naszym zagranicznym studentom.

· Dobre zakwaterowanie Pomagamy naszym uczniom znaleźć miejsce do życia, albo w Eskilstunie, albo w Västerås. W semestrach, od poniedziałku do piątku, oferujemy bezpłatne przejazdy autobusowe między miastami, zarówno dla studentów, jak i pracowników.

· Doskonałe udogodnienia do Twojej dyspozycji Obiekty są nowoczesne i wyposażone w jasne budynki, które zostały zbudowane specjalnie dla uniwersytetu. Istnieje wiele sal wykładowych i miejsc spotkań dla studentów, ale także ładne podwórka i ciche pokoje do nauki. Istnieje wiele stanowisk komputerowych, z których mogą korzystać nasi uczniowie oraz dostęp do sieci bezprzewodowej na laptopy.

· Wysokiej jakości nauczanie oparte na badaniach Istnieje ścisły związek między naszą edukacją a naszymi badaniami. Nasi studenci zdobywają dobry wgląd w świat badań i najnowsze odkrycia.

· Edukacja z naciskiem na zatrudnialność Jako student z Mälardalen University będziesz atrakcyjny na rynku pracy. Dzięki wysokiej jakości edukacji i współpracy z otaczającą społecznością przygotowujemy Cię do życia zawodowego. Nasze programy studiów opracowywane są we współpracy z pracodawcami i są stale przez nich oceniane, co pomaga dopasować nasze programy i kursy do wymagań rynku pracy. Nasi studenci nieustannie utrzymują bliski kontakt z rówieśnikami, nauczycielami, badaczami i przyszłymi pracodawcami, a wiele z naszych wykształcenia ma praktyczne elementy. Może to przybrać formę, na przykład, studentów piszących projekty dyplomowe w połączeniu z firmą lub uniwersytetem zapraszającym przedstawicieli biznesu jako wykładowców gościnnych.

· Bliskość studentów uniwersyteckich często docenia fakt, że łatwo nawiązać kontakt z profesorami i że w MDH panuje nieformalna atmosfera. Studenci studiów licencjackich, doktoranci i profesorowie często spotykają się w kontekście różnych projektów. Doceniamy to, gdy uczniowie aktywnie uczestniczą w ich edukacji i dlatego zachęcają do jak najlepszego wykorzystania czasu studiowania.

Lokalizacje

Eskilstuna

Mälardalens högskola

Address
Mälardalen University
Västerås, Högskoleplan 1
Eskilstuna, Drottninggatan 12

Eskilstuna, Hrabstwo Södermanland, Szwecja
Telefon
+46 21 10 13 00

Norrmalm

Address
Högskoleplan,1
722 20 Norrmalm, Västmanland County, Szwecja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium