University of Neuchatel, Faculty of Economics and Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Neuchatel, Wydział Ekonomiczny (Université de Neuchâtel, Faculté des Sciences économiques) The University of Neuchatel jest Uniwersytet szwajcarski, który oferuje kursy na licencjackich, magisterskich i doktoranckich poziomach, a także „trzeciego stopnia” i kursów kształcenia. Na University of Neuchatel, student jest tematem. Szczycimy się na tworzeniu przyszłych liderów, dzięki naszych innowacyjnych programów nauczania.

The University of Neuchatel jest:

sympatyczny organizacja pomieścić około 4000 studentów, wspierany przez 860 pracowników, których 120 to profesorowie

wysokie standardy nauczania, w szczególności ze względu na stosunek ucznia / nauczyciela unikalny w Europie

międzynarodową renomę, szczególnie w zakresie biologii, antropologii i prawa ochrony zdrowia, a także Instytut Badań Ekonomiczno (IRENE) i Centrum dla zrozumienia procesów społecznych (MAPY)

Wydział Ekonomiczny Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu w Neuchâtel pomieścić około 600 studentów nadzorowane przez stu pięćdziesięciu nauczycieli, naukowców i administratorów. Uwagę, że profesorowie i asystenci zapłacić do nauczania każdego ucznia, jak i jakości nauczania zostały podkreślone w kilku badaniach przeprowadzonych na swoich uczniów. Faculy oferuje wysokiej poziom wykształcenia dzięki kompetencji jego profesorów i jakość badań prowadzonych przez siedmiu instytutów. Projekty badawcze, zarówno krajowych i międzynarodowych, jak również mandaty dla federalnych i lokalnych samorządów i firm, wzmacniają widoczność Wydziału, a także wspieranie różnych programów nauczania. Ze względu na ograniczoną przestrzeń, nowy mistrz na dziennikarstwo nie może zostać wyświetlona tutaj, ale odpowiednie informacje są dostępne na następującej stronie internetowej: http://www.unine.ch/maj

Lokalizacje

Neuchâtel

University of Neuchatel, Faculty of Economics and Business

Address
Avenue du 1er-Mars 26
CH-2000 Neuchâtel, Neuchâtel, Szwajcaria
Telefon
+41 32 718 1500

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium