Przeczytaj oficjalny opis

To jest Dalarna University

Na Dalarna University współpracujemy z zewnętrznymi partiami i społeczeństwem na wiele różnych sposobów. Naszym celem jest dać wam - naszym uczniom - środki do dokonania zmian w świecie.

Organizacja i zarządzanie

Dalarna University to finansowany przez rząd instytut szkolnictwa wyższego, który działa zgodnie ze szwedzką ustawą o szkolnictwie wyższym i zarządzeniem o szkolnictwie wyższym.

Edukacja dla wszystkich

Naszym celem jest promowanie środowiska opartego na równej wartości jednostki. Każdy ma dostęp do szkolnictwa wyższego bez względu na czynniki zewnętrzne. Jednym z ułatwień jest fakt, że stworzyliśmy nasz wirtualny kampus, aby umożliwić elastyczne studia, gdziekolwiek mieszkasz i kiedy możesz się uczyć. Oferujemy otwarte fora i środowiska internetowe, z których wiele naszych zasobów jest dostępnych 24 godziny na dobę. Korzystając z technologii cyfrowej, stworzyliśmy zrównoważone, globalne miejsca spotkań, które umożliwiają rozwój osobisty i możliwości edukacyjne.

Edukacja na rzecz zatrudnienia

Oferujemy programy i kursy, które mają wyraźny związek z badaniami i potrzebami pracodawców zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym; sam ten fakt zapewnia, że jesteś dobrze wyposażony do życia zawodowego po ukończeniu studiów dzięki umiejętnościom i wiedzy, które uczynią cię jasnym i silnym kandydatem w aplikacjach o pracę.

Oferujemy szereg programów w różnych dziedzinach: dla tych, których uczy się w języku szwedzkim, zobacz nasze szwedzkie programy. Oferujemy również liczbę wykładaną w języku angielskim: te można znaleźć na naszych angielskich programach. Podczas studiów będziesz miał okazję doświadczyć życia zawodowego poprzez staże i wymiany: sprawdź program, który Cię interesuje, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Dokonywanie różnic poprzez badania

Ścisła współpraca z biznesem i przemysłem, w tym z sektorem publicznym, oznacza, że nasze badania są aktualne i odpowiednie. Badania stosowane zapewniają wysoką jakość. Nasze profile badawcze obejmują naukowców z wielu działów, a także naukowców z innych instytucji szkolnictwa wyższego, zarówno w Szwecji, jak i innych krajach.

Współpraca z organizacjami zewnętrznymi

Nasze programy, kursy i badania mają wyraźny i bezpośredni kontakt z organizacjami regionalnymi i firmami. Jedną z naszych najważniejszych misji jest zapewnienie rozwoju wiedzy i umiejętności wymaganych w Dalarna, abyśmy z kolei mogli nadal odgrywać naszą rolę w globalnym rozwoju.

Jesteśmy współpartnerami w związku, który studenci i pracownicy uczelni mają we współpracy z organizacjami zewnętrznymi. Prowadzi to do większej niezależności i zdolności naszych uczniów do podejmowania aktywnej odpowiedzialności za życie zawodowe i społeczeństwo w nadchodzących latach.

Uczenie się przez całe życie i rozwój zawodowy

Chęć uczenia się i zdobywania nowych perspektyw oraz umiejętność kwestionowania naszych uprzedzeń to czynniki, które czynią nas zarówno bardziej atrakcyjnymi, jak i bardziej produktywnymi jako osoby i współpracownicy. Rozwój zawodowy jest kluczem do sukcesu, dlatego oferujemy możliwość uzyskania dostępu do zleconej edukacji z Dalarna University we wszystkich naszych dziedzinach akademickich. Nie współpracujemy jedynie z regionalnym biznesem i przemysłem; raczej aktywnie angażujemy się w projektowanie kursów, aby zapewnić zaspokojenie potrzeb rozwoju zawodowego w obrębie całej społeczności.

Dalarna University in Global Partnership

Mając na uwadze globalną perspektywę i mając na uwadze globalną odpowiedzialność, oferujemy naszym studentom możliwość uczestniczenia w wymianach z innymi instytucjami szkolnictwa wyższego w wielu krajach.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Dalarna University

Ten program studiów magisterskich w dziedzinie ekonomii został zaprojektowany, aby wyposażyć cię w narzędzia analityczne potrzebne do pracy w dziedzinie ekonomii. Celem s ... [+]

O

Ten program studiów magisterskich w dziedzinie ekonomii został zaprojektowany, aby wyposażyć cię w narzędzia analityczne potrzebne do pracy w dziedzinie ekonomii. Celem szczegółowym programu jest zdobycie narzędzi do analizy ekonomicznej i zastosowanie ich do kształtowania polityki w sektorze publicznym i prywatnym. Będziesz rozwijać zaawansowane umiejętności w zakresie solidnej wiedzy z zakresu teorii ekonomii - w szczególności teorii mikroekonomii i metod ilościowych - dla zrozumienia i analizy problemów ekonomicznych. Umiejętności te są niezbędne dla praktykujących ekonomistów w wielu zastosowanych dziedzinach.

Solidne szkolenie w zakresie badań podkreśla się poprzez wymaganie pracy dyplomowej. Pisząc pracę dyplomową, zademonstrujesz i będziesz ćwiczył umiejętność integrowania teorii ekonomicznej i metod w kontekście podniesionym przez pytanie badawcze.... [-]

Szwecja Borlänge
Wrzesień 2019
Język angielski
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Dalarna University

Zabezpiecz swoją przyszłość w globalnej dziedzinie energii odnawialnej, biorąc pierwszy w Europie program studiów magisterskich z dziedziny inżynierii energii słonecznej ... [+]

O

Europejska Szkoła Inżynierii Słonecznej (ESES) na Dalarna University oferuje specjalistyczne doświadczenie edukacyjne, które poszerzy możliwości zawodowe w branży energii odnawialnej. Przez blisko dwie dekady studenci z ponad 40 krajów przybyli do małego miasteczka w środkowej Szwecji, aby zdobyć wiedzę i umiejętności, które są pożądane przez przemysł energii słonecznej. Przykładowe tematy obejmują projektowanie fotowoltaiki, systemów solarnych i hybrydowych, magazynowanie energii, zarządzanie projektami solarnymi oraz ekonomikę i finansowanie energii słonecznej.

Gdy podejmiesz ten program, będziesz uczyć się od ekspertów z branży i naukowców z 10 krajów, jednocześnie stając się członkiem międzynarodowej społeczności ESES, która obejmuje twoich kolegów z klasy i naszych absolwentów.... [-]

Szwecja Borlänge
Wrzesień 2019
Język angielski
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Dalarna University

Opracowanie inżynierów materiałowych następnej generacji poprzez zastosowanie teorii w praktyce. ... [+]

O

Z biegiem lat, Szwecja zyskała międzynarodową reputację dzięki wysokiej jakości produkcji stali i zaawansowanej technologii produkcji, która stała się bezpośrednim wynikiem strategicznych inwestycji w edukację i badania. Prowincja Dalarna jest silną bazą dla przemysłu stalowego i siedzibą Dalarna University .

Kompleksowa i obowiązująca wiedza

Przyjmując ten program studiów magisterskich w dziedzinie inżynierii materiałowej i rozwoju produktu, zyskujesz dogłębną wiedzę na temat inżynierii materiałowej i procesu opracowywania produktu, co jest kluczem do udanej kariery w branży produkcyjnej.

Nacisk kładzie się na szczegółowe zrozumienie związku między rozwojem produktu, produkcją, mikrostrukturą, właściwościami i wydajnością różnych produktów. Zdobędziesz kompetencje i umiejętności konieczne, aby stać się innowacyjnym rozwiązywaczem problemów technicznych ze znajomością inżynierii materiałowej i rozwoju produktu.... [-]

Szwecja Borlänge
Wrzesień 2019
Język angielski
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Dalarna University

Ogromna ilość danych, które są produkowane każdego dnia, na nowo definiuje nasz świat: według IBM 90% wszystkich obecnych danych zostało utworzonych w ciągu ostatnich dwó ... [+]

O

Ogromna ilość danych, które są produkowane każdego dnia, na nowo definiuje nasz świat: według IBM 90% wszystkich obecnych danych zostało utworzonych w ciągu ostatnich dwóch lat. Zbieranie i ocena tych danych może zmienić zachowania, modele biznesowe, rynki i każdą możliwą do wyobrażenia strukturę organizacyjną. Program Business Intelligence na Dalarna University przygotowuje Cię do tego, aby być w centrum tej transformacji działającej w prywatnych firmach, organizacjach publicznych i instytucjach badawczych.

Nasz program zapewnia zarówno praktyczne szkolenie w zakresie zbierania i interpretacji danych, jak i szeroką wiedzę oraz zrozumienie sposobu wykorzystywania analizy danych do podejmowania decyzji w organizacjach. Zdobędziesz unikalny zestaw umiejętności interdyscyplinarnych, który przygotuje Cię do pracy zarówno w dniu dzisiejszym, jak i w przyszłości.... [-]

Szwecja Borlänge
Wrzesień 2019
Język angielski
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Dalarna University

Pogłęb swoje zrozumienie złożonej, globalnej gospodarki poprzez studia w międzynarodowym środowisku klasowym. Dowiedz się o nowoczesnych tematach biznesowych, takich jak ... [+]

Teoria biznesu, nowoczesne rzeczywistości

Podejmiesz podstawowe kursy na temat tego, jak CSR i zarządzanie wiedzą są odpowiednie dla marketingu, zasobów ludzkich i księgowości, zanim specjalizujesz się w jednym z tych trzech obszarów studiów. Kamieniem węgielnym twojego 10-miesięcznego okresu studiów będzie projekt dyplomowy, podczas którego będziesz badać, w jaki sposób konkretny problem badawczy w realnym świecie dotyczy jednego z głównych obszarów programu.

Czy należy złożyć wniosek?

Opierając się na swoich wcześniejszych studiach akademickich z dziedziny biznesu (lub pokrewnych dziedzin), ten program magisterski, który jest nauczany w języku angielskim, da ci wiedzę, umiejętność krytycznego myślenia i komunikowania się oraz międzykulturowe zrozumienie, którego poszukują pracodawcy. Zanim ukończysz studia, rozwiniesz umiejętności potrzebne do rozpoczęcia lub ulepszenia swojej kariery jako Specjalista ds. Zasobów ludzkich, kierownik ds. Marketingu lub księgowy.... [-]

Szwecja Borlänge
Wrzesień 2019
Język angielski
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Dalarna University

Poprawić efektywność energetyczną i środowiskową budynków i związanej z nimi infrastruktury. Pomóż społeczeństwu znaleźć drogę do bardziej zrównoważonej przyszłości poprz ... [+]

O

Nasz program studiów magisterskich, opracowany na podstawie naszych obszernych badań w dziedzinie budownictwa i technologii energetycznej, dostarczy umiejętności niezbędnych do obniżenia śladu węglowego budynków, zapewniając jednocześnie komfortowe warunki życia dla mieszkańców. Wprowadzi Cię w innowacyjne koncepcje projektowe i nowatorskie podejścia, które przygotują Cię do stawienia czoła obecnym i przyszłym wyzwaniom, które przedstawia zrównoważone budownictwo i życie.

Połączenia branżowe

Nasi partnerzy w dziedzinie badań i przemysłu dostarczają Ci praktycznych problemów, praktycznych doświadczeń i dobrych możliwości zatrudnienia po ukończeniu studiów. Sektor budowlany jest szczególnie silny w Dalarnie, a wiele lokalnych firm i organizacji utrzymuje doskonały kontakt z uniwersytetem.... [-]

Szwecja Borlänge
Wrzesień 2019
Język angielski
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Dalarna University

Zabezpiecz swoją przyszłość w globalnej dziedzinie energii odnawialnej, biorąc pierwszy europejski program magisterski z inżynierii energii słonecznej, wykładany w Europe ... [+]

O

Europejska Szkoła Inżynierii Słonecznej (ESES) na Dalarna University oferuje specjalistyczne doświadczenie edukacyjne, które poszerzy możliwości zawodowe w branży energii odnawialnej. Przez dwie dekady studenci z ponad 40 krajów przybyli do małego miasteczka w środkowej Szwecji, aby zdobyć wiedzę i umiejętności, które są pożądane przez przemysł energii słonecznej. Przykładowe tematy obejmują projektowanie fotowoltaiki, systemów słonecznych i hybrydowych, magazynowanie energii, zarządzanie projektami solarnymi i finansowanie energii słonecznej.

Gdy podejmiesz ten program, będziesz uczyć się od ekspertów z branży i naukowców z 10 krajów, jednocześnie stając się członkiem międzynarodowej społeczności ESES, która obejmuje twoich kolegów z klasy i naszych absolwentów.... [-]

Szwecja Borlänge
Wrzesień 2019
Język angielski
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Dalarna University

Wykorzystaj moc analityki danych, aby rozwiązać praktyczne problemy firm i organizacji na całym świecie. ... [+]

O

Ogromna ilość danych, które są produkowane każdego dnia, na nowo definiuje nasz świat: według IBM 90% wszystkich obecnych danych zostało utworzonych w ciągu ostatnich dwóch lat. Zbieranie i ocena tych danych może zmienić zachowania, modele biznesowe, rynki i każdą możliwą do wyobrażenia strukturę organizacyjną. Program nauki o danych na Dalarna University przygotowuje Cię do tego, aby być w centrum tej transformacji działającej w prywatnych firmach, organizacjach publicznych i instytucjach badawczych.

Nasz program zapewnia zarówno praktyczne szkolenie w zakresie zbierania i interpretacji danych, jak i szeroką wiedzę oraz zrozumienie sposobu wykorzystywania analizy danych do podejmowania decyzji w organizacjach. Zdobędziesz unikalny cross-dyscyplinarny zestaw umiejętności, który przygotuje cię do pracy zarówno w teraźniejszości, jak iw przyszłości.... [-]

Szwecja Borlänge
Wrzesień 2019
Język angielski
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Dalarna University

Odkryj możliwości i wyzwania związane z rozwojem destynacji turystycznych w zrównoważony sposób. ... [+]

O

Wizyty terenowe w regionalnych ośrodkach turystycznych połączone z badaniami prowadzonymi na Dalarna University mają na celu przekazanie wiedzy na temat tego, jak zrównoważony rozwój miejsc docelowych jest wdrażany w Szwecji i na świecie. Interakcja z rówieśnikami i personelem z około 15 krajów rozszerzy zarówno twoją profesjonalną sieć, jak i twoje zrozumienie różnych kulturowych potrzeb i wartości. Dowiesz się o ocenie globalnych zmian w branży turystycznej i interpretacji tych zmian w lokalnej sytuacji. Uzyskasz umiejętność krytycznej oceny konsekwencji różnych strategii na rzecz rozwoju zrównoważonej turystyki. Te umiejętności i ta wiedza pomogą Ci dołączyć do naszych wielu absolwentów, którzy obecnie pracują na arenie międzynarodowej jako asystenci marketingu i projektu, doradcy centrum usług i menedżerowie wydarzeń.... [-]

Szwecja Borlänge
Wrzesień 2019
Język angielski
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Dalarna University: A great place for International Students

Dalarna University: Business Intelligence Master’s Program

Dalarna University: Tourism Programs

Dalarna University: Solar Energy Technology Master’s Program

An introduction to Dalarna University

Dalarna University
Address
Dalarna University
791 88 Falun, Dalarna County, Szwecja
Witryna
Telefon
+46 23 77 80 00