Przeczytaj oficjalny opis

Programy wykonawcze Rochester-Bern

Będziemy zmienić sposób myślenia.

W Szwajcarii od 1995 roku.

Rochester-Bern Programy wykonawczy jest filią Szkoły Simon z Uniwersytetu w Rochester (Nowy Jork, USA). Została założona w 1994 roku i znajduje się na Universität Bern. Rochester-Bern rozwija, organizuje i realizuje wysokiej jakości dalszej edukacji. Jej głównym produktem jest Rochester-Bern Executive MBA, jeden z czołowych programów EMBA w Szwajcarii. Od początku 2007 r. Rochester-Bern oferuje także programy i seminaria dla firm. Niektórzy z nich należą do takich firm jak SBB, Berner Kantonalbank, Fresenius i UBS. Kursy studiów, takie jak CAS w ogólnym zarządzie zarządu lub dalsze wykształcenie w dziedzinie bankowości i finansów we współpracy z Swiss Finance Institute (SFI), poza uniwersalną, wysokiej jakości ofertą programów wykonawczych Rochester-Bern.

Simon Business School, University of Rochester

University of Rochester, niezależny, prywatnie obdarzony i zarządzanej uczelni, założonej w 1850 roku, jest jednym z wiodących prywatnych wyższych uczelni w Stanach Zjednoczonych. Rochester wykładowców i absolwentów obejmowały osiem noblistów i dwunastu laureatów Nagrody Pulitzera.

Simon Business School jest jedną z siedmiu szkół, które składają się na University of Rochester. Od ponad 50 lat doświadczeń na rynku Executive MBA. W 2017 roku Financial Times przyznał Simon Business School numer 2 na świecie w dziedzinie finansów i numer 5 na świecie w dziedzinie ekonomii.

Institut für Finanzmanagement, Universität Bern

Universität Bern została założona w 1834 roku i jest jednym z dziesięciu uniwersytetów w Szwajcarii. Składa się z ośmiu wydziałów i ma wybitny reputację w dziedzinie ekonomii. Institut für Finanzmanagement (IFM) jest częścią wydziału zarządzania. IFM koncentruje się na nauczaniu, badań i doradztwa w zakresie finansów korporacyjnych, ładu korporacyjnego, zarządzania ryzykiem, pomiaru wydajności i finansów behawioralnych. Rola IFM w programie jest zapewnienie wsparcia logistycznego i BACKOFFICE usług.

Współpraca z University of Rochester wraca do znanego monetarystycznych Karl Brunner, który pracował na obu uczelniach w początku lat siedemdziesiątych. Rzeczywista założycielem Rochester-Bern Executive MBA jest Claudio Loderer, dyrektor Institut für Finanzmanagement i oba były uczeń Karla i doktorat z Rochester.

O Fundacji

Program Rochester-Bern Executive MBA został uruchomiony w 1994 roku. Jest prowadzony przez fundację i jest samowystarczalny finansowo. Członkowie Rady Fundacji są liderzy biznesu i środowisk akademickich; nie mają żadnego udziału finansowego w programie. Działania Fundacji są monitorowane przez organ doradczy absolwentów, który zapewnia doradztwo i wsparcie.

AKREDYTACJE

Program Rochester-Bern Executive MBA, jako część Simon Business School, niesie w sobie reputację jednego z najlepszych na świecie szkół absolwent biznesowych. Szymona Business School została w pełni akredytowana przez AACSB (Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business) International od 1966 roku.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Location address
Rochester-Bern Executive Programs
Hochschulstrasse 4

Bern, Canton of Bern, 3012 CH
Social Media