Przeczytaj oficjalny opis

PROJEKTOWANIE KARIERA

SMC jest akredytowaną międzynarodową firmą oferującą studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie dla studentów na całym świecie. SMC oferuje Ci to, czego oczekuje od wiodącego uniwersytetu - podstawę i kontynuację wielkiej kariery. I wiele więcej: najlepsza jakość usług, najwyższa czujność, najnowocześniejsza technologia e-learningu. SMC jest niedrogie i oferuje najwyższej jakości edukację biznesową na niezrównanym przyjaznym dla klienta poziomie nauczania. Z niezliczonymi dostawcami edukacji online na rynku, zaufaj swoim sercu. Zaufaj SMC.

Najlepsza obsługa

Nagroda za satysfakcję studentów 2016

NA CALYM SWIECIE

Studenci z ponad 130 krajów

Od 1985 roku

Pionierzy Edukacji na Odległość

KIM JESTEŚMY?

SMC to prawdziwie globalny uniwersytet z uczniami z ponad 130 różnych krajów. Uczymy wysokich osiągnięć z poczuciem indywidualizmu, wyróżniającym się od tłumów. Otrzymujesz nienaruszoną usługę, silne sieci zawodowe, prawdziwe możliwości kariery i pozostają elastyczne w miejscu i czasie.

NAJLEPSZE PRAKTYKI

Rdzeniem organu studenckiego SMC, który składa się z wysokich osiągnięć z obecnie ponad 130 różnych krajów na całym świecie, posiada zaawansowaną pozycję zawodową i zazwyczaj mieści się na samym szczycie renomowanych międzynarodowych organizacji i firm. Ta okoliczność tworzy niezrównaną wartość dodaną dla studentów SMC w stopniu, w jakim korzystają z wymiany doświadczeń, wiedzy i najlepszych praktyk - prawdziwej przewagi konkurencyjnej.

TWÓJ PERFEKCJA FIT

Elastyczne programy online

Elastyczne studia magisterskie i doktoranckie online mogą odbywać się w niepełnym wymiarze godzin z dowolnego miejsca w harmonii z osobistymi i zawodowymi zobowiązaniami uczniów.

Dla pracowników i osób pracujących

SMC uznaje potrzebę pracy specjalistów i osób wymagających najwyższej elastyczności. Nasz system kształcenia na odległość umożliwia studentom tworzenie osobistych kalendarzy zgodnie z zobowiązaniami zawodowymi i osobistymi.

W trakcie rejestracji

Kontynuowana jest rejestracja; Programy można śledzić w dowolnym miejscu, w dowolnym momencie i dowolnym tempie.

Osobista uwaga jest cechą charakterystyczną kultury usług SMC. Nasza administracja i wydział jest jednym z najbardziej elastycznych, uważnych i nastawionych na arenie edukacji. Jest to aspekt, który znacznie zwiększa doświadczenie uczenia się, jakość i sukces.

AKREDYTACJA

SMC jest akredytowane przez Radę Akredytacyjną ds. Szkół i Programów Biznesowych (ACBSP), wiodące wyspecjalizowane stowarzyszenie akredytujące w dziedzinie edukacji biznesowej wspierające, świętujące i nagradzające doskonałość nauczania. ACBSP jest programową jednostką akredytującą w Stanach Zjednoczonych, uznaną przez Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego, CHEA.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

SMC University

Magister Finansów i Kontrolowania Stopień zapewnia zaawansowaną wiedzę w zakresie zarządzania finansami i kontroli, dwa pola, które stały się bardzo powiązane. Program st ... [+]

Strategiczna równowaga ogólnych kursów biznesowych i finansów oraz kontrolowanie specjalizacji.

TWÓJ NAJBARDZA WARTOŚĆ AKRYLOWANA MASTER

Test Magister finansów i kontroli Zapewnia zaawansowaną wiedzę w dziedzinie zarządzania finansowego i kontroli, dwa pola, które stały się bardzo powiązane. Program stanowi strategiczną równowagę ogólnych kursów biznesowych oraz finansów i kontroli specjalizacji. Celem tych, jak zostały one zaprojektowane, jest zapewnienie solidnego zrozumienia organizacji biznesowej i jej różnych funkcji oraz dostarczenie narzędzi do krytycznej oceny priorytetów firmy, a tym samym podejmowania decyzji finansowych i kontrolowania. Szkice kursu, przedstawione w tej sekcji, pomogą Ci poznać trudny poziom intelektualny programu i jego zaawansowane narzędzia do dostarczania materiałów, takie jak materiały wideo, przypadki, dokumenty badawcze, najnowsze artykuły i opinie naukowe. Stopień ten wymaga umiejętności matematycznych i analitycznych. Mgr. W finansach jest idealny dla osób aktywnych w tych dziedzinach lub którzy chcą rozwijać gruntowne zrozumienie tematu. Zapewnią aktywnym profesjonalistom wiedzę i narzędzia oraz ich profesjonalne postępy. Potencjalny potencjał rekrutacyjny tego stopnia jest bardzo duży, ponieważ wszystkie firmy wymagają zarządzania finansami, a większe firmy zatrudnią coraz większą liczbę firmowych kontrolerów.... [-]

Szwajcaria Zug
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Location address
Vorstadt 26a,
Zug, Kanton Zug, 6300 CH
Social Media