SMC Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kim jesteśmy?

SMC Business School to prawdziwie globalna instytucja z uczniami z ponad 130 różnych krajów. Edukujemy osoby osiągające wysokie wyniki z poczuciem indywidualizmu, wyróżniające się z tłumu. Dostajesz niezrównaną obsługę, silne sieci profesjonalne, prawdziwe możliwości kariery i pozostajesz elastyczny w miejscu i czasie.

Nasz internetowy MBA i internetowy doktorat (DBA) zajmują czołowe miejsca w środowisku akademickim. Nasze charakterystyczne kursy dla kadry kierowniczej otwierają przed Tobą ekscytujące zawody i doświadczenie „nie można kupić pieniędzy”.

Najlepsze praktyki

Rdzeń ciała studenckiego SMC Business School , które składa się z osób osiągających wysokie wyniki z ponad 130 różnych krajów na całym świecie, ma zaawansowaną pozycję zawodową i zazwyczaj znajduje się na szczycie czołowych organizacji i przedsiębiorstw o międzynarodowej renomie. Ta okoliczność stanowi niezrównaną wartość dodaną dla studentów SMC Business School , ponieważ korzystają oni z dzielenia się bogatym doświadczeniem, wiedzą i najlepszymi praktykami - prawdziwa przewaga konkurencyjna.

Twoje idealne dopasowanie

Elastyczne programy online

Elastyczne programy studiów magisterskich i doktoranckich SMC Business School można śledzić w niepełnym wymiarze godzin z dowolnego miejsca, zgodnie z osobistymi i zawodowymi zobowiązaniami studentów.

Dla pracujących profesjonalistów i osób fizycznych

SMC Business School uznaje potrzebę pracy profesjonalistów i osób potrzebujących najwyższej elastyczności. Nasz system kształcenia na odległość pozwala uczniom tworzyć osobiste kalendarze zgodnie z profesjonalnymi i osobistymi zobowiązaniami.

Trwa rejestracja

Rejestracja jest w toku; programy można śledzić z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie i dowolnym tempie.

Osobista uwaga jest cechą kultury usług SMC Business School . Nasza administracja i wykładowcy należą do najbardziej responsywnych, uważnych i zorientowanych na usługi na polu edukacji. Jest to aspekt, który znacznie poprawia jakość uczenia się, jakość i sukces.

Filozofia akademicka

Pragmatyczne podejście

 • Personalizacja
 • Wysoka interaktywność
 • Zorientowany na praktykę
 • Ciągłe aktualizacje
 • Nowoczesne narzędzia

Akademicka doskonałość

 • Partnerzy międzynarodowi
 • Uznany Wydział
 • SMC Business School Course Ware
 • Biblioteka internetowa
 • > 15 000 studiów przypadków
 • SMC Business School Online Portal edukacyjny
 • Platforma sieciowa

Nieprzerwane wsparcie

 • Aktualizuj kursy
 • Wsparcie wydziału
 • Poradnictwo osobiste
 • Usługi pośrednictwa pracy
 • Alumni Network

Akredytacja i uznanie

Uznanie i przyjęcie stopnia

Stopnie magisterskie i doktoranckie uzyskane przez SMC Business School są akredytowane i uznawane przez rząd. SMC Business School przestrzega najwyższych szwajcarskich standardów jakości w każdym aspekcie świadczenia usług i dyscypliny akademickiej. Organ przyznający stopnie naukowe SMC Business School jest jednym z wiodących uniwersytetów badawczych w obu Amerykach.

Zgodność z Deklaracją Bolońską

Uznając znaczenie wymiaru europejskiego i międzynarodowego w edukacji, SMC Business School przeszła proces dostosowywania się do kryteriów Deklaracji Bolońskiej, która reguluje standardy i zbywalność punktów i stopni w Europie. SMC Business School pełni spełnia kryteria określone w tej międzynarodowej konwencji.

Akredytowane stopnie są uznawane w instytucjach edukacyjnych, szkołach wyższych i uniwersytetach w skali międzynarodowej. Akredytowany stopień nie jest jednak gwarancją zapisania się i przyjęcia na inne uczelnie lub firmy. Studenci powinni również skontaktować się z lokalnymi władzami w sprawie uznania programu i stopnia.

Europejskie dyrektywy edukacyjne

 • Przyjęcie systemu łatwych do odczytania i porównywalnych stopni mających na celu ułatwienie akademickiego i zawodowego uznawania przedmiotów, stopni i innych nagród, tak aby obywatele mogli efektywnie wykorzystywać swoje kwalifikacje, kompetencje i umiejętności w całym Europejskim Obszarze Szkolnictwa Wyższego.
 • Ustanowienie systemu punktów mających na celu większą elastyczność w procesach uczenia się i kwalifikacji, ECTS, zapewniających zarówno możliwości przenoszenia, jak i akumulacji. Wraz z wzajemnie uznanymi systemami zapewniania jakości takie ustalenia ułatwią studentom dostęp do europejskiego rynku pracy oraz zwiększą kompatybilność, atrakcyjność i konkurencyjność europejskiego szkolnictwa wyższego.
 • Promowanie mobilności studentów, nauczycieli, naukowców i personelu administracyjnego zgodnie z deklaracją bolońską i planem działania na rzecz mobilności zatwierdzonym przez Radę Europejską w Nicei w 2000 r.
 • Promowanie europejskiej współpracy w zakresie zapewniania jakości oraz uznanie kluczowej roli, jaką odgrywają systemy zapewniania jakości w zapewnianiu wysokiej jakości norm i ułatwianiu porównywania kwalifikacji w całej Europie.
 • Promowanie wymiaru europejskiego w szkolnictwie wyższym. W celu dalszego wzmocnienia ważnych europejskich wymiarów szkolnictwa wyższego i szans na zatrudnienie absolwentów opracowujemy moduły, kursy i programy nauczania na wszystkich poziomach z treścią, orientacją lub organizacją „europejską”. Dotyczy to w szczególności modułów, kursów i programów studiów oferowanych wspólnie przez instytucje z różnych krajów i prowadzących do uznanego wspólnego dyplomu.

Gotowy rzucić wyzwanie swojej przyszłości?

Jesteśmy tutaj, aby pomóc odpowiedzieć na twoje pytania. Nasz dział pomocy studenckiej służy pomocą w uzyskaniu informacji na temat każdego aspektu związanego z danym tematem. Po prostu wypełnij formularz kontaktowy, jeśli potrzebujesz wsparcia. Jesteśmy dumni z tego, że korzystamy z naszej wiedzy i czekamy na kontakt z Państwem.

Lokalizacje

Zug

Address
Vorstadt 26a,
6300 Zug, Kanton Zug, Szwajcaria

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium