Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited AACSB Accredited
Zurich Institute of Business Education to inny rodzaj szkoły biznesu. Nasze niezliczone innowacje wyróżniają nas; innowacje, z których korzystasz zarówno podczas treningu, jak i po nim.
Programy modułowe
Wszystkie nasze programy są zbudowane na zwartym i wysoce elastycznym systemie modułowym. Zurich Institute of Business Education określa moduły, które należy wypełnić w ramach programu, określając czas i moduł, który ma zostać przyjęty. Ponieważ wiele modułów jest oferowanych kilka razy w roku, można rozpocząć w dowolnym momencie i skorzystać z elastyczności programu w łączeniu osobistego planu nauki. Wszystkie nasze programy można ukończyć podczas kontynuowania pracy w pełnym wymiarze czasu, utrzymując nieobecności do minimum. Jeśli początkowo wolisz wziąć tylko jeden moduł niż cały program, łatwo jest przenieść kredyty, jeśli później zdecydujesz się zapisać w pełnym programie.
Network Leading Faculty

Każdy przedmiot jest nadzorowany przez co najmniej jednego członka wydziału, który jest światowym liderem w swojej dziedzinie. Mamy sieć światowej klasy profesorów i doświadczonych praktyków, którzy są biegli w mieszaniu teorii i praktyki, aby osiągnąć znakomite wyniki. Wszyscy członkowie kadry naukowej mają wieloletnie doświadczenie w szkoleniu liderów. Ich solidna wiedza akademicka jest zgodna tylko z imponującym doświadczeniem zawodowym.

Nasza wizja - Nasze wartości
Zurich Institute of Business Education łączy świat globalnych praktyk biznesowych i teorii akademickich. Oferujemy modułowe i elastyczne studia podyplomowe, krótkie programy rekrutacji i kursy niestandardowe dla wykwalifikowanych menedżerów średniego i wyższego szczebla zarządzania. Promujemy środowisko dla wzajemnego, stymulującego uczenia się i służymy jako produktywne miejsce spotkań dla realistycznego i optymistycznego tworzenia wartości na różnych etapach kariery.
Wszystkie nasze decyzje są testowane przez te trzy pytania:
  • Czy przynosi korzyści interesariuszom?
  • Czy przynosi korzyści globalnej gospodarce?
  • Czy to nowatorskie?
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


Zurich Institute of Business Education

8 Full-Time MBA - 2018 Ranking FT.com Program CEIBS MBA zrobi więcej niż napędzać swoją karierę. To doświadczenie transformacyjne. Zapewnia ci niezbędne umiejętności i wi ... [+]

Struktura programu nauczania

W globalnym i stale zmieniającym się otoczeniu liderzy biznesu muszą być wyposażeni w niezwykle szerokie umiejętności. Muszą być w stanie przyjąć perspektywy zarówno globalne, jak i lokalne, zdolne do radzenia sobie ze złożonością i zmianami, a także umiejętne kierowanie innowacjami. Muszą być w stanie skutecznie komunikować się z różnymi interesariuszami, aby stworzyć wspólną wizję i entuzjazm dla działalności ich firm. Zapewniając solidne szkolenia biznesowe i zachęcając do niezależnego myślenia, współpracy zespołowej i otwartej komunikacji, CEIBS zapewnia swoim absolwentom podstawowe narzędzia do osiągnięcia sukcesu na wielu ścieżkach kariery. Program 64-kredytowy w pełnym wymiarze godzin składa się z obowiązkowych kursów w sumie 44 punktów i zajęć fakultatywnych w sumie 20 punktów. Został opracowany z myślą o solidnym fundamencie podstaw zarządzania, zapewniając jednocześnie elastyczność dostosowanych programów do indywidualnych zainteresowań i ambicji zawodowych. Uczniowie mogą skupić się na ogólnym zarządzaniu biznesem lub wybrać jedną z trzech koncentracji w finansach, marketingu lub przedsiębiorczości. Ponadto uczniowie mają możliwość wzięcia udziału w imponującym międzynarodowym programie wymiany szkolnej z najlepszymi szkołami biznesu na świecie i / lub zebrania doświadczenia podczas letniego stażu.... [-]

Szwajcaria Horgen
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 - 18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku