Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego warto studiować na Linnaeus University

Linnaeus University to nowoczesny uniwersytet nazwany na cześć Carla Linnaeusa - najbardziej znanego i znanego na całym świecie szwedzkiego naukowca z ostatnich kilku stuleci, urodzonego w regionie Smalandii, gdzie znajduje się uniwersytet.


Najważniejsze powody, by studiować na Linnaeus University

 • Kompleksowa uczelnia oferująca programy 40 stopni i 500 kursów w języku angielskim, zarówno na poziomie licencjackim, jak i magisterskim.
 • Od 2014 roku prowadzimy własną letnią akademię - międzynarodowe, międzykulturowe i interdyscyplinarne środowisko naukowe, jedyne w swoim rodzaju w Szwecji.
 • Na Linnaeus University możesz rozwijać się jako osoba. Środowisko nauczania charakteryzuje się bliskością studentów i nauczycieli akademickich.
 • Publiczna uczelnia non-profit, akredytowana przez szwedzki rząd, z 31 000 studentów.
 • Silny międzynarodowy profil, z 750 partnerskimi uniwersytetami w ponad 60 krajach.
 • Duża społeczność studentów zagranicznych. Każdego roku przyjeżdża tu ponad 1600 studentów z około 60 krajów.
 • Uczelnia badawcza, z prawem do zatrudnienia z prawem do zatrudnienia doktorantów. Badanie obejmuje wszystko, od badań rynku pracy i zagadnień związanych z bezpieczeństwem socjalnym po przedsiębiorczość, naukę o środowisku, ekologię wodną oraz technologię drewna i energii.
 • Unikalna i bliska współpraca z IKEA - największą firmą meblową na świecie, założoną w Ęlmhult w Smalandii.
 • Aktywne życie studenckie z programami znajomych i rodzinnymi projektami przyjaciół, które pomagają uczniom współpracować zarówno ze szwedzkimi, jak i innymi zagranicznymi studentami, a także ze szwedzkimi rodzinami.
 • Wysoko chwalone środowisko kampusowe, pozycjonowanie Linnaeus University jako nr 1 i nr 2 pod względem budynków kampusowych, środowiska kampusowego i ładnych miejsc w ISB (Międzynarodowy barometr uczniów) 2014.
 • Na Linnaeus University natura jest tuż za rogiem, co przyczynia się do wysokiej jakości życia. Växjö zostało kiedyś uznane za "Najbardziej zielone miasto w Europie", a Kalmar to urocze średniowieczne miasto położone nad Morzem Bałtyckim.


To jest Linnaeus University

Na Linnaeus University zarejestrowanych jest 34 000 studentów

Linnaeus University znajduje się w Växjö i Kalmar i oferuje programy na poziomie 150 stopni i 2000 kursów z jednym tematem. Możesz uczyć się różnych przedmiotów w zakresie sztuki i humanistyki, zdrowia i nauk przyrodniczych, nauk społecznych, nauk przyrodniczych, technologii oraz biznesu i ekonomii. Istnieje również wiele różnych edukacyjnych umów, takich jak szkolenie dyrektora i edukacja policyjna.

Badania na Linnaeus University są wysokiej jakości, zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym, i obejmują szeroki zakres dyscyplin. Szczególnie ważne są badania prowadzone w naszych najnowocześniejszych środowiskach badawczych - nasze Centra Linnaeus University . W ramach tych ośrodków bada się wszystko od ekologii i ewolucji po dyskryminację i integrację, postkolonializm, intermedialność, biologię i duże zbiory danych.

Zatrudniając 2100 pracowników i ponad 34 000 studentów, staramy się być nowoczesnym uniwersytetem, a Småland jest naszą bazą i światem jako naszą sceną. Studiowanie i praca na Linnaeus University oznacza bycie częścią środowiska charakteryzującego się wiedzą i rozwojem. Studenci zdobywają nową wiedzę i uczą się krytycznego podejścia. Naukowcy dokonują odkryć, które mogą zmienić nasze społeczeństwo. Pracownicy mówią o miejscu pracy zarówno z wyzwaniami, jak i możliwościami. Linnaeus University to uniwersytet, w którym rośnie wiedza.

Linnaeus University powstał w 2010 roku dzięki połączeniu Uniwersytetu Växjö i Uniwersytetu Kalmar.


Linnaeus University w liczbach

 • Około 14 000 studentów całorocznych
 • Około 2100 pracowników
 • 156 profesorów
 • Około 325 doktorantów
 • Około 100 stopni programów na poziomie pierwszego cyklu
 • Około 80 stopni programów na poziomie drugiego stopnia
 • Około 900 przyjeżdżających studentów z zagranicy, w tym studenci wymiany, studenci opłacający opłaty i studenci wolni (studenci całoroczni)
 • Około 190 studentów wyjeżdżających na wymianę (studentów całorocznych)
 • 512 studentów z krajów trzecich

1 654 mln SEK przychodów ogółem (dystrybucja: 64% edukacji, 8% edukacji kontraktowej, 28% badań i edukacji na poziomie trzeciego cyklu)


Wizja i podstawowe zasady

Wizja i strategia 2015-2020: Kreatywne środowisko wiedzy w duchu Linneusza

Linnaeus University to nowoczesny, międzynarodowy uniwersytet, w którym inspiruje nas Carl Linneusz z korzeniami w Smalandii i światem jako naszą sceną. To duch naukowca, przedsiębiorcy i pedagoga Linnaeusa stanowi podstawę Linnaeus University .

Dzięki ciekawości i kreatywności Linnaeus utorował drogę temu, co było wówczas nowym naukowym paradygmatem. W podobny sposób Linnaeus University chce charakteryzować się odwagą i zaangażowaniem w nowe pomysły naukowe. Linnaeus był także przedsiębiorcą w nowoczesnym sensie, zdolnym do tworzenia i prowadzenia projektów z różnymi podmiotami w społeczeństwie.

Wymagające wykształcenie i wybitne badania w połączeniu z siłą napędową społeczeństwa i globalnymi wartościami stanowią kamienie milowe, które razem tworzą kreatywne środowisko wiedzy w duchu Linneusza.


Wizja

Linnaeus University - kreatywne i międzynarodowe środowisko wiedzy promujące ciekawość, kreatywność, towarzystwo i użyteczność.


Ogólne cele


Linnaeus University wyróżnia się

 • Ciekawi, kreatywni i wykwalifikowani studenci i pracownicy
 • Trudne wykształcenie o dużym znaczeniu społecznym
 • Wybitne badania naukowe i artystyczne, z korzyścią dla rozwoju społecznego
 • Zaangażowanie w wyzwania społeczne, innowacje i zrównoważony wzrost
 • Towarzyszenie między ludźmi
 • Międzynarodowe i wielokulturowe środowisko wiedzy


Kreatywne środowisko wiedzy w duchu Linneusza

 • Trudne wykształcenie
 • Wybitne badania
 • Społeczna siła napędowa
 • Globalne wartości


Podróż w przyszłość 2015-2020

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Linnaeus University

Ten dwuletni program magisterski opiera się na potrzebach przedsiębiorstw dotyczących pracowników, którzy mają możliwość inicjowania, kierowania i promowania tworzenia in ... [+]

Ten dwuletni program magisterski opiera się na potrzebach przedsiębiorstw dotyczących pracowników, którzy mają możliwość inicjowania, kierowania i promowania tworzenia innowacji. Językiem nauczania jest angielski.

Wymagania wstępne

Ogólne wymagania dotyczące przystąpienia do studiów drugiego stopnia i szczegółowe wymagania dotyczące wjazdu:

Minimum 90 punktów na głównym kierunku studiów Business Administration (w tym projekt stopnia co najmniej 15 punktów) lubodpowiednik angielskiego B / angielskiego 6 lub odpowiednikaWybór

Alternatywny wybór: Wybór studentów, którzy złożyli wniosek jest częściowo oparty na oświadczeniu o celu i cv.

Konspekt

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z programem nauczania.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

Ten dwuletni program magisterski opiera się na potrzebach przedsiębiorstw dotyczących pracowników, którzy mają możliwość inicjowania, kierowania i promowania tworzenia in ... [+]

Ten dwuletni program magisterski opiera się na potrzebach przedsiębiorstw dotyczących pracowników, którzy mają możliwość inicjowania, kierowania i promowania tworzenia innowacji. Językiem nauczania jest angielski.

W swojej pracy z innowacjami uczniowie powinni zrównoważyć różne części procesu - funkcję, konstrukcję, trwałość i warunki produkcji. Wymaga to znajomości lub interakcji między różnymi dyscyplinami, w których wykorzystywane są różne perspektywy i podejścia. Program oparty jest na wspólnych projektach, często we współpracy z przemysłem i różnymi organizacjami, wraz z postępem w ich obszarze tematycznym i rozszerzeniem na inne dziedziny (biznes i projektowanie). Doświadczenia z projektów omawiane są w odniesieniu do umiejętności zawodowych ucznia. W odrębnych kursach badano metodę naukową stosowaną w procesie innowacji.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

W pracach nad pokojem i rozwojem bada się związek między ubóstwem, konfliktami i zrównoważonym rozwojem, a także polityczną przestrzenią manewru dla zmian. ... [+]

W pracach nad pokojem i rozwojem bada się związek między ubóstwem, konfliktami i zrównoważonym rozwojem, a także polityczną przestrzenią manewru dla zmian.

Pokoju i Rozwoju Praca jest dla studentów, którzy szukają specjalizacji w kwestiach związanych z pokoju, rozwoju i międzynarodowej współpracy na rzecz rozwoju. Skupiamy się na bieżących badaniach dotyczących rozwoju oraz praktycznych prac prowadzonych przez instytucje międzynarodowe, organizacje pozarządowe i ruchy społeczne.

Jako student magisterski i pisząc swoją pracę dyplomową, masz możliwość współpracy z organizacją lub prowadzenia badań terenowych w kraju rozwijającym się. Interdyscyplinarne podejście programu - w którym omawiamy również, w jaki sposób kwestie rozwoju można rozwiązać w prawdziwej polityce - pozwala nam utrzymywać bliskie kontakty z ludźmi, którzy są zatrudnieni w naszej dziedzinie i uczyć się na nich. Co więcej, większość naszych nauczycieli ma wieloletnie doświadczenie w pracy nad pokojem i rozwojem w krajach rozwijających się.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

Energia odnawialna z wiatru, wody, słońca i biomasy odgrywa coraz większą rolę zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej. Jeśli posiadasz licencjat z inżynierii, m ... [+]

Energia odnawialna z wiatru, wody, słońca i biomasy odgrywa coraz większą rolę zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej. Jeśli posiadasz licencjat z inżynierii, możesz uzyskać wgląd w potencjał procesów energii odnawialnej i systemów energetycznych przyszłości.

W Szwecji, UE i dużej części świata, biopaliwa są najważniejszym i największym z odnawialnych źródeł energii, chociaż energia wiatru i energia słoneczna rosną. Co należy wziąć pod uwagę podczas obchodzenia się z biopaliwami i jakie procesy i systemy są odpowiednie do wyboru przy planowaniu przyszłej produkcji energii? A w jaki sposób nasze społeczeństwo może stać się bardziej efektywne w wykorzystaniu energii? Dowiesz się o planowaniu przyszłych systemów i procesów energetycznych oraz zdobycie wiedzy na temat zarządzania projektami i metod badawczych. Możliwości kariery są globalne i szybko rosną.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

Ten dwuletni program magisterski opiera się na zapotrzebowaniu firm na pracowników z możliwością inicjowania, przewodzenia i promowania tworzenia innowacji. Program jest ... [+]

Ten dwuletni program magisterski opiera się na zapotrzebowaniu firm na pracowników z możliwością inicjowania, przewodzenia i promowania tworzenia innowacji. Program jest prowadzony w języku angielskim.

W pracy studentów z innowacjami student powinien zrównoważyć proces w różnych jego częściach pod kątem projektu, funkcji, zrównoważonego rozwoju i warunków produkcji. Wymaga to znajomości lub interakcji między różnymi dyscyplinami, w których wykorzystywane są różne podejścia, perspektywy i podejścia. Program opiera się na wspólnych projektach, często we współpracy z przemysłem i organizacjami, wraz z postępem w projektowaniu i rozszerzaniem w kierunku innych dziedzin (biznesu i technologii). Doświadczenia z projektów omawianych i umieszczanych w odniesieniu do umiejętności zawodowych ucznia. W odrębnych kursach badano metodę naukową stosowaną w procesie innowacji.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

Tytuł magistra chemii toruje drogę do kariery naukowej lub przemysłowej. Zapewniamy indywidualnie dostosowane programy studiów, które obejmują szerokie doświadczenie w pr ... [+]

Stopień ten stanowi doskonałą podstawę dla tych, którzy chcą podjąć studia doktoranckie lub dla tych, którzy dążą do pracy w przemyśle biotechnologicznym, chemicznym, spożywczym lub farmaceutycznym. Program studiów rozpoczyna się 10-tygodniowym kursem wprowadzającym na temat metodologii badań, po którym następują cztery lub pięć tygodniowych bloków, w których można wybrać przedmioty takie jak chemia bioanalityczna i analiza żywności, chemia biofizyczna, chemia bioorganiczna, biotechnologia, środowisko chemia i nanonauka. Program studiów kończy się 30- lub 20-tygodniowym projektem badawczym prowadzonym w ramach jednej z grup badawczych w Kalmarze.

Tytuł magistra chemii toruje drogę do kariery naukowej lub przemysłowej. Zapewniamy indywidualnie dostosowane programy studiów, które obejmują szerokie doświadczenie w pracy w laboratoriach badawczych i najnowocześniejszym sprzęcie. Wielu poprzednich absolwentów odnosi sukcesy w rywalizacji o doktoranckie studia na uniwersytetach na całym świecie, a inni osiągnęli sukces w branży.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

Spisane korporacje podlegają m.in. rachunkowości, audytowi, regulacji i presji rynku kapitałowego. W tym programie uczysz się jak. ... [+]

Spisane korporacje podlegają m.in. rachunkowości, audytowi, regulacji i presji rynku kapitałowego. W tym programie uczysz się jak.

Ten roczny program magisterski oferuje zaawansowane studia nad mechanizmami, instytucjami i procesami, którymi rządzą giełdowe korporacje, często określane mianem ładu korporacyjnego. W programie będziesz się uczyć, jak działają różne części systemu ładu korporacyjnego, jak również skład i regulacje systemu jako całości.

Wymagania wstępne

Ogólne wymagania wstępne dotyczące studiów na poziomie zaawansowanym, a także szczegółowe wymagania dotyczące wjazdu:

Bachelor of Science w Business Administration lub Economics z co najmniej 90 punktów na głównym kierunku studiów, Business Administration lub odpowiednik.W ramach głównego kierunku studiów należy uwzględnić pracę dyplomową / niezależną, składającą się z 15 punktów.Co najmniej 15 kredytów w statystyce lub ekwiwalencie Co najmniej 15 punktów w rachunkowości finansowej lub alternatywnie co najmniej 15 punktów w ekonomii finansowej lub równoważnej.Angielski B / 6 lub równoważny.Wybór... [-]
Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

Master of Science in Disease Ekologia opiera się na wiedzy studenta na temat ekologii, ewolucji i biologii molekularnej w celu zbadania i docenić rolę chorób występującyc ... [+]

Choroby odgrywają zasadniczą rolę w życiu wszystkich organizmów, od poziomu indywidualnego do poziomu ekosystemu. Zrozumienie czynników wpływających na dynamikę choroby i zawiłych interakcji między żywicielami a pasożytami polega na wielodyscyplinarnym podejściu łączącym biologię molekularną, ekologię i medycynę.

Master of Science in Disease Ekologia opiera się na wiedzy studenta na temat ekologii, ewolucji i biologii molekularnej w celu zbadania i docenić rolę chorób występujących w dzikiej zwierzynie, zwierząt domowych i ludzi. W pierwszym roku studenci zapoznają się z wielodyscyplinarnymi aspektami ekologii chorób, od weterynarii i medycyny ludzkiej po biologię molekularną i ekologię, w tym bieżące tematy badań w tej dziedzinie. Studenci zapoznają się również z tym, w jaki sposób ludzie, populacje i gatunki są pod wpływem i radzenia sobie z chorobami w środowisku, w którym wpływ wywiera wpływ czasowy i przestrzenny, w tym, w jaki sposób zmiany klimatu i działalność człowieka wpływają na dystrybucję i pojawianie się chorób.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

Rozwijanie firm i społeczeństw poprzez identyfikowanie, wdrażanie i analizowanie projektów przedsiębiorczych wraz z praktykami. Program studiów ma jasno określony związek ... [+]

Rozwijanie firm i społeczeństw poprzez identyfikowanie, wdrażanie i analizowanie projektów przedsiębiorczych wraz z praktykami.

Program nauczania obejmuje kursy, które zapewniają teoretyczną głębię rozwoju biznesowego oraz różne perspektywy przedsiębiorczości, szczególnie podkreślając skandynawskie perspektywy. Pierwszy semestr kursu metodologii zapewnia wiedzę i umiejętności w zakresie metod interaktywnych (badanie działań), a równolegle projekt rozwojowy jest identyfikowany i inicjowany razem z biznesem, organizacją lub społecznością lokalną. Projekt jest realizowany w drugim semestrze. Prace projektowe dostarczają umiejętności w zakresie kwalifikowanych projektów i odgrywania ról przywódczych oraz są praktycznie użyteczne dla wybranej organizacji lub społeczności lokalnej. Umiejętności metodyczne pogłębia się podczas ostatniego kursu w drugim semestrze, aby umożliwić powiązanie prac projektowych z rozwojem teorii. Drugi rok składa się z semestru studiów za granicą i kończy się pracą magisterską z ostatniego semestru. Program będzie zatem zapewniał zarówno teoretyczne głębokości, jak i duże praktyczne znaczenie, ponieważ nabyta wiedza jest stosowana w rzeczywistych przypadkach.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

Master in International Affairs (MIA) to dwuletni program w pełnym wymiarze godzin z programem, który rozwija profesjonalistów z dziedziny spraw międzynarodowych zaintere ... [+]

Master in International Affairs (MIA) to dwuletni program w pełnym wymiarze godzin z programem, który rozwija profesjonalistów z dziedziny spraw międzynarodowych zainteresowanych zmianami i wyzwaniami. Głównym celem programu jest przygotowanie absolwentów do kariery zawodowej w organizacjach międzynarodowych, przedsiębiorstwach, międzynarodowych organizacjach społeczeństwa obywatelskiego lub w ramach dyplomacji.

Kursy programowe prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych instruktorów, których zainteresowania badawcze i dydaktyczne dotyczą spraw międzynarodowych i europejskich, międzynarodowego bezpieczeństwa państwa i ludzi, międzynarodowej korupcji i ekonomii politycznej, analizy polityki zagranicznej, praw człowieka i zrównoważonego rozwoju oraz dyplomacji wśród demokracji i dyktatur.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

Jednym ze sposobów na sukces firmy jest ekspansja na nowych, rozwijających się rynkach oraz prowadzenie działalności gospodarczej poza granicami kraju. Ten dwuletni progr ... [+]

Jednym ze sposobów na sukces firmy jest ekspansja na nowych, rozwijających się rynkach oraz prowadzenie działalności gospodarczej poza granicami kraju. Ten dwuletni program magisterski zapewnia odpowiednią wiedzę o tym, jak rozwijać konkurencyjne, dynamiczne i odpowiedzialne społecznie strategie dla międzynarodowych firm, a także oferuje głębsze badania i kursy fakultatywne, w tym możliwości studiowania za granicą lub stażu.

Dwuletni program studiów magisterskich na kierunku Business Administration ze specjalnością International Business Strategy zapewnia studentom wszechstronną wiedzę teoretyczną i zaawansowane praktyczne zrozumienie w celu identyfikacji, zastosowania i krytycznej oceny międzynarodowego biznesu, marketingu i teorii przedsiębiorczości ze strategicznego punktu widzenia. Koncentruje się na megatrendach w społeczeństwie, takich jak globalizacja i ciągły rozwój rynków wschodzących, w tym na przykład w regionie Morza Bałtyckiego, Rosji, Chinach, Indiach, Ameryce Łacińskiej i Afryce. Inna uwaga skupia się na umiędzynarodowieniu firm w kontekście business-to-business - zarówno tradycyjnych firm przemysłowych, jak i bardziej aktualnych, szybko internacjonalizujących się, przedsiębiorczych firm o mniejszych rozmiarach. Program jest interaktywny i oparty na badaniach - integruje badania zespołu programowego z kursami jako literaturą i przykładami ilustracyjnymi - i odbywa się w wielokulturowym środowisku edukacyjnym. Praca z firmami prowadzącymi sprawy na żywo odgrywa główną rolę w całym programie jako studenckie studia prowadzące międzynarodowe firmy w regionie. Przynosi międzynarodowe strategiczne wyzwania firmom uczestniczącym w kursach. Studenci pracują nad rozwiązywaniem rzeczywistych problemów strategicznych, z którymi borykają się wysoce umiędzynarodowione i konkurencyjne szwedzkie firmy różnej wielkości; od dużych międzynarodowych korporacji po małe i średnie firmy regionalne. Oprócz obowiązkowych kursów programowych, kursy fakultatywne lub studia za granicą dają możliwości specjalizacji miejscowej studentów.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

Po ukończeniu tego programu będziesz mógł poradzić sobie z wieloma problemami w zaawansowanej inżynierii mechanicznej. Program koncentruje się na rozwoju produktu i dynam ... [+]

"Robienie rzeczy w porządku i robienie właściwych rzeczy". Analizuj, obliczaj i rozwijaj produkty przy użyciu metod naukowych. Jak zaprojektować produkt, aby spełniał wymagania dotyczące wydajności, życia, ekonomii i środowiska? Wykształcenie techniczne na poziomie zaawansowanym jest dobrą podstawą do przyszłego sukcesu.

Po ukończeniu tego programu będziesz mógł poradzić sobie z wieloma problemami w zaawansowanej inżynierii mechanicznej. Program koncentruje się na rozwoju produktu i dynamice strukturalnej, które są dwoma obszarami badawczymi na Linnaeus University .

Podstawą rozwoju produktu z perspektywy cyklu życia są kursy wielowymiarowego rachunku i wektora rachunku i analizy struktur. W ramach Metody Elementów Skończonych i Dynamiki Strukturalnej podano teorię wraz z metodami i narzędziami rozwiązywania problemów mechanicznych. W ramach rozwoju produktu udostępniane są potężne narzędzia programistyczne z określonymi aplikacjami do złożonych produktów, funkcji i systemów. Prezentowane są różne studia przypadków, a projekty z branży są badane w celu zidentyfikowania i analizy obszarów problemowych, przeprowadzenia planowania działań i zaproponowania odpowiednich działań w celu radzenia sobie z tymi problemami za pomocą odpowiednich metod.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

Program magisterski w dziedzinie fizyki koncentruje się na nowoczesnej fizyce i otwiera możliwości prac analitycznych w przemyśle oraz studiów podyplomowych. ... [+]

Program magisterski w dziedzinie fizyki koncentruje się na nowoczesnej fizyce i otwiera możliwości prac analitycznych w przemyśle oraz studiów podyplomowych.

Celem fizyki jako nauki jest odkrycie w jak największym stopniu istoty natury. Badania w dziedzinie fizyki zaowocowały szeregiem podstawowych praw i relacji, które można zastosować w wielu dziedzinach nauki i technologii.

Podczas studiów będziesz ściśle współpracować z nauczycielami i naukowcami zaangażowanymi w projekty badawcze. Uzyskasz głębszą wiedzę i zrozumienie koncepcji i modeli w fizyce i będziesz w stanie samodzielnie inicjować i prowadzić badania. Program jest oferowany w języku angielskim i jest skierowany do studentów z całego świata. Ponieważ niektóre kursy są kursami na odległość, możesz zapoznać się z częściami programu online.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

Program ten koncentruje się na rozwoju złożonych systemów oprogramowania - dużych projektów oprogramowania zawierających miliony linii kodu i zaawansowanych technik, taki ... [+]

Program ten koncentruje się na rozwoju złożonych systemów oprogramowania - dużych projektów oprogramowania zawierających miliony linii kodu i zaawansowanych technik, takich jak usługi sieciowe, systemy rozproszone, rozwój oparty na komponentach i przetwarzanie równoległe.

W ramach technologii oprogramowania badasz teorie, metody i narzędzia, aby efektywnie tworzyć złożone i wysokiej jakości oprogramowanie. Program podkreśla zarówno teoretyczne, jak i praktyczne aspekty tworzenia oprogramowania. Przygotowuje Cię do kariery zawodowej w dziedzinie inżynierii oprogramowania, szczególnie jako specjalisty w sprawnym rozwoju złożonych systemów oprogramowania, ale będziesz także miał możliwość kontynuowania kariery naukowej.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

Studenci realizujący ten program główny będą w stanie poradzić sobie z wieloma problemami w ramach zaawansowanej inżynierii strukturalnej i projektowania, wykorzystując n ... [+]

"Robienie rzeczy we właściwy sposób i robienie właściwych rzeczy" Naprężenia, deformacje i wibracje - w jaki sposób konstrukcje budowlane reagują w różnych sytuacjach? Analizuj, obliczaj i ucz się metod naukowych. Wykształcenie techniczne na poziomie zaawansowanym jest dobrą podstawą do przyszłego sukcesu .

Studenci realizujący ten program główny będą w stanie poradzić sobie z wieloma problemami w ramach zaawansowanej inżynierii strukturalnej i projektowania, wykorzystując narzędzia obliczeniowe, takie jak metoda elementów skończonych. Program koncentruje się na technologii budowy i projektowania drewna, innym ważnym obszarze badawczym na Linnaeus University w którym badania prowadzone są w ścisłej współpracy z przemysłem. Oprócz gruntownej podstawy teoretycznej, w programie uwzględnione są stosowane projekty dotyczące rozwoju nowych produktów i technologii. Coś bardzo korzystnego jest to, że w mieście Vaxjo trwa seria interesujących projektów drewnianych budynków i projektów, które będą kontynuowane przez kilka następnych lat.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

Wiele najbardziej naglących problemów społeczeństwa daleko odbiega od granic tradycyjnych badań dyscyplinarnych i wymaga innowacyjnych narzędzi analitycznych. Program ofe ... [+]

Czy chcesz zrozumieć, jak działa społeczeństwo i pomóc w jego rozwoju? Czy chcesz to zrobić stosując rygorystyczne metody oparte na złożonym podejściu systemowym?

Wiele najbardziej naglących problemów społeczeństwa daleko odbiega od granic tradycyjnych badań dyscyplinarnych i wymaga innowacyjnych narzędzi analitycznych. Program oferuje szeroką gamę szkoleń metodycznych wraz z możliwością specjalizacji w konkretnych kwestiach społecznych i zapewnia umiejętności prowadzenia niezależnych badań.

Aby odnieść sukces w programie, ważne jest, aby mieć silny entuzjazm do analizy danych i być w stanie uczyć się i używać różnych metod, w większości opartych na komputerze, takich jak analiza statystyczna, analiza tekstowa i symulacja społeczna.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

Program dotyczy kontroli i zarządzania w łańcuchach dostaw. Głównym tematem jest administracja biznesowa, ze szczególnym uwzględnieniem logistyki i controllingu. ... [+]

Program dotyczy kontroli i zarządzania w łańcuchach dostaw. Głównym tematem jest administracja biznesowa, ze szczególnym uwzględnieniem logistyki i controllingu.

Ten program łączy logistykę i rachunkowość zarządczą, co jest wyjątkowe. Istnieje ogromne zapotrzebowanie na absolwentów, którzy rozumieją tworzenie wartości, a końcowy konsument koncentruje się na współpracy i integracji w ramach organizacji, jak również z innymi firmami. Jednym z tematów programu jest łańcuch dostaw, który tworzy efektywność przy dobrej współpracy z dostawcami. Innym jest wykorzystanie rachunkowości zarządczej do rozwijania procesów wewnątrz i pomiędzy firmami. Pierwszy semestr zawiera zatem specjalizację w zarządzaniu lub kontroli łańcucha dostaw. Wynika to z badań nad integracją łańcuchów dostaw i kontrolą międzyorganizacyjną, metodologią badań i zarządzaniem e-biznesem, a program kończy się pracą magisterską. Po ukończeniu możesz znaleźć pracę jako Planista Zaopatrzenia, Kontroler Biznesu, Konsultant Zarządzania, Planista Rozwoju Biznesu, Planista logistyki posprzedażnej lub rozpocząć karierę naukową. Język jest angielski i studenci z całego świata.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

Master of Science w ekologii wodnej to program na poziomie zaawansowanym, odpowiadający 120 kredytów wyższego wykształcenia. Program jest międzynarodowy, wielodyscyplinar ... [+]

Zarówno ocean, jak i słodkowodne ciała pokrywają ponad 70% powierzchni planety, a ponad 40% ludności żyje na obszarach przybrzeżnych. Jednym z wyzwań dla przyszłych naukowców i decydentów jest zrozumienie funkcjonowania systemów wodnych w celu lepszego zarządzania zasobami wodnymi.

Master of Science w ekologii wodnej to program na poziomie zaawansowanym, odpowiadający 120 kredytów wyższego wykształcenia. Program jest międzynarodowy, wielodyscyplinarny i zorientowany na bieżące tematy z zakresu mikrobiologii wodnej, ekologii morskiej i polityki środowiskowej

W pierwszym roku studenci zapoznają się z najnowszymi badaniami z zakresu ekologii morza / ekologii morskiej i pogłębią swoją wiedzę z zakresu mikrobiologii morskiej, zaawansowanej systematyki oraz zasobów i ekologii wód morskich. W świetle najnowszych osiągnięć molekularnych w tej dziedzinie omówiono funkcje i ewolucję różnych systemów wodnych, od polarnych do tropikalnych oraz od przybrzeżnych po głębokie ekosystemy. Studenci zapoznają się także z modelowaniem symulacyjnym i aplikacjami ekologicznymi, które mogą oferować rozwiązania złożonych problemów zarządzania zasobami wodnymi, w tym zasobami słodkiej wody.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

Master of Science w Ewolucyjnej ekologii ryb jest wielodyscyplinarny i opiera się na wiedzy studenta na temat ekologii, ewolucji i biologii organizmu, aby zbadać i doceni ... [+]

Ryby wykazują większą różnorodność gatunkową niż jakakolwiek inna grupa kręgowców, można je znaleźć w prawie wszystkich środowiskach wodnych, odgrywają ważną rolę jako żywność i drapieżniki w ekosystemach morskich i słodkowodnych, i są ważnym zasobem dla ludzi na całym świecie.

Master of Science w Ewolucyjnej ekologii ryb jest multidyscyplinarny i opiera się na wiedzy studenta na temat ekologii, ewolucji i biologii organizmu w celu zbadania i docenić różnorodność biologiczną wśród ryb. W pierwszym roku studenci zapoznają się z tradycyjnymi aspektami biologii ryb, takimi jak systematyka, taksonomia i dystrybucja, a także z aktualnymi tematami badań w zakresie ekologii ryb, w tym strategiami historii życia, zachowaniami i dostosowaniami ewolucyjnymi. Studenci zapoznają się również z tym, w jaki sposób jednostki, populacje i gatunki mają wpływ na przestrzenne i czasowe zmiany w środowisku, w tym zmiany klimatyczne i działania człowieka, takie jak modyfikacja siedlisk i rybołówstwo.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

Program dotyczy kontroli i zarządzania w łańcuchach dostaw. Głównym tematem jest administracja biznesowa, ze szczególnym uwzględnieniem logistyki i controllingu. ... [+]

Program dotyczy kontroli i zarządzania w łańcuchach dostaw. Głównym tematem jest administracja biznesowa, ze szczególnym uwzględnieniem logistyki i controllingu.

Ten program łączy logistykę i rachunkowość zarządczą, co jest wyjątkowe. Istnieje ogromne zapotrzebowanie na absolwentów, którzy rozumieją tworzenie wartości, a końcowy konsument koncentruje się na współpracy i integracji w ramach organizacji, jak również z innymi firmami. Jednym z tematów programu jest łańcuch dostaw, który tworzy efektywność przy dobrej współpracy z dostawcami. Innym jest wykorzystanie rachunkowości zarządczej do rozwijania procesów wewnątrz i pomiędzy firmami. Pierwszy semestr zawiera zatem specjalizację w zarządzaniu lub kontroli łańcucha dostaw. Wynika to z badań nad integracją łańcuchów dostaw i kontrolą międzyorganizacyjną, metodologią badań i zarządzaniem e-biznesem, a program kończy się pracą magisterską. Po ukończeniu możesz znaleźć pracę jako Planista Zaopatrzenia, Kontroler Biznesu, Konsultant Zarządzania, Planista Rozwoju Biznesu, Planista logistyki posprzedażnej lub rozpocząć karierę naukową. Język jest angielski i studenci z całego świata.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

Program oferuje studentom z całego świata możliwość rozwoju ich analitycznego myślenia i umiejętności w marketingu. Głównym kierunkiem studiów jest administracja biznesow ... [+]

Program oferuje studentom z całego świata możliwość rozwoju ich analitycznego myślenia i umiejętności w marketingu. Głównym kierunkiem studiów jest administracja biznesowa ze specjalizacją marketing.

Tradycyjne role marketerów ewoluują w kierunku bardziej ogólnych funkcji zarządzania. Marketerzy są częściej rekrutowani na stanowiska CEO. Wierzymy, że w najbliższym czasie pojawi się duży popyt na ten nowy rodzaj wykwalifikowanych absolwentów biznesu.

Program rozpoczyna się od kursu o nazwie Applied Marketing Analysis, kursu, w którym będziesz ćwiczyć badania marketingowe i zastosowanie teorii zarządzania marketingowego. Potem następuje kurs o nazwie międzynarodowa strategia marketingowa. Podczas drugiej kadencji będziesz studiować zarządzanie innowacjami i przedsiębiorczością, a następnie kurs metodologii badań.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

Program koncentruje się na projektowaniu i rozwoju narzędzi i usług mediów społecznościowych z wykorzystaniem technologii internetowych i mobilnych. ... [+]

Program koncentruje się na projektowaniu i rozwoju narzędzi i usług mediów społecznościowych z wykorzystaniem technologii internetowych i mobilnych.

Ten program główny zapewnia zrównoważone połączenie teoretycznych perspektyw i stosowanej wiedzy. W szczególności oferuje dogłębne zrozumienie społeczności internetowych i środowisk technicznych, w których wchodzą one w interakcje. Rozwiniesz umiejętności wymagane do tworzenia innowacyjnych rozwiązań i narzędzi wykorzystujących technologie internetowe i mobilne do wspierania tych społeczności.

Program składa się z szeregu ogólnych kursów z zakresu technologii medialnej, w połączeniu z specjalistycznymi, które eksplorują najnowsze tematy i najnowszą wiedzę w mediach społecznościowych i technologiach internetowych. Kursy te obejmują takie obszary, jak technologie internetowe, projektowanie i interakcja, media społecznościowe i biznes IT. Program jest dobrze dopasowany do tych z Państwa, którzy mają podstawową wiedzę i praktyczne umiejętności w pracy z podstawowymi technologiami sieciowymi, takimi jak HTML, CSS i JavaScript (i być może również techniki po stronie serwera, takie jak PHP, Python, ASP.NET lub Ruby) i chcą podnieść te umiejętności na bardziej zaawansowany poziom ze szczególnym zainteresowaniem mediów społecznościowych.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

Program ten oferuje dokładną wiedzę na temat energii elektrycznej z technologii energii odnawialnej, ze szczególnym uwzględnieniem systemów elektroenergetycznych. ... [+]

Program ten oferuje dokładną wiedzę na temat energii elektrycznej z technologii energii odnawialnej, ze szczególnym uwzględnieniem systemów elektroenergetycznych.

Energia elektryczna ze źródeł odnawialnych jest jednym z głównych wyzwań współczesności. W wielu krajach potrzeba lokalnego wytwarzania energii elektrycznej jest wysoka, a emisje gazów cieplarnianych na całym świecie muszą zostać znacznie zmniejszone. Energia słoneczna, wiatrowa, wodna lub bioenergetyczna może być rozwiązaniem zarówno dla dostaw energii elektrycznej, jak i energii, które można wybrać w oparciu o lokalne warunki.

W wielu krajach sieć elektryczna bardzo potrzebuje modernizacji. Obecnie największym wyzwaniem jest obsługa różnych źródeł, takich jak energia elektryczna z ogniw słonecznych i turbin wiatrowych, zarówno pod względem przepustowości kabli, jak i pojemności. Inteligentna sieć to rozwiązanie, w którym popyt i generacja mogą być połączone z inteligentną komunikacją.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

Program zapewni głębsze zrozumienie ludzi i ich interakcji w życiu zawodowym. ... [+]

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o ludziach w pracy?

Program zapewni głębsze zrozumienie ludzi i ich interakcji w życiu zawodowym.

Program skierowany jest do studentów krajowych i zagranicznych z dyplomem licencjata i 90 punktów z psychologii, z zainteresowaniem specjalizuje się w jednym z najważniejszych obszarów we współczesnej psychologii stosowanej. Master in Work and Psychology Organizational otwiera możliwości zatrudnienia w szerokim zakresie organizacji prywatnych i publicznych.

Program zawiera elementy odpowiednich działań praktycznych, tj. Uczeń kontaktuje się z prywatnymi lub publicznymi organizacjami w społeczności. Problem badawczy związany z tezą powinien mieć wyraźny związek między pracą a psychologią organizacyjną.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

Program prowadzi do 2-letnich studiów magisterskich z zakresu turystyki i zapewnia gruntowną znajomość aspektów społecznych, kulturowych, ekonomicznych i środowiskowych t ... [+]

Czy interesuje Cię turystyka i zrównoważony rozwój? Czy chcesz pogłębić swoją wiedzę w zakresie oceny i planowania turystyki z punktu widzenia zrównoważonego rozwoju?

Program prowadzi do 2-letnich studiów magisterskich z zakresu turystyki i zapewnia gruntowną znajomość aspektów społecznych, kulturowych, ekonomicznych i środowiskowych turystyki. Koncentrując się na zrównoważonym rozwoju, zapewnia umiejętności analizowania, planowania i oceny zjawisk związanych z turystyką i turystyką na skalę lokalną, globalną i planetarną. Program zapewnia znaczne możliwości indywidualnych wyborów i specjalizacji, w tym projektów związanych z praktyką w turystyce, a także końcową tezę. Zapewnia także zestaw umiejętności niezbędnych do prowadzenia niezależnych badań, odzwierciedlonych w ostatecznej pracy naukowej.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

Ten program robi różnicę. Odzwierciedla nasz czas, naszą rzeczywistość i nasze marzenia. Odzwierciedla współczesne problemy biznesowe i biznesowe oraz wyzwania. Spełnia w ... [+]

Sztuka wiodących innych pochodzi ze sztuki wiodącej

Dla tych, którzy są lub aspirują do bycia na czołowych stanowiskach w organizacjach i firmach prowadzących działalność międzynarodową.

Dla osób, które chcą kształtować swoją przyszłość i rozwijać swoje umiejętności w międzynarodowym biznesie i strategicznym przywództwie.

Dla tych, którzy chcą z powodzeniem uczestniczyć w trudnym rozwoju gospodarczym, oczywistym krokiem jest zdobycie wielopłaszczyznowej kompetencji i istotnej zdolności do działania ponad granicami krajowymi i kulturowymi.

Ten program robi różnicę. Odzwierciedla nasz czas, naszą rzeczywistość i nasze marzenia. Odzwierciedla współczesne problemy biznesowe i biznesowe oraz wyzwania. Spełnia wymagania całego społeczeństwa, gdzie wiedza, nauka, kompetencje i zwinność intelektualna są pierwszorzędnymi cechami.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Linnaeus University

Ten program zawiera zarówno teorię, jak i aplikacje i przygotowuje cię do zaawansowanej inżynierii w przemyśle lub do studiów magisterskich. ... [+]

Ten program zawiera zarówno teorię, jak i aplikacje i przygotowuje cię do zaawansowanej inżynierii w przemyśle lub do studiów magisterskich.

Propagacja fal i przetwarzanie sygnałów to ważne dziedziny dzisiejszego społeczeństwa technicznego. Istnieje wiele zastosowań technicznych i przemysłowych, które wymagają znajomości obu tych tematów, w szczególności komunikacji bezprzewodowej oraz technologii antenowej i mikrofalowej.

W ciągu pierwszego roku będziesz studiować metody matematyczne i statystyczne, które są podstawą zaawansowanej teorii telekomunikacji na poziomie. Spotykasz również aplikacje w postaci systemów radiowych oraz technologii mikrofalowej i antenowej.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

Ten program będzie pasował każdemu, kto interesuje się matematyką i chce zastosować swoje umiejętności do rozwiązywania problemów i tworzenia nowych modeli matematycznych ... [+]

Technologia, której używamy w dzisiejszym społeczeństwie, w coraz większym stopniu opiera się na modelach matematycznych i obliczeniach.

Ten program będzie pasował każdemu, kto interesuje się matematyką i chce zastosować swoje umiejętności do rozwiązywania problemów i tworzenia nowych modeli matematycznych. Daje ci także możliwość rozpoczęcia kariery naukowej.

Istnieją trzy specjalizacje (wszystkie kończą się pracą magisterską).

Algebra z kryptografią i kodowaniem: uczysz się ogólnych kursów z matematyki i modelowania poza kursami z algebry, teorii liczb, kryptografii i teorii kodowania.

Mamy również umowę z Uniwersytetem Insubria w Como we Włoszech, gdzie oferowany jest odpowiedni program. Oznacza to, że masz duży wybór kursów do wyboru. Masz również możliwość, bez żadnych opłat za naukę, studiowania jednego lub dwóch semestrów w Como, aby otrzymać tak zwane podwójne stopnie, tj. Stopień z dwóch różnych uniwersytetów, co może być zaletą, jeśli rozważasz międzynarodową kariera.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

Technologia, której używamy w dzisiejszym społeczeństwie, w coraz większym stopniu opiera się na modelach matematycznych i obliczeniach. Analiza za pomocą fizyki matematy ... [+]

Technologia, której używamy w dzisiejszym społeczeństwie, w coraz większym stopniu opiera się na modelach matematycznych i obliczeniach.

Ten program będzie pasował każdemu, kto interesuje się matematyką i chce zastosować swoje umiejętności do rozwiązywania problemów i tworzenia nowych modeli matematycznych. Daje ci także możliwość rozpoczęcia kariery naukowej.

Istnieją trzy specjalizacje (wszystkie kończą się pracą magisterską).

Analiza z fizyką matematyczną: zapewnia kompleksowe wykształcenie matematyczne, ukierunkowane na fizykę matematyczną. Studiujesz kursy z zakresu kompleksowej analizy, teorii dystrybucji i równań różniczkowych cząstkowych... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

Ten program będzie pasował każdemu, kto interesuje się matematyką i chce zastosować swoje umiejętności do rozwiązywania problemów i tworzenia nowych modeli matematycznych ... [+]

Technologia, której używamy w dzisiejszym społeczeństwie, w coraz większym stopniu opiera się na modelach matematycznych i obliczeniach.

Ten program będzie pasował każdemu, kto interesuje się matematyką i chce zastosować swoje umiejętności do rozwiązywania problemów i tworzenia nowych modeli matematycznych. Daje ci także możliwość rozpoczęcia kariery naukowej.

Istnieją trzy specjalizacje (wszystkie kończą się pracą magisterską).

Statystyka matematyczna i matematyka finansowa: Studiujesz kursy z matematyki, ale także trenujesz myślenie stochastyczne i statystyki. Zawiera kursy z teorii prawdopodobieństwa, analizy stochastycznej, matematyki ubezpieczeniowej i modelowania finansowego.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

Systemy informacyjne oferują przedsiębiorstwom możliwości i możliwości komunikowania się, uczenia się, wprowadzania innowacji i organizowania. Program ten zapewnia zaawan ... [+]

Systemy informacyjne oferują przedsiębiorstwom możliwości i możliwości komunikowania się, uczenia się, wprowadzania innowacji i organizowania.

Program ten zapewnia zaawansowaną i szeroką wiedzę na temat planowania, projektowania i wykorzystywania systemów informatycznych w organizacjach i przedsiębiorstwach.

Będzie również przygotowywać się do badań w dziedzinie informatyki. Celem jest przekazanie każdemu uczniowi kompetencji potrzebnych do opisu i analizy firm, organizacji i ich potrzeb w zakresie rozwoju systemów informatycznych.

Aby móc pracować w tych dziedzinach, uważamy za ważne posiadanie umiejętności krytycznej i systemowej integracji wiedzy oraz analizowania i rozwiązywania złożonych pytań i problemów. Ważne jest również rozwijanie zdolności krytycznego, niezależnego i twórczego sposobu identyfikowania i wyrażania pytań.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Linnaeus University

Master Program in Design Change to dwuletni program zaawansowany na poziomie projektowania, główny kierunek studiów. ... [+]

Master Program in Design Change to dwuletni program zaawansowany na poziomie projektowania, główny kierunek studiów.

Projektowanie wymaga kreatywności, krytyczności i transformacji. Projekt stawia pod znakiem zapytania stan rzeczy i wywiera wpływ. Projekt stawia wyzwania, uprzedzenia, uprzedzenia, normy i stereotypy oraz prowokuje emocje, myśli, wrażliwość i działania. Design może poprawić nasze życie i nasze relacje ze światem. Może sprawić, że będziemy uważni i empatyczni wobec ekologicznych i społeczno-kulturowych systemów, w których żyjemy. W świecie wielu wyzwań projekt może być czynnikiem odpowiedzialnym za trwałe zmiany.

W kształtowaniu naszej przyszłości projektanci staną przed niespotykanymi dotąd wyzwaniami w porównaniu do tego, co robili konwencjonalni projektanci w XX wieku. W rzeczywistości rola projektanta będzie i powinna się zmienić. Zamiast projektować masową produkcję, która była ważna podczas pierwszej fazy industrializacji, projektanci przyszłości muszą radzić sobie z wieloma rolami i coraz bardziej złożonymi problemami. Jako przedstawiciele zmian, projektanci odegrają kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości zrównoważonego rozwoju.... [-]

Szwecja Teleborg Kalmar
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku