Przeczytaj oficjalny opis

Mälardalen University ( MDH ) znajduje się w gęsto zaludnionym i ekspansywnym regionie wokół jeziora Mälaren, około godzinę pociągiem od Sztokholmu i lotniska Arlanda. Większość studentów uniwersytetu odbywa kursy w jednym z dwóch centralnie położonych kampusów w Eskilstuna i Västerås.


MDH prowadzi doskonałe badania w dziedzinie Future Energy i specjalizacji Embedded Systems oraz wybitnych badań w dziedzinie zdrowia i opieki społecznej, a także specjalizacji technologicznych i inżynieryjnych w zakresie innowacji i realizacji produktów.

Podstawowym zadaniem ustalonych obszarów badawczych Nauk o Edukacji i Matematyki, Ekonomiki Przemysłowej i Zarządzania oraz Studiów Życia w Pracy jest zapewnienie podstaw badawczych dla każdego przedmiotu studiów na poziomie pierwszego i drugiego stopnia.


MDH charakteryzuje się ścisłą współpracą z przedsiębiorstwami i sektorem publicznym w regionie, dzięki czemu nasz Uniwersytet jest atrakcyjny dla studentów, a nasi studenci są atrakcyjni na rynku pracy. Około 80% naszych studentów ma pracę w ciągu roku od ukończenia studiów.


MDH posiada certyfikat środowiskowy i priorytetowo traktuje zrównoważony rozwój społeczności we wszystkich swoich działaniach.


Dlaczego warto tu studiować?

  • Współpraca, z której skorzystasz z naszej edukacji, charakteryzuje się wysoką jakością i bliskim kontaktem z badaniami, między studentami, a także pomiędzy uczniami i nauczycielami. Mälardalen University jest dobrze znany ze współpracy z otaczającym nas społeczeństwem i wiemy, że nasi uczniowie są atrakcyjni na rynku pracy. Ponad 81% naszych studentów ma zatrudnienie na swoim kierunku w ciągu pierwszego roku po ukończeniu studiów. Dzięki wysokiej jakości edukacji i współpracy z sektorem publicznym, firmami i przemysłem przygotowujemy Cię do życia zawodowego. Nasze programy studiów opracowywane są we współpracy z pracodawcami i są przez nich stale oceniane, co pomaga dopasować nasze programy i kursy do wymagań świata zawodowego. Wiele wielonarodowych firm, takich jak ABB i Volvo, znajduje się w pobliżu Eskilstuna i Västerås, a nasi studenci korzystają z tego.

· Międzynarodowa atmosfera Poczujesz się jak w domu na Mälardalen University , a bycie tutaj przypomina raczej bycie częścią społeczności międzynarodowej niż w danym kraju. Mälardalen University ma międzynarodową atmosferę, z uczniami i pracownikami z całego świata. Mamy również uczelnie partnerskie w około czterdziestu krajach na całym świecie, a zarówno studenci, jak i pracownicy mają doskonałe możliwości spędzenia czasu w jednym z tych innych miejsc nauki.

· Cenne wsparcie i działania Uniwersytet oferuje naszym uczniom wiele pomocy w nauce, między innymi w formie kursów z zakresu technik nauczania i komunikacji. Pod koniec programu studiów oferujemy również doradztwo zawodowe. Unia studencka organizuje mnóstwo zajęć towarzyskich i oferuje cenne wsparcie, zwłaszcza naszym zagranicznym studentom.

· Dobre zakwaterowanie Pomagamy naszym uczniom znaleźć miejsce do życia, albo w Eskilstunie, albo w Västerås. W semestrach, od poniedziałku do piątku, oferujemy bezpłatne przejazdy autobusowe między miastami, zarówno dla studentów, jak i pracowników.

· Doskonałe udogodnienia do Twojej dyspozycji Obiekty są nowoczesne i wyposażone w jasne budynki, które zostały zbudowane specjalnie dla uniwersytetu. Istnieje wiele sal wykładowych i miejsc spotkań dla studentów, ale także ładne podwórka i ciche pokoje do nauki. Istnieje wiele stanowisk komputerowych, z których mogą korzystać nasi uczniowie oraz dostęp do sieci bezprzewodowej na laptopy.

· Wysokiej jakości nauczanie oparte na badaniach Istnieje ścisły związek między naszą edukacją a naszymi badaniami. Nasi studenci zdobywają dobry wgląd w świat badań i najnowsze odkrycia.

· Edukacja z naciskiem na zatrudnialność Jako student z Mälardalen University będziesz atrakcyjny na rynku pracy. Dzięki wysokiej jakości edukacji i współpracy z otaczającą społecznością przygotowujemy Cię do życia zawodowego. Nasze programy studiów opracowywane są we współpracy z pracodawcami i są stale przez nich oceniane, co pomaga dopasować nasze programy i kursy do wymagań rynku pracy. Nasi studenci nieustannie utrzymują bliski kontakt z rówieśnikami, nauczycielami, badaczami i przyszłymi pracodawcami, a wiele z naszych wykształcenia ma praktyczne elementy. Może to przybrać formę, na przykład, studentów piszących projekty dyplomowe w połączeniu z firmą lub uniwersytetem zapraszającym przedstawicieli biznesu jako wykładowców gościnnych.

· Bliskość studentów uniwersyteckich często docenia fakt, że łatwo nawiązać kontakt z profesorami i że w MDH panuje nieformalna atmosfera. Studenci studiów licencjackich, doktoranci i profesorowie często spotykają się w kontekście różnych projektów. Doceniamy to, gdy uczniowie aktywnie uczestniczą w ich edukacji i dlatego zachęcają do jak najlepszego wykorzystania czasu studiowania.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Mälardalen University

Inżynieria finansowa to starannie zaprojektowany program magisterski, należący do popularnego obszaru edukacyjnego inżynierii finansowej. Program koncentruje się zarówno ... [+]

Program studiów magisterskich w zakresie inżynierii finansowej zapewnia wysokie kwalifikacje w zakresie matematyki i finansów, obejmujące szeroki zakres tematów od zarządzania portfelami finansowymi po analizę ryzyka na rynkach finansowych. Jako absolwent będziesz mieć popyt na wysokie stanowiska w międzynarodowym świecie finansów.

Program

Inżynieria finansowa to starannie zaprojektowany program magisterski, należący do popularnego obszaru edukacyjnego inżynierii finansowej. Program koncentruje się zarówno na teoretycznych, jak i ilościowych komputerowych metodach analizy finansowej, co stanowi zaawansowaną podstawę w matematyce, ukierunkowaną na rzeczywiste problemy finansowe.... [-]

Szwecja Eskilstuna
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mälardalen University

Program zapewni szeroką i pogłębioną wiedzę matematyczną na temat matematyki i jej zastosowań - wiedzy, która jest bardzo atrakcyjna na rynku pracy w sektorze przemysłowy ... [+]

Program zapewni szeroką i istotną wiedzę z zakresu matematyki i jej zastosowań. Wiedza ta jest bardzo potrzebna, ponieważ technologia jutra zależy od metod matematycznych i obliczeń. Program zapewni wiedzę i umiejętności, które będą przydatne dla Ciebie w rozwijaniu nowych technologii, budowaniu zrównoważonego społeczeństwa lub prowadzeniu własnych, odnoszących sukcesy firm.

Program

Master's Program in Engineering Mathematics został zaprojektowany, aby wyposażyć uczniów w matematyczne narzędzia do opracowania jutrzejszej technologii. Będziesz miał szeroką i istotną wiedzę na temat aplikacji i metod matematycznych przydatnych zarówno w prywatnym przedsiębiorstwie, jak i w świecie akademickim. Będziesz opanował metody matematyczne z zastosowaniami w statystyce, technologii informacyjnej, informatyce, inżynierii energii i środowiska, robotyką i automatyczną techniką sterowania, a także optymalizacją.... [-]

Szwecja Eskilstuna
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mälardalen University

Proliferacja i rosnący wpływ oprogramowania na biznes i nasze codzienne życie były fenomenalne. Inżynieria oprogramowania zajmuje się projektowaniem i tworzeniem wysokiej ... [+]

Proliferacja i rosnący wpływ oprogramowania na biznes i nasze codzienne życie były fenomenalne. Inżynieria oprogramowania zajmuje się projektowaniem i tworzeniem wysokiej jakości systemów oprogramowania - i dlatego jest coraz ważniejszym obszarem w informatyce. W tym programie zdobędziesz zaawansowaną wiedzę i praktyczne umiejętności w inżynierii oprogramowania.

Program

Podczas tego programu zdobędziesz dobrą wiedzę teoretyczną i doskonałe umiejętności w inżynieryjnych systemach intensywnie wykorzystujących oprogramowanie, które obejmują umiejętność radzenia sobie ze złożonością rozumienia i rozwijania ich. Zdobędziesz wiedzę na temat zasad analizy, projektowania i wdrażania dużych i złożonych systemów oprogramowania. Uczniowie, którzy pomyślnie ukończyli ten program, będą w stanie wykazać zrozumienie metod i technik zarządzania oprogramowaniem i zastosować je w szeregu scenariuszy rozwoju. Będziesz mógł skorzystać z globalnej różnorodności i pracować w międzynarodowych zespołach. Bliska współpraca przemysłowa, w tym na przykład wykłady zaproszonych gości przemysłowych i prace dyplomowe związane z partnerskimi branżami, takimi jak ABB, Ericsson lub Volvo, łączy teorię z praktyką.... [-]

Szwecja Eskilstuna
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mälardalen University

Proliferacja i rosnący wpływ oprogramowania na biznes i nasze codzienne życie były fenomenalne. Inżynieria oprogramowania zajmuje się projektowaniem i tworzeniem wysokiej ... [+]

Proliferacja i rosnący wpływ oprogramowania na biznes i nasze codzienne życie były fenomenalne. Inżynieria oprogramowania zajmuje się projektowaniem i tworzeniem wysokiej jakości systemów oprogramowania - i dlatego jest coraz ważniejszym obszarem w informatyce. W tym programie zdobędziesz zaawansowaną wiedzę i praktyczne umiejętności w inżynierii oprogramowania.

Program

Podczas tego programu zdobędziesz dobrą wiedzę teoretyczną i doskonałe umiejętności w inżynieryjnych systemach intensywnie wykorzystujących oprogramowanie, które obejmują umiejętność radzenia sobie ze złożonością rozumienia i rozwijania ich. Zdobędziesz wiedzę na temat zasad analizy, projektowania i wdrażania dużych i złożonych systemów oprogramowania. Uczniowie, którzy pomyślnie ukończyli ten program, będą w stanie wykazać zrozumienie metod i technik zarządzania oprogramowaniem i zastosować je w szeregu scenariuszy rozwoju. Będziesz mógł skorzystać z globalnej różnorodności i pracować w międzynarodowych zespołach. Bliska współpraca przemysłowa, w tym na przykład wykłady zaproszonych gości przemysłowych i prace dyplomowe związane z partnerskimi branżami, takimi jak ABB, Ericsson lub Volvo, łączy teorię z praktyką.... [-]

Szwecja Eskilstuna
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mälardalen University

Program marketingu międzynarodowego zapewnia nie tylko wiedzę teoretyczną o międzynarodowym marketingu i biznesie, ale także pomaga rozwijać umiejętności potrzebne do uda ... [+]

Żyjemy w zglobalizowanym świecie i jako międzynarodowy marketingowiec, napotkasz problemy wynikające z różnorodności organizacji, krajów i klientów. Ten program da ci przewagę, pozwalając ci rozwinąć umiejętności i wiedzę na temat marketingu, strategii i kultury, a także metodę badawczą.

Program

Program marketingu międzynarodowego zapewnia nie tylko wiedzę teoretyczną o międzynarodowym marketingu i biznesie, ale także pomaga rozwijać umiejętności potrzebne do udanej współpracy w obrębie i pomiędzy wielonarodowymi grupami. Zapewnia również zrozumienie zarządzania i strategii międzynarodowego biznesu, a także różnych rodzajów marketingu.

... [-]
Szwecja Eskilstuna
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mälardalen University

Jesteśmy przekonani, że szerokie kompetencje w zakresie innowacji i wzornictwa z holistycznej perspektywy są potrzebne, aby poradzić sobie z przyszłymi wyzwaniami. W międ ... [+]

Jesteśmy przekonani, że szerokie kompetencje w zakresie innowacji i wzornictwa z holistycznej perspektywy są potrzebne, aby poradzić sobie z przyszłymi wyzwaniami. W międzynarodowym programie studiów magisterskich w zakresie innowacji i projektowania zdobywasz specjalistyczną wiedzę teoretyczną i praktyczne umiejętności potrzebne do interakcji na globalnym rynku. Po ukończeniu studiów będziesz konkurencyjny na rynku pracy i przygotowany do studiów doktoranckich.

Program

Międzynarodowy program studiów magisterskich w dziedzinie innowacji i wzornictwa został opracowany we współpracy z zainteresowanymi stronami spoza środowiska akademickiego i ma na celu stworzenie wyraźnego związku z rynkiem pracy. Zdobędziesz zarówno teoretyczne, jak i praktyczne kompetencje oraz poznasz zarządzanie innowacjami, procesy projektowania i komunikację w złożonych organizacjach. Program studiów obejmuje jakościowe metody badawcze i umiejętności w zakresie współpracy z partnerami spoza Uniwersytetu w projektach interdyscyplinarnych.... [-]

Szwecja Eskilstuna
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mälardalen University

Około 99 procent wszystkich dzisiejszych komputerów jest osadzonych - są one dostępne w telefonach komórkowych, konsolach do gier, aparatach cyfrowych, samochodach, samol ... [+]

Około 99 procent wszystkich dzisiejszych komputerów jest osadzonych - są one dostępne w telefonach komórkowych, konsolach do gier, aparatach cyfrowych, samochodach, samolotach, sprzęcie medycznym, sprzęcie domowym, robotach itp. Systemy te stają się coraz bardziej inteligentne, aby sprostać specyficznym potrzebom ich użytkowników. Oferujemy najwyższej jakości kształcenie w inteligentnych systemach wbudowanych, z uznanymi na całym świecie ekspertami, projektami i praktykami dla studentów przemysłowych, stypendiami na studia za granicą oraz dwustopniową szansą z najlepszymi uczelniami badawczymi.

Program

Program został doceniony w kraju i na arenie międzynarodowej. W 2009 r. Otrzymał grant krajowy na rzecz doskonałości od Knowledge Foundation. Nasi studenci zdobyli najlepszą pracę magisterską Embedded Systems w Szwecji, drugą nagrodę w krajowych mistrzostwach robotyki w 2011 roku, a jeden z uczniów został nominowany do Swedish Embedded Award 2011, jako jeden z zaledwie 6 studentów w Szwecji.... [-]

Szwecja Eskilstuna
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mälardalen University

Ten program daje ci możliwość prowadzenia pracy zmianowej i poszerzania wiedzy w zakresie krajowej i międzynarodowej pracy socjalnej. Studia na poziomie magisterskim ozna ... [+]

Ten program daje ci możliwość prowadzenia pracy zmianowej i poszerzania wiedzy w zakresie krajowej i międzynarodowej pracy socjalnej. Studia na poziomie magisterskim oznacza dla ciebie możliwość pogłębienia wiedzy i poszerzenia możliwości kariery.

Program

Praca socjalna dotyczy warunków życia, potrzeb i doświadczeń osób wrażliwych społecznie. Punktem wyjścia jest próba zrozumienia i wyjaśnienia zjawisk społecznych i problemów na poziomie indywidualnym, grupowym i społecznym, a także stworzenie możliwości zmian. Zrozumienie kwestii społecznych opiera się na perspektywach systemów, władzy i praw, a ich analiza często ma charakter międzysektorowy. Rozwiniesz praktyczną wiedzę na temat rozwiązywania problemów i zmiany procesów w przypadku osób znajdujących się w trudnej sytuacji społecznej.... [-]

Szwecja Eskilstuna
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Czytaj więcej po polsku
Mälardalen University

Poznasz kluczowe zagadnienia związane z nowoczesnymi systemami produkcji i logistyki. Otrzymasz narzędzia analityczne i obliczeniowe, ich wykorzystanie i zakres, dzięki k ... [+]

Poznasz kluczowe zagadnienia związane z nowoczesnymi systemami produkcji i logistyki. Otrzymasz narzędzia analityczne i obliczeniowe, ich wykorzystanie i zakres, dzięki którym będziesz mógł skutecznie i konkurencyjnie zarządzać rozwojem systemów.

Program

W tym programie zdobędziesz umiejętności w zakresie nowoczesnych systemów produkcyjnych i logistycznych oraz będziesz w stanie analizować, oceniać i optymalizować rozwiązania. Program obejmuje projekty wraz z przemysłem i społeczeństwem. Program ten oferuje dwuletni program nauczania obejmujący łącznie 120 punktów. Magister zarządzania produkcją i logistyką zapewni ci także zaawansowaną bazę w zakresie planowania i optymalizacji produkcji i logistyki, w tym korzystania z oprogramowania symulacyjnego.... [-]

Szwecja Eskilstuna
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mälardalen University

Program w Life Life Studies daje szeroką i dogłębną perspektywę pracy i przedstawia aktualne perspektywy rozwoju organizacji i zarządzania. Będziesz rozwijać wiedzę o śro ... [+]

Program w Life Life Studies daje szeroką i dogłębną perspektywę pracy i przedstawia aktualne perspektywy rozwoju organizacji i zarządzania. Będziesz rozwijać wiedzę o środowisku pracy i zdrowiu, a także o przywództwie promującym zdrowie i wysiłkach związanych ze zdrowiem w miejscu pracy.

Program

Program umożliwi zrozumienie rozwoju badań nad życiem w pracy oraz wyzwań, jakie przed nim stoją podczas digitalizacji i globalizacji. Badania nad życiem zawodowym obejmują procesy społeczne i psychologiczne w pracy oraz warunki i możliwości w życiu zawodowym w czasie - z perspektywy indywidualnej, zawodowej, organizacyjnej i społecznej. Znaczenie pracy dla rozwoju, dobrobytu i zdrowia ludzi jest kluczowym czynnikiem programu.... [-]

Szwecja Eskilstuna
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mälardalen University

Zrównoważone systemy energetyczne są niezbędne, aby przezwyciężyć problemy związane z dostawami energii i zmianą klimatu na świecie. Program studiów magisterskich w zakre ... [+]

Zrównoważone systemy energetyczne są niezbędne, aby przezwyciężyć problemy związane z dostawami energii i zmianą klimatu na świecie. Program studiów magisterskich w zakresie zrównoważonych systemów energetycznych zapewni ci najnowszą wiedzę na temat technologii wykorzystywania słońca, wiatru i biomasy jako źródeł energii. Przyszli pracodawcy są przede wszystkim w firmach energetycznych, firmach konsultingowych i organizacjach publicznych w Szwecji lub za granicą.

Program

Produkcja energii i ciepła w drodze konwersji energii na podstawie turbin parowych i gazowych również wchodzi w zakres tego programu. Ponadto dowiesz się o analizach wydajności różnych systemów energetycznych i integracji procesów. Metody optymalizacji, modelowania i symulacji systemów energetycznych są również zawarte w programie.... [-]

Szwecja Eskilstuna
Wrzesień 2020
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

The story about MDH

Study at Mälardalen University

Mälardalen University

Mälardalens högskola
Address
Mälardalen University Västerås, Högskoleplan 1 Eskilstuna, Drottninggatan 12
Eskilstuna, Hrabstwo Södermanland, Szwecja
Witryna
Telefon
+46 21 10 13 00