Sustainability Management School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego Sustainability Management School?

Celem Sumas jest edukacja globalna decydentów odpowiedzialnych społecznie decyzji o przyszłości, która będzie w tym różnicę w świecie. Jej celem jest dostarczanie innowacyjnych połączenie wiedzy biznesowej dźwięku i głębokie zrozumienie zrównoważonego rozwoju.

Dlaczego Zrównoważony rozwój?

Zrównoważona przyszłość nie jest już opcją lub wybór, stało się koniecznością. Kolejne generacje menedżerów będzie musiał ponownie myśleć praktyki biznesowe, aby umożliwić trwały wpływ na środowisko, na rozwój gospodarczy i na społeczeństwo w ogóle.

Dlaczego Szwajcaria?

Studia w Szwajcarii stanowi wyjątkową okazję do nauki szwajcarskich wartości, takie jak uczciwość, szacunek dla środowiska, i tolerancji dla różnorodności. Sumas jest szkoła biznesu oparty całkowicie na trwałości i jest pierwszym tego rodzaju.

Campus

Siedziba Międzynarodowej Unii Ochrony Przyrody (IUCN) w mĂłzgowa, Szwajcarii, zapewnia idealne środowisko dla tego wyjątkowego doświadczenia studiuje w Sumas.

Ten innowacyjny budynek, oddany do użytku w czerwcu 2010 roku, posiada certyfikat MINERGIE ECO-P i ma na najwyższy poziom certyfikacji LEED w USA.

Lokalizacje

Gruczoł

Address
Sustainability Management School - 28 Rue Mauverney
CH-1196 Gruczoł, Vaud, Szwajcaria

Szwajcaria online

Address
Szwajcaria online, Szwajcaria

Mediolan

Address
Via Tortona, 56
20144 Mediolan, Lombardia, Włochy