Przeczytaj oficjalny opis

Stymulującym środowisku studiów i badań w Szwajcarii

Test University of Neuchatel (UniNE) jest międzynarodowo uznanych instytucji jak uniwersytet w ludzkiej skali. Z 4380 uczniów ze Szwajcarii i poza nim (prawie 20% studentów z zagranicy), zapewnia wysokiej jakości nauczania i wsparcia. Licencjackich i magisterskich stopni są kompatybilne z większością innych europejskich uniwersytetów i są zgodne z oczekiwaniami społeczeństwa w różnych innowacyjnych i nowatorskich dziedzinach.

W połowie drogi między Genewie i Zurychu, w środku Europy, UniNE jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą studiować lub do podjęcia badań na wysokim poziomie w pięknym otoczeniu, w pobliżu jeziora i gór. W Neuchâtel, wziąć studentów i naukowców Działania miejsce w całym mieście, ale w różnych miejscach w pobliżu. To gwarantuje bliski kontakt i wzajemną pomoc, w szczególności pomiędzy początkujących i zaawansowanych uczniów.

Kluczowe fakty i liczby

4380 studentów Prawie 60% z nich samice

552 doktorantów ponad 40% spoza Szwajcarii

740 pracowników (ekwiwalent pełnych etatów) z czego prawie 70% to nauczyciele

935 stopni przyznano w listopadzie 2011 roku

historia

Test Akademia Neuchatel Został założony w 1838 roku. Zawdzięcza jej narodzin nie tylko silnej woli politycznej, aby zapewnić obszar o wysokiej jakości placówki edukacyjnej, ale także do geolog i paleontolog Louis Agassiz, która dokonała znaczących postępów naukowych w tym czasie. W 1866 roku Akademia została zawarta na Wydziale Sztuki, Wydział Nauk oraz Wydział Prawa, a także niektóre instytucje poziomie szkoły średniej. W 1873 roku Wydział Teologiczny został dodany. Dekretem Rady Wielkim z dnia 18 maja 1909, Akademia Neuchatel został oficjalnie ustanowiony jako University of Neuchatel.

Oprócz zmiany nazwy instytucji, ustawa o szkolnictwie wyższym 1910 stworzył szkołę handlową, i dał uczniom możliwość podjęcia studiów doktoranckich na wszystkich wydziałach. Od momentu powstania UniNE zawsze na celu zapewnienie edukacji na najwyższym możliwym poziomie. Jego skromne rozmiary nadaje mu dynamikę i elastyczność potrzebną do osiągnięcia tego celu.

Dlaczego University of Neuchatel

Zobowiązanie do natchnionego i inspirującym nauczania

Co odróżnia University of Neuchatel przede wszystkim jest jakość jego kadry nauczycielskiej. Przy zatrudnianiu, mamy pewność, że każdy nauczyciel ma zaawansowane umiejętności i międzynarodową reputację w swojej dziedzinie badań. W rezultacie, nasi profesorowie są bardzo pasjonatem czego uczą - ale to nie wszystko. Uczyć na UniNE, muszą również spełniać wysokie standardy pedagogiczne, dzięki czemu mogą dzielić się swoją wiedzą w inspirujący sposób dla swoich studentów.

Szybkie czytać za pośrednictwem naszego eksperta "kto jest kim" pomoże poznać niektóre z naszych profesorów.

Sympatyczny miejsce do studiowania

W przeciwieństwie do większych uniwersytetów, anonimowość nie rządzić na Uniwersytecie w Neuchatel. Wręcz przeciwnie, ludzie poznają się nawzajem - ich omówienia i wymiany poglądów, a studenci często napotkasz ich nauczycieli z klasy. Istnieje poczucie solidarności i wsparcia między studentami, w szczególności pomiędzy zaawansowanych i początkujących. To pozwala budować przyjaźnie, które będą Ci ostatni całej kariery zawodowej i życia poza nią.

Unikalne metody nauczania

Na University of Neuchatel, studenci aktywnie uczestniczą w lekcji, wspomagając rozumienie i zwiększenie wydajności pracy. Pracę grupową, seminaria i wycieczki organizowane są często w przeciwieństwie do większych uniwersytetów, w których te formy nauczania są często niedostępne, ponieważ górę stu uczniów może uczestniczyć jeden kurs.

Studenci z całego świata

The University of Neuchatel ma międzynarodową renomę: 21% studentów pochodzi spoza Szwajcarii (około 100 narodowości). Taka różnorodność kulturowa jest wielkim atutem, zarówno w zakresie nauczania i atmosfery na uczelni.

Zaangażowanie studentów w badaniach

Dzięki stosunkowo niewielkich rozmiarów z University of Neuchatel, uczniowie mogą być aktywnymi uczestnikami, a nie tylko publiczność. Są one inicjowane do wytwarzania wiedzy na bardzo wczesnym etapie studiów. Ponadto studenci studiów licencjackich (w niektórych dziedzinach) oraz studenci podstawowe mają możliwość uczestniczenia w projektach z doktorantów i innych badaczy. Angażowanie studentów studiów magisterskich w badaniach otwiera atrakcyjne perspektywy rozwoju zawodowego. Rzeczywiście, wiele instytutów Uniwersytetu Neuchatel wykazały powiązania z firmami na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Francuski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

University of Neuchâtel

Wspólny program między 3 uczelni zapewnia studentom z szerokiej gamy kursów w czołówce badań i rozwoju informatyki. Studia magisterskie na Uniwersytecie w Neuchâtel jest ... [+]

Master of Science in Computer Science

Wspólny program między 3 uczelni zapewnia studentom z szerokiej gamy kursów na krawędzi natarcia Informatyki badań i rozwoju

Studia magisterskie na Uniwersytecie w Neuchâtel jest częścią szwajcarskiego wspólnego Master of Science in Computer Science, programu studiów oferowanych przez uniwersytety w Berno, Neuchâtel i Fryburgu.

Ten unikalny program zapewnia studentom z szerokiej gamy kursów na krawędzi natarcia Informatyki badań i rozwoju.

Jest to idealny program dla informatyków, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i wzbogacić ich perspektyw zawodowych lub przygotować się do studiów doktoranckich.

... [-]
Szwajcaria Neuchâtel
Luty 2020
Język angielski,Niemiecki,Francuski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

University of Neuchâtel

Master of Science in Biology oferuje program, który umożliwia studentom wybrać swój obszar specjalizacji i zdobyć szeroką gamę uniwersalnych umiejętności. ... [+]

Magister biologii

Przegląd badań

Master of Science in Biology oferuje program, który umożliwia studentom wybrać swój obszar specjalizacji i zdobyć szeroką gamę uniwersalnych umiejętności. To Mistrz zaczyna z rdzeniem z kursów, który obejmuje kluczowe zagadnienia w biologii, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów metodologicznych i ilościowych. Program Mistrza rozciąga się kursów w siedmiu wyspecjalizowanych dziedzinach reprezentujących tematów badawczych, dla których Instytut Biologii UniNE jest szczególnie znany. Studenci wybierają dwie specjalności, z których jeden odpowiada tematowi swojej pracy magisterskiej.

Struktura programu

The 1st semestr studiów magisterskich składa się ze wspólnego rdzenia, która koncentruje się na podstawowych pojęć i metod biologii. Szczególny nacisk kładzie się na metodach laboratoryjnych (molekularna, chemicznych), narzędzi ilościowych (statystycznych, modelowanie, bioinformatyka), pisanie naukowych i etycznych aspektów. Studenci mają również możliwość uczestniczenia w wycieczkach terenowych (Alpine, morskich, śródziemnomorskich i tropikalnych ekosystemów) lub do zrobienia praktyki w celu uzyskania doświadczenia w miejscu pracy.... [-]

Szwajcaria Neuchâtel
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Neuchâtel

Międzynarodowo uznane i akredytowane przez Konfederację Szwajcarską, Centrum Hydrogeologii i geotermii (CHYN) personel składa się z około 50 osób i jest wyposażona w stat ... [+]

Magister Hydrogeologii i geotermii

nauka Najnowocześniejsze i wysoka jakość nauczania

Międzynarodowo uznane i akredytowane przez Konfederację Szwajcarską, Centrum Hydrogeologii i geotermii (CHYN) personel składa się z około 50 osób i jest wyposażona w state-of-the-art udogodnienia dla nauki nowatorskich i wysokiej jakości nauczania. W CHYN tematy badawcze koncentrują się na wodzie podpowierzchniowych i zasobów energetycznych, ze szczególnym uwzględnieniem podstawowych i stosowanych aspektów hydrogeologii operacyjnej, hydro- dynamiki, hydrochemia, geochemii, geotermii, geostatystyki i modelowania matematycznego.

Wyjątkowa okazja szkolenie

W kierunku zrównoważonego wykorzystania wody podpowierzchniowych i zasobów energetycznych jest głównym wyzwaniem dla naszego społeczeństwa i dla geologów w szczególności. Ten stopień Mistrzu, unikalny w Szwajcarii, oferuje kompletne wprowadzenie do obecnych metod naukowych, aby sprostać temu wyzwaniu. Zaprojektowany przez CHYN poświęconej pracowników, program zapewnia kompleksową hydrogeologiczne szkolenie, które obejmuje odpowiednie fizyczne, chemiczne i termiczne procesy biologiczne, a także kluczowych technik badań terenowych. Intensywna nauka w trakcie trzech semestrów zapewnia studentom wiedzy podstawowej i konkretnych umiejętności w hydrogeologii i geotermii. Czwarty semestr poświęcony jest indywidualnego projektu badawczego prowadzone wewnętrznie lub we współpracy z partnerami zewnętrznymi.... [-]

Szwajcaria Neuchâtel
Luty 2020
Język angielski,Francuski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Neuchâtel

Publiczne sondaże i badania na temat zachowań społecznych, politycznych i konsumentów stały się ważniejsze w ciągu ostatnich lat. Jednocześnie, sposoby zbierania danych, ... [+]

Master in Public Opinion Survey i Metodologii

Cele

Publiczne sondaże i badania na temat zachowań społecznych, politycznych i konsumentów stały się ważniejsze w ciągu ostatnich lat. Jednocześnie, sposoby zbierania danych, jak również technik i narzędzi do analizy i interpretacji tych danych zostały opracowane i stały się bardziej złożone. Do tej pory żadne kursy uniwersyteckie zostały zaoferowane, które uwzględniają ten rozwój w szerokim tego słowa znaczeniu. Istnieje obecnie uznawane potrzeba specjalistów, którzy są w stanie połączyć silną wiedzę teoretyczną, metodologiczne i techniczne badań ankietowych i którzy są zresztą świadomi kwestii prawnych związanych z przetwarzaniem danych.... [-]

Szwajcaria Neuchâtel
Luty 2020
Język angielski,Niemiecki,Francuski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Neuchâtel

Zdobywanie wykształcenia i szkolenia w psychologii pracy i organizacji, tak aby zrozumieć i radzić sobie z różnymi zjawiskami, takimi jak ludzkich interakcji w miejscu pr ... [+]

Studia magisterskie na psychologii

Master of Science in Psychology, Option w Psychologii Pracy i Organizacji

Cele

Zdobywanie wykształcenia i szkolenia w psychologii pracy i organizacji, tak aby zrozumieć i radzić sobie z różnymi zjawiskami, takimi jak ludzkich interakcji w miejscu pracy, wpływu czynników związanych z pracą na pracowników, a postaw i zachowań jednostek wobec organizacji. Program nauczania oparty jest na krytycznym myśleniu i opanowanie odpowiednich metod analizy.

określonych aktywów Wysoka interaktywność i zastosowanie najbardziej zaawansowanych kryteriów dydaktycznych Praca w małych grupach i indywidualną korepetycje Dostępność profesorów Wycena poszczególnych wkładów Silny związek między badaniami i praktyką Możliwości udziału w międzynarodowej współpracy badawczej ... [-]
Szwajcaria Neuchâtel
Luty 2020
Język angielski,Francuski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

University of Neuchâtel UniNE (presentation video)