KTH Royal Institute of Technology

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

KTH Royal Institute of Technology służył jako jeden z najważniejszych europejskich ośrodków innowacji i talent intelektualnej przez prawie dwieście lat. Uznawany za najbardziej prestiżowej szwedzkiej uczelni technicznej, KTH jest najstarszą i największą w kraju. Z ponad 18.000 studentów i międzynarodową reputację doskonałości, uczelnia nadal pielęgnować najzdolniejszych umysłów na świecie, przyczyniając się do kształtowania przyszłości.

Programy magisterskie obejmują dziewięć kierunków studiów z pięćdziesięciu stopni dostępne. W języku angielskim, programy te pozwalają uczniom rozwijać w swoich badaniach, w zróżnicowanym środowisku z światowej klasy. KTH ma duży międzynarodowej organizacji studenckiej i podkreśla praktycznych zastosowań przemysłowych wiedzy, włączając w uczelni bliskie więzi z liderów branży. To unikalne podejście do nauki oznacza, że ​​studenci magisterskich mogą spodziewać się ciekawych perspektyw zawodowych z międzynarodowo uznanym stopnia.

Dzięki silnej historii przełomowe badania, KTH zapewnia jedną trzecią badań technicznych i inżynieryjnych w Szwecji na poziomie uniwersyteckim. Uczelnia zapewnia również znaczne fundusze na badania co roku z dotacji z ważnych organizacji takich jak European Research Council, i odgrywa kluczową rolę w nowo utworzonego Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii (EIT). Uczniowie Mistrza dołączy ponad 2000 osób zaangażowanych w badania w KTH i znaleźć wiele możliwości rozwoju w swoich poszczególnych obszarach ostrości.

Lokalizacje

Sztokholm

Address
Brinellvägen 8

114 28 Sztokholm, Okręg Sztokholmski, Szwecja

Programy

MSc
Studia menedżerskie