SMC University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

PROJEKTOWANIE KARIERA

SMC jest akredytowaną międzynarodową firmą oferującą studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie dla studentów na całym świecie. SMC oferuje Ci to, czego oczekuje od wiodącego uniwersytetu - podstawę i kontynuację wielkiej kariery. I wiele więcej: najlepsza jakość usług, najwyższa czujność, najnowocześniejsza technologia e-learningu. SMC jest niedrogie i oferuje najwyższej jakości edukację biznesową na niezrównanym przyjaznym dla klienta poziomie nauczania. Z niezliczonymi dostawcami edukacji online na rynku, zaufaj swoim sercu. Zaufaj SMC.

Najlepsza obsługa

Nagroda za satysfakcję studentów 2016

NA CALYM SWIECIE

Studenci z ponad 130 krajów

Od 1985 roku

Pionierzy Edukacji na Odległość

KIM JESTEŚMY?

SMC to prawdziwie globalny uniwersytet z uczniami z ponad 130 różnych krajów. Uczymy wysokich osiągnięć z poczuciem indywidualizmu, wyróżniającym się od tłumów. Otrzymujesz nienaruszoną usługę, silne sieci zawodowe, prawdziwe możliwości kariery i pozostają elastyczne w miejscu i czasie.

NAJLEPSZE PRAKTYKI

Rdzeniem organu studenckiego SMC, który składa się z wysokich osiągnięć z obecnie ponad 130 różnych krajów na całym świecie, posiada zaawansowaną pozycję zawodową i zazwyczaj mieści się na samym szczycie renomowanych międzynarodowych organizacji i firm. Ta okoliczność tworzy niezrównaną wartość dodaną dla studentów SMC w stopniu, w jakim korzystają z wymiany doświadczeń, wiedzy i najlepszych praktyk - prawdziwej przewagi konkurencyjnej.

TWÓJ PERFEKCJA FIT

Elastyczne programy online

Elastyczne studia magisterskie i doktoranckie online mogą odbywać się w niepełnym wymiarze godzin z dowolnego miejsca w harmonii z osobistymi i zawodowymi zobowiązaniami uczniów.

Dla pracowników i osób pracujących

SMC uznaje potrzebę pracy specjalistów i osób wymagających najwyższej elastyczności. Nasz system kształcenia na odległość umożliwia studentom tworzenie osobistych kalendarzy zgodnie z zobowiązaniami zawodowymi i osobistymi.

W trakcie rejestracji

Kontynuowana jest rejestracja; Programy można śledzić w dowolnym miejscu, w dowolnym momencie i dowolnym tempie.

Osobista uwaga jest cechą charakterystyczną kultury usług SMC. Nasza administracja i wydział jest jednym z najbardziej elastycznych, uważnych i nastawionych na arenie edukacji. Jest to aspekt, który znacznie zwiększa doświadczenie uczenia się, jakość i sukces.

AKREDYTACJA

SMC jest akredytowane przez Radę Akredytacyjną ds. Szkół i Programów Biznesowych (ACBSP), wiodące wyspecjalizowane stowarzyszenie akredytujące w dziedzinie edukacji biznesowej wspierające, świętujące i nagradzające doskonałość nauczania. ACBSP jest programową jednostką akredytującą w Stanach Zjednoczonych, uznaną przez Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego, CHEA.

Lokalizacje

Zug

Address
Vorstadt 26a,
6300 Zug, Kanton Zug, Szwajcaria