The International University in Geneva

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

The International University in Geneva ( IUG ) jest akredytowaną instytucją akademicką specjalizującą się w edukacji biznesowej.

Uniwersytet oferuje programy licencjackie i magisterskie z zakresu administracji biznesowej, stosunków międzynarodowych, mediów cyfrowych, informatyki i handlu międzynarodowego.

Program nauczania obejmuje unikalne połączenie instrukcji teoretycznych i praktycznych, ze szczególnym uwzględnieniem międzynarodowych praktyk biznesowych. Program wymiany międzynarodowej oferuje studentom możliwość studiowania na renomowanych uniwersytetach na całym świecie.

Położony w Genewie w Szwajcarii, w centrum Europy i centrum międzynarodowej polityki i biznesu, kampus znajduje się niedaleko lotniska i około 5 km od centrum miasta. IUG ma studentów reprezentujących ponad 60 narodowości, zapewniając tym samym prawdziwie wielokulturowe otoczenie.

The International University in Geneva dąży do doskonałości w edukacji i doskonaleniu zawodowym.

Wielokulturowe ciało studenckie, wydział i dynamiczne środowisko uniwersytetu przyczyniają się do tworzenia ram, w których studenci zdobywają wykształcenie globalne.

Programy zostały opracowane w celu zapewnienia równowagi pomiędzy podstawami teoretycznymi a praktycznymi zastosowaniami, poprzez wykorzystanie rzeczywistych problemów biznesowych i wizyt w dużych międzynarodowych firmach w regionie.

Zajęcia są małe, aby umożliwić dyskusję w grupie i zapewnić bardziej zindywidualizowaną uwagę. The International University in Geneva stara się pomagać studentom w osiągnięciu pełnego potencjału. Wydziały mają odpowiednie doświadczenie w przemyśle i biznesie na wyższych szczeblach, w połączeniu z silnym zapleczem akademickim.

Metody nauczania na The International University in Geneva są innowacyjne i podkreślają znaczenie uzyskania międzynarodowej perspektywy w zakresie zarządzania, zagadnień cyfrowych i stosunków międzynarodowych.

Zastosowanie eksperymentalnych metod uczenia się, takich jak analiza przypadków i symulacje biznesowe, zapewnia rozwój umiejętności analitycznych, które są kluczowe w dzisiejszym konkurencyjnym i szybko zmieniającym się świecie.

The International University in Geneva podkreśla znaczenie umiejętności interpersonalnych, przywództwa, komunikacji i zdolności do pracy w zespołach wielokulturowych, zachęcając do aktywnego uczestnictwa w zajęciach i regularnie prezentując kwestie zarządzania strategicznego. W tym duchu oczekuje się, że uczniowie będą pracować w zespołach, aby symulować sytuację, w której rozwijają proaktywne podejście i opanowują skuteczne umiejętności komunikacyjne.

Filozofia akademicka IUG nacisk na rozwój przedsiębiorczości ukierunkowanej zarówno na małe i średnie firmy, jak i duże międzynarodowe korporacje.

3189_rsz_rsz_3180_129.jpg

Oświadczenie Wizji

Aby rozwijać międzynarodowych specjalistów zaangażowanych w służenie zrównoważonemu społeczeństwu.

Misja

The International University in Geneva jest niedochodową instytucją szkolnictwa wyższego, która zapewnia wysokiej jakości kształcenie dla sukcesu studentów w karierze biznesowej i międzynarodowej.

Uniwersytet dąży do:

  • Edukacja - zapewniaj edukację w biznesie, komunikacji, stosunkach międzynarodowych i handlu z perspektywą globalną.
  • Doskonałość - Promuj równowagę programów akademickich i praktycznych poprzez skuteczne procesy uczenia się, spersonalizowane usługi dla studentów i wykładowców zaangażowanych w nauczanie i badania.
  • Środowisko - Oferuj dynamiczne środowisko uczenia się, promując różnorodność i reagując na zmieniające się potrzeby społeczności międzynarodowej.

3188_rsz_rsz_3181_oneflash-iug2013-5130.jpg

Sieć międzynarodowa

Międzynarodowy Uniwersytet w Genewie stworzył silną sieć, rozwijającą programy wymiany z akredytowanymi instytucjami akademickimi na całym świecie. Program stwarza możliwości dla studentów z uniwersytetów w ramach sieci IUG w:

  • Europa
  • USA
  • Środkowa i Południowa Ameryka
  • Azja i Bliski Wschód
  • Afryka

uczęszczać na jeden semestr na IUG i uzyskać zaliczenie w swojej instytucji.

Pozwala także studentom IUG (maksymalnie dwóch rocznie) uczęszczać na semestr lub semestr letni na innym uniwersytecie i uzyskać zaliczenie na IUG .

Na niektórych uniwersytetach studenci mogą uzyskać podwójny dyplom z IUG .

Genewa, globalne miasto

Genewa należy do wybranej grupy prawdziwie „międzynarodowych” miast świata, dzięki czemu jest idealnym miejscem do studiowania zarządzania międzynarodowego, stosunków międzynarodowych i mediów cyfrowych.

Miasto jest gospodarzem Organizacji Narodów Zjednoczonych i wyspecjalizowanych agencji, takich jak Światowa Organizacja Handlu, i jest często nazywane stolicą pokoju i dyplomacji.

Wiele międzynarodowych organizacji znajduje się w regionie ze względu na doskonałą sieć logistyczną i centralną lokalizację Genewy.

W sercu Europy jest tylko godzina drogi samolotem z Londynu, Paryża, Brukseli i Mediolanu.

Genewa jest znana jako jedno z największych międzynarodowych centrów finansowych na świecie, szczególnie w zakresie zarządzania aktywami kapitału prywatnego.

Genewa to okno na świat technologii. Jest domem dla takich światowych liderów, jak World Economic Forum (WEF), Hewlett-Packard, Nestlé, Richemont, Procter and Gamble, Caterpillar i Du Pont de Nemours.

Międzynarodowa Unia Telekomunikacyjna i europejskie centrum komunikacyjne Reuters również wybrały Genewę jako swoją siedzibę główną. CERN, znajdujący się poza Genewą, to miejsce, w którym wynaleziono World Wide Web.

Jakość i różnorodność życia kulturalnego w Genewie, z licznymi teatrami, muzeami i międzynarodowymi konferencjami, sprawia, że jest to właściwe miejsce do uzyskania globalnej edukacji.

Miasto jest wizytówką najbardziej znanych nazwisk w modzie, biżuterii i zegarmistrzowstwie, a także jest domem dla Rolexa i Patka Philippe'a. Idealnie położony nad brzegiem jeziora Leman u podnóża Alp, Genewa oferuje doskonałe zajęcia sportowe na świeżym powietrzu.

Kosmopolityczny charakter miasta, z prawie 150 narodowościami z całego świata, sprawia, że każdy czuje się jak w domu.

Lokalizacje

Genewa

International University in Geneva

Address
International University in Geneva
ICC 20, Rte de Pré-Bois

1215 Genewa, Genewa, Szwajcaria
Telefon
+41 22 710 71 10

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium