Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd

Czy chciałbyś mieć praktyczne podejście do edukacji w imponującym, zorientowanym na usługi i wrażliwym kulturowo środowisku?

Mieszczące się w dawnych tradycyjnych hotelach szwajcarskiego pałacu w Caux i Leysin, bogate zaplecze Swiss Hotel Management School pozwala na praktyczną realizację programów zarządzania hotelami, kurortami, wydarzeniami i spa.

To podejście „Uczenie się przez działanie” od dawna stanowi podstawę tradycyjnej szwajcarskiej edukacji hotelarskiej. Bogate sale bankietowe, wielki teatr, w pełni wyposażone mokre i suche spa oraz liczne restauracje z różnymi opcjami kuchni pozwalają studentom doświadczyć operacji gościnnych z pierwszej ręki. We współpracy z silnym partnerem uniwersyteckim z Wielkiej Brytanii szkoła kształci absolwentów, którzy mogą zarówno wdrażać swoje pomysły w środowisku pracy, jak i prowadzić wymagane procesy, dzięki czemu są absolutnie gotowi do zatrudnienia.

Swiss Hotel Management School oferuje ekscytującą gamę programów opartych na uznanych na całym świecie szwajcarskich tradycjach i koncentruje się na globalnych trendach, strategii biznesowej i przywództwie operacyjnym. Studenci, którzy dołączają do międzynarodowej szkoły hotelarskiej, uczą się sztuki szwajcarskiego zarządzania hotelarstwem i rozwijają zasady szwajcarskiej gościnności.

Studenci z ponad 80 narodowości studiują w dwóch wyjątkowych warunkach, które oferują unikalne środowisko uczenia się, które jest głęboko zakorzenione w tradycji szwajcarskiej gościnności. Zabytkowy kampus Caux Palace wychodzi na Riwierę Szwajcarską, a kampus Leysin mieści się w dwóch dawnych hotelach w oszałamiających Alpach Szwajcarskich.

Związki partnerskie

Wprowadzanie przemysłu do klasy

Studenci Swiss Hotel Management School korzystają z naszych nawiązanych partnerstw z liderami branży hotelarsko-gastronomicznej oraz akredytacji różnych organów akademickich, w tym University of Derby dla naszych tytułów licencjackich i magisterskich.

Nasze kursy są zaprojektowane z myślą o Twoim przyszłym sukcesie zawodowym, dlatego ściśle współpracujemy z kilkoma partnerami z branży, aby zapewnić naszym studentom praktyczne możliwości, wizyty i studia przypadków.

Partnerstwa akademickie

University of Derby

Tytuł Bachelor of Arts Honours i tytuł magistra przyznawany jest w ramach partnerstwa akademickiego z University of Derby w Wielkiej Brytanii University of Derby jest uniwersytetem w Top 50 w Wielkiej Brytanii * i zapewnia studentom najlepszy możliwy start w karierze dzięki doskonałemu nauczaniu , dostarczane w najnowocześniejszych obiektach przez pracowników, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. 96% studentów University of Derby jest w pracy lub kontynuuje naukę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów **.

* The Guardian University Guide 2017

** HESA 2016, klasa ukończona ponad 2000

Apple Distinguished School

Wyróżnione szkoły Apple to centra przywództwa i doskonałości edukacyjnej, które pokazują wizję Apple dotyczącą uczenia się za pomocą technologii.

EduQua

EduQua zapewnia jakość instytucji edukacyjnych, ustanawiając minimalne standardy i wspiera poprawę jakości w swoich certyfikowanych instytucjach.

LÓD

International Centre of Excellence in Tourism and Hospitality Education (THE-ICE) to międzynarodowa organizacja akredytacyjna zajmująca się uznawaniem, analizą porównawczą, rozwojem i promocją programów jakości w turystyce, hotelarstwie, wydarzeniach oraz edukacji artystycznej, szkoleniach i badaniach .

Konfederacja Turystyki

Master of International Business in Hotel, Resort

ICHRIE i EuroCHRIE

 • SHMS kwalifikuje się do członkostwa Premium w ICHRIE i EuroCHRIE.
 • Rada hotelu, restauracja

120336_pexels-photo-1595391.jpeg

Powiązania branżowe

Swiss Hotel Management School jest także członkiem następujących stowarzyszeń:

 • American Hotel
 • Międzynarodowa CHRIE - Rada ds. Edukacji Hotelowej, Restauracyjnej i Instytucjonalnej
 • EURO-CHRIE - Europejska Kapituła Rady Hotelowej Restauracji
 • EUHOFA International - Stowarzyszenie dyrektorów szkół hotelarskich i dziekanów kolegiów i uniwersytetów hotelarskich
 • Institute of Hospitality, Wielka Brytania
 • Szwajcarska Federacja Szkół Prywatnych (SFPS)
 • Szwajcarski rejestr szkół prywatnych
 • Szwajcarskie prywatne szkoły Lake Geneva - AVDEP

Szwajcarska Grupa Edukacyjna

Swiss Education Group to szwajcarski sojusz prywatnych szkół zarządzania gościnnością. Dzięki 5 szkołom z 7 kampusów w całej Szwajcarii, każda szkoła korzysta z ich wyjątkowych zalet i funkcji, zapewniając idealne dopasowanie do twoich poszukiwań.

119937_pexels-photo-1438072.jpeg

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Swiss Hotel Management School

Absolwenci programu Master of International Business in Hotel Management / Master of Arts in International Hotel Business Management oraz wymagany staż będą mogli przyspi ... [+]

Master of International Business in Hotel Management / Master of Arts in International Hotel Business Management

Magister

Absolwenci programu Master of International Business in Hotel Management / Master of Arts in International Hotel Business Management oraz wymagany staż będą mogli przyspieszyć swoją wiedzę biznesową poprzez zastosowanie nowo nabytych umiejętności w zarządzaniu bardzo rozwijającą się działalnością hotelarską. Master of Arts nagrodzony we współpracy z partnerem akademickim Swiss Hotel Management School , University of Derby, Wielka Brytania

Podróż studyjna poprowadzi ich przez naukę teorii i zastosowanie praktycznej dziedziny podstawowych elementów składowych w świecie zarządzania hotelami. Z żywności... [-]

Szwajcaria Montreux
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
9 - 11 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Swiss Hotel Management School

Address
Caux Campus, Caux Palace
CH-1824 Montreux, Vaud, Szwajcaria
Address
Leysin Campus, Mont-Blanc Palace, Avenue Léopold de Reynier 2
CH-1854 Leysin, Vaud, Szwajcaria