SBS Swiss Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

SBS Swiss Business School to pionierska instytucja zarządzająca zajmująca się przygotowywaniem studentów do kariery w globalnej gospodarce w zakresie międzynarodowego zarządzania, finansów, marketingu i innych dziedzin. Jesteśmy niszowym graczem o wysokiej jakości.

Uczymy najnowocześniejszych teorii, zanurzamy uczniów w międzynarodowych doświadczeniach i łączymy je z najlepszymi praktykami w biznesie. Uczestnicy naszych programów uczą się znacznie więcej niż teorii i praktyki zarządzania; nabywają nowe sposoby myślenia, które mogą głęboko zmienić ich życie i sukces ich organizacji.

Wykorzystaj w pełni swoją inwestycję. Jesteśmy wyjątkową szkołą z kilku powodów:

- Wygodne, niedrogie uczenie się

- Międzynarodowe do rdzenia

- W pełni akredytowana instytucja, której możesz zaufać

- Połączenia korporacyjne

- Znajduje się w Zurychu

Międzynarodowy do rdzenia

Jesteśmy naprawdę skoncentrowani na świecie. Od unikalnego kursu wprowadzającego do programu studiów licencjackich po zaawansowany kurs w programie Doctor of Business Administration, doświadczenie SBS jest całkowicie międzynarodowe. Ponad połowa naszych studentów pochodzi z Europy, Azji i Ameryki Łacińskiej. Oferujemy naszym uczestnikom doświadczenie, które przygotowuje ich do łatwej współpracy ponad granicami i kulturami - w środowisku, które nagradza różnorodność i zdolność wniesienia światowej perspektywy do nauki biznesu.

W pełni akredytowana instytucja, której możesz zaufać

SBS Swiss Business School jest w pełni akredytowany przez Międzynarodowe Zgromadzenie Kolegiata Edukacji Biznesowej (IACBE), amerykańską jednostkę akredytującą. Akredytacja krajowa jest najwyższą formą akredytacji, jaką może otrzymać instytucja. IACBE pochwalił SBS jako innowatora w edukacji biznesowej. SBS jest akredytowany przez British Accreditation Council jako niezależna instytucja szkolnictwa wyższego.

Połączenia korporacyjne

SBS jest również certyfikowany przez Eduqua, szwajcarski certyfikat zapewnienia jakości dla szkolnictwa wyższego. Uwzględnia ona szereg kryteriów zapewniających jakość instytucji i jest poddawana przeglądowi przez trzy lata.

SBS jest ściśle związany ze światem biznesu poprzez jego nauczanie, wydziały, wydarzenia i sieć placówek. Liderzy biznesu często odwiedzają Szkołę, aby rozmawiać ze studentami lub uczyć kursów i zapewniać uczniom bezpośrednie okazje do nauki o najnowocześniejszych praktykach biznesowych. Firmy zainteresowane tworzeniem nowych linków zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem pośrednictwa pracy.

Klasy często wykorzystują aktualne problemy biznesowe jako temat. Uczniowie konsultują się z ekspertami i uczestnikami procesu decyzyjnego i przedstawiają końcowe wnioski kierownictwu firmy. Dzięki takim studiom przypadków na żywo śledzą problemy, które rozwijają się w czasie, i czerpią korzyści z uczenia się, jak stosować wiedzę do najnowszych osiągnięć światowej gospodarki.

Ostatecznie najsilniejsze połączenia z biznesem są dzięki naszej sieci kontaktów pracodawców. SBS ma godną pozazdroszczenia ewidencję umieszczania absolwentów w wiodących firmach i instytucjach na całym świecie. Kilku pracodawców odwiedza Szkołę każdego roku w celu zidentyfikowania odpowiednich absolwentów do obsadzania stanowisk w swoich firmach. Nasze biuro pośrednictwa pracy utrzymuje regularny dialog z potencjalnymi pracodawcami i jest gotowy, aby powitać ich na terenie kampusu.

Znajduje się w Zurychu

Zurych jest stale uznawany za najlepsze miasto na świecie pod względem jakości życia, dzięki czemu jest idealnym miejscem do nauki międzynarodowego zarządzania.

Wiele międzynarodowych firm znajduje się w regionie, ze względu na centralne położenie Zurychu w sercu Europy. To tylko godzina lotu z Londynu, Paryża, Brukseli czy Berlina. Zurych to finansowa i ekonomiczna stolica Szwajcarii.

Jakość i różnorodność życia kulturalnego Zurychu, z licznymi teatrami, muzeami i konferencjami międzynarodowymi, sprawia, że ​​jest to właściwe miejsce do zdobywania wykształcenia globalnego.

Idealnie usytuowany nad brzegiem Jeziora Zuryskiego, miasto oferuje doskonałe zajęcia sportowe na świeżym powietrzu.

Wreszcie, kosmopolityczny charakter miasta, z prawie 100 narodowościami z całego świata, sprawia, że ​​każdy czuje się jak w domu.

Lokalizacje

Zurych

Address
SBS Swiss Business School
Flughafenstrasse 3

CH - 8302 Zurych, Zurych, Szwajcaria