Przeczytaj oficjalny opis

Rochester-Bern Executive Programs

Zmienimy sposób myślenia.

W Szwajcarii od 1995 roku.

Rochester-Bern Executive Programs jest spółką zależną Simon School na University of Rochester (NY, USA). Został założony w 1994 roku i znajduje się na Universität Bern. Rochester-Bern opracowuje, organizuje i wdraża wysokiej jakości dalszą edukację. Jego głównym produktem jest Rochester-Bern Executive MBA , jeden z wiodących programów EMBA w Szwajcarii. Od początku 2007 roku Rochester-Bern oferuje także programy i seminaria dla firm. Firmy takie jak SBB, Berner Kantonalbank, Fresenius i UBS są niektórymi klientami. Kursy dyplomowe, takie jak CAS w Zarządzaniu Ogólnym dla Rady Dyrektorów lub dalsze kształcenie w Bankowości i Finansach we współpracy ze Szwajcarskim Instytutem Finansowym (SFI), uzupełniają wszechstronną, wysokiej jakości ofertę Rochester-Bern Executive Programs .

Simon Business School, University of Rochester

University of Rochester, niezależny, prywatnie wyposażony i zarządzany uniwersytet założony w 1850 roku, należy do wiodących prywatnych instytucji szkolnictwa wyższego w Stanach Zjednoczonych. Wydział i absolwenci Rochester to ośmiu laureatów nagrody Nobla i dwunastu laureatów nagrody Pulitzera.

Simon Business School jest jedną z siedmiu szkół, które tworzą University of Rochester. Spogląda wstecz na ponad 50-letnie doświadczenie na rynku Executive MBA. W 2017 roku Financial Times umieścił Simon Business School na drugim miejscu na świecie w dziedzinie finansów i na piątym miejscu na świecie w dziedzinie ekonomii.

119457_IMG_4952.JPG

Institut für Finanzmanagement, Universität Bern

Universität Bern został założony w 1834 roku i jest jednym z dziesięciu uniwersytetów w Szwajcarii. Składa się z ośmiu wydziałów i ma wybitną reputację w dziedzinie ekonomii. Institut für Finanzmanagement (IFM) jest częścią wydziału zarządzania. IFM koncentruje się na nauczaniu, badaniach i doradztwie w zakresie finansów korporacyjnych, ładu korporacyjnego, zarządzania ryzykiem, pomiaru wyników i finansów behawioralnych. Rolą IFM w programie jest zapewnienie wsparcia logistycznego i usług back office.

Współpraca z University of Rochester sięga znanego monetarysty Karla Brunnera, który pracował na obu uniwersytetach na początku lat siedemdziesiątych. Rzeczywistym założycielem Executive MBA w Rochester-Bern jest Claudio Loderer, dyrektor Institut für Finanzmanagement, zarówno były student Karla, jak i doktorant. z Rochester.

O Fundacji

Program MBA Rochester-Bern Executive rozpoczął się w 1994 roku. Jest prowadzony przez fundację i jest samowystarczalny finansowo. Członkowie zarządu fundacji to liderzy biznesu lub pracownicy naukowi; nie mają żadnych udziałów finansowych w programie. Działania fundacji są monitorowane przez radę doradczą absolwentów, która udziela wskazówek i wsparcia.

Akredytacje

Program Rochester-Bern Executive MBA, będący częścią Simon Business School, niesie ze sobą reputację jednej z najlepszych szkół biznesu na świecie. Simon Business School jest w pełni akredytowany przez AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business) International od 1966 roku.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Location address
Rochester-Bern Executive Programs
Hochschulstrasse 4

Bern, Kanton Berno, 3012 CH
Social Media