Przeczytaj oficjalny opis

Kristianstad University Został założony w 1977 roku. Obecnie istnieje około 14.000 studentów na kampusie, położony zaledwie 10 minut od centrum miasta. Na kampusie masz dostęp do inspirujących miejsc spotkań oraz szeroki zakres usług, w odległości krótkiego spaceru.

Naszym celem jest być najlepszym uniwersytetem w Szwecji w szkoleniu i kształceniu studentów do przyszłej pracy zawodowej. Studenci Uniwersytetu w Kristianstad nabywają nie tylko wiedzę i umiejętności, które są najbardziej pożądane na rynku pracy, ale również te, które spełniają potrzeby i wymogi nowoczesnej społeczności naukowej.

Nasi uczniowie muszą być wyposażone do pracy zawodowej, w których się odnoszą, i odnowić swoją wiedzę i umiejętności; muszą być przygotowani na zmiany i mają dobre umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.

Kristianstad Uniwersytet szczyci się bliskim kontakcie z nie tylko jego bezpośrednim otoczeniu, ale także między studentami i pracownikami. Skupiając się na szkolenia i edukację, to zdobyła znakomitą reputację w zakresie programów i kursów, które spełniają potrzeby lokalnej, jak i krajowego rynku pracy. Kilka z naszych programów są unikalne w Szwecji. Nasze główne programy obejmują edukację, naukę medycznych i nauk organizacyjną.

To jest celem Kristianstad Uniwersytetu przeprowadzić badania, które jest ściśle powiązane i rozwija nasze programy i podstawowe kursy; zdobyło uznanie zarówno w kraju jak i za granicą z wysokiej jakości.

W Kristianstad University, wszystkie stosunki pracy charakteryzują się otwartości i szacunku i są oparte na zrównoważonym rozwoju społecznego, ekonomicznego i ekologicznego.

HKR: s Campus

Na kampusie University można znaleźć wszystko, czego potrzeba w odległości krótkiego spaceru. Jest to biblioteka, restauracja, kawiarnia, Unia Student, ośrodek zdrowia i uczeń dormatories wszystko w jednym miejscu.

W środku kampusu znajdziesz przestronną bibliotekę z pomieszczeń studyjnych, salach komputerowych i otwartych przestrzeni, gdzie można czytać lub odpocząć.

HKR w skrócie

Kristianstad University, w południowej Szwecji, został założony w 1977 roku, ale w tym regionie możemy prześledzić nasze korzenie w drodze powrotnej do szkolenia nauczycieli (1835), pielęgniarki (1893) i inżynierowie (1912).

Kristianstad University został założony w 1977 roku Około 14.000 studentów Około 500 pracowników 7 programów i 100 kursy dla studentów zagranicznych W sumie 45 programów i 450 kursów

o Szwecji

Szwecja jest jednym z największych krajów w Europie, urozmaicone krajobrazy i zróżnicowanym klimacie. Z północy na południe można znaleźć rozległe lasy, liczne jeziora i długą linię brzegową. Krajobraz jak klimat zmieni się wiele, od zimnych i dzikich regionach północy na łagodniejszy i bardziej płaski krajobraz na południu.

o Kristianstad

Położony w północno-wschodniej części Skanii, Kristianstad jest głównym ośrodkiem regionu. Miasto łączy w sobie nowoczesne i stare i znajduje się w obszarze naturalnego piękna. Kristianstad jest również znany ze swoich przytulnych kawiarni, restauracji i sklepów.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Szwedzki

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Kristianstad University Sweden

Ten roczny program ma na celu daje kompetencje i umiejętności niezbędne do pracy w międzynarodowym biznesie i marketingu w szerokiej gamie firm międzynarodowych i krajowy ... [+]

Biznes staje się coraz bardziej międzynarodowy charakter w ostatnich dziesięcioleciach, a handel międzynarodowy stanowi obecnie duży i rosnący odsetek ogólnej działalności handlowej. Coraz większa liczba firm, małych, średnich i dużych, są obecnie wpływ wydarzeń międzynarodowych i konkurencji. Jest to rozwój, który wymaga wiedzy i fachową wiedzę w dziedzinie międzynarodowego biznesu i marketingu.

Ten roczny program ma na celu daje kompetencje i umiejętności niezbędne do pracy w międzynarodowym biznesie i marketingu w szerokiej gamie firm międzynarodowych i krajowych, zarówno w Szwecji jak i za granicą.

Program kładzie nacisk na znaczenie marketingu i internacjonalizacji dla różnych typów organizacji i obejmuje zaawansowane kursy z zakresu marketingu relacji i transakcji, jak również kursy w zakresie zarządzania i strategii korporacyjnej, które są oparte na aktualnym stanie badań i praktycznych studiów przypadku. To skupienie się na badaniach naukowych i praktyce stwarza możliwości do pracy zarówno w przemyśle i środowisku akademickim.... [-]

Szwecja Kristianstad
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Kristianstad University Sweden

Program jednoroczną Master jest dostarczenie studentom wiedzy i umiejętności niezbędnych do opracowania systemów wbudowanych indywidualnie iw grupach. Jego celem jest umo ... [+]

Wbudowany system to system komputerowy przeznaczony dla określonych funkcji kontrolnych w ramach większego systemu, często z ograniczeniami system czasu rzeczywistego. Systemy wbudowane można znaleźć w wielu produktach i odgrywają coraz większą rolę w naszym społeczeństwie.

Program oferuje teoretyczne, jak i praktyczne aspekty rozwoju systemów wbudowanych. Szczególny nacisk położono na integrację komponentów sprzętowych i programowych. Na podstawie koncepcji Signal Processing, łączności bezprzewodowej i wszechobecna komputeryzacja będzie rozwijać rozproszonego systemu wbudowanego z dobrą wydajność i bezpieczeństwo.

Systemy wbudowane są szeroko rozpowszechnione w świecie, w zastosowaniach konsumenckich, przemysłowych, komercyjnych i wojskowych. Mikroprocesory szybko stają się wszechobecne, a wielu pospolitych gadżetów w domu i samochodu na nich polegać. Po tej edukacji można pracować w przemyśle jako osadzonego deweloper systemu, jak również w badaniach.... [-]

Szwecja Kristianstad
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Kristianstad University Sweden

Degradacja wód i zasobów wodnych jest ogólnoświatowym problemem. Biorąc pod uwagę znaczenie wody w celu społeczno-ekonomicznej, zdrowia ludzi i ekosystemów, zintegrowane ... [+]

DLACZEGO?

Degradacja wód i zasobów wodnych jest ogólnoświatowym problemem. Biorąc pod uwagę znaczenie wody w celu społeczno-ekonomicznej, zdrowia ludzi i ekosystemów, zintegrowane podejście jest wymagane, jeśli rozwój zrównoważony ma być osiągnięty.

Kto?

Można być absolwentem Bachelor lub lekarz albo z środowisk ekologicznych lub technicznych. Musisz być zainteresowany w podnoszeniu swoich umiejętności w zakresie gospodarki wodnej, a także rozwija swoją zdolność do pracy w środowisku multidyscyplinarnym, jak i międzynarodowym.

Ważne jest, aby pamiętać, że ten program nie zamierza dokonać "ekolog" z "inżyniera", lub "inżynier" out o "ekolog". To jednak wyraźnie gwarantuje, że pogłębiają swoje umiejętności wody poprzez zintegrowanie kluczową wiedzę komplementarną do własnego kierunku studiów, oraz poprzez pogłębienie własnych kompetencji zawodowych.... [-]

Szwecja Kristianstad
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

HKR