Sprachschule Schneider

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Filozofia Sprachschule Schneider

Nauczymy każdego, kto jest zainteresowany w nauce języka. Promujemy komunikację między ludźmi o różnych językach ojczystych i przywiązują wagę do aspektów kulturowych i społecznych języku.

METODY

Nasze metody nauczania oparte są na następujących punktach: małe grupy 3 do 6 uczestników żywe lekcje, umożliwiające mnóstwo okazji do mówienia indywidualnych i elastycznych form kursu zachęcające przyjemność uczenia małych grupach uczestnicy doświadczenia motywujące lekcje i komfortową atmosferę i zachęca do aktywnie uczestniczyć w klasie. Będziesz miał wiele okazji, aby mówić i szybko stracić żadnych początkowych nawyków.

nauczanie

Nasi nauczyciele są doskonale wykwalifikowanych w obu językoznawstwa i dydaktyki. Zajęcia planowane są zgodnie z celami uczenia się uczestników i uwzględniają wszelkie indywidualne życzenia dotyczące struktury kursu.

Sukces

Aby wszyscy uczestnicy pomyślnie zakończyć swój bieg, zawsze zachęcać przyjemność w nauce podczas lekcji. Osiągnięcia celu jest łatwiejsze i jest gwarantowana motywacja, żeby naprawdę dowiedzieć się języka!

Lokalizacje

Zurych

Address
Renggerstrasse nr. 3
CH-8038 Zurych, Zurych, Szwajcaria

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: