Kristianstad University Sweden

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kristianstad University Został założony w 1977 roku. Obecnie istnieje około 14.000 studentów na kampusie, położony zaledwie 10 minut od centrum miasta. Na kampusie masz dostęp do inspirujących miejsc spotkań oraz szeroki zakres usług, w odległości krótkiego spaceru.

Naszym celem jest być najlepszym uniwersytetem w Szwecji w szkoleniu i kształceniu studentów do przyszłej pracy zawodowej. Studenci Uniwersytetu w Kristianstad nabywają nie tylko wiedzę i umiejętności, które są najbardziej pożądane na rynku pracy, ale również te, które spełniają potrzeby i wymogi nowoczesnej społeczności naukowej.

Nasi uczniowie muszą być wyposażone do pracy zawodowej, w których się odnoszą, i odnowić swoją wiedzę i umiejętności; muszą być przygotowani na zmiany i mają dobre umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.

Kristianstad Uniwersytet szczyci się bliskim kontakcie z nie tylko jego bezpośrednim otoczeniu, ale także między studentami i pracownikami. Skupiając się na szkolenia i edukację, to zdobyła znakomitą reputację w zakresie programów i kursów, które spełniają potrzeby lokalnej, jak i krajowego rynku pracy. Kilka z naszych programów są unikalne w Szwecji. Nasze główne programy obejmują edukację, naukę medycznych i nauk organizacyjną.

To jest celem Kristianstad Uniwersytetu przeprowadzić badania, które jest ściśle powiązane i rozwija nasze programy i podstawowe kursy; zdobyło uznanie zarówno w kraju jak i za granicą z wysokiej jakości.

W Kristianstad University, wszystkie stosunki pracy charakteryzują się otwartości i szacunku i są oparte na zrównoważonym rozwoju społecznego, ekonomicznego i ekologicznego.

HKR: s Campus

Na kampusie University można znaleźć wszystko, czego potrzeba w odległości krótkiego spaceru. Jest to biblioteka, restauracja, kawiarnia, Unia Student, ośrodek zdrowia i uczeń dormatories wszystko w jednym miejscu.

W środku kampusu znajdziesz przestronną bibliotekę z pomieszczeń studyjnych, salach komputerowych i otwartych przestrzeni, gdzie można czytać lub odpocząć.

HKR w skrócie

Kristianstad University, w południowej Szwecji, został założony w 1977 roku, ale w tym regionie możemy prześledzić nasze korzenie w drodze powrotnej do szkolenia nauczycieli (1835), pielęgniarki (1893) i inżynierowie (1912).

Kristianstad University został założony w 1977 roku Około 14.000 studentów Około 500 pracowników 7 programów i 100 kursy dla studentów zagranicznych W sumie 45 programów i 450 kursów

o Szwecji

Szwecja jest jednym z największych krajów w Europie, urozmaicone krajobrazy i zróżnicowanym klimacie. Z północy na południe można znaleźć rozległe lasy, liczne jeziora i długą linię brzegową. Krajobraz jak klimat zmieni się wiele, od zimnych i dzikich regionach północy na łagodniejszy i bardziej płaski krajobraz na południu.

o Kristianstad

Położony w północno-wschodniej części Skanii, Kristianstad jest głównym ośrodkiem regionu. Miasto łączy w sobie nowoczesne i stare i znajduje się w obszarze naturalnego piękna. Kristianstad jest również znany ze swoich przytulnych kawiarni, restauracji i sklepów.

Lokalizacje

Kristianstad

Högskolan Kristianstad

Address
Elmetorpsvägen 15
SE-291 88 Kristianstad

SE-291 88 Kristianstad, Hrabstwo Skania, Szwecja
Telefon
+46 44 20 30 00