Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd

CREA jest wiodącym ośrodkiem edukacyjnym w obszarach marketingu, komunikacji, marketingu cyfrowego i zarządzania sztuką. Każdego roku ponad 450 studentów bierze udział w kursach prowadzonych przez najlepszych szwajcarskich i międzynarodowych wykładowców. CREA oferuje obecnie tytuły licencjackie i magisterskie, dostępne w pełnym wymiarze godzin lub jako kursy dla profesjonalistów, a także krótkie kursy szkoleniowe w formie certyfikowanych programów. CREA koncentruje się na doskonaleniu w następujących obszarach - Kreacja, Digital

Filozofia

Świat się zmienia, edukacja też. CREA stanowi świetną trampolinę dla przyszłych profesjonalistów w dziedzinie kreacji, marketingu, komunikacji i umiejętności cyfrowych.

Mając na uwadze rozwój sytuacji w świecie biznesu, szkoła przewiduje wielkie zmiany, które świat cyfrowy wywołuje w marketingu i komunikacji, a kursy zostały ponownie zdefiniowane przez nowe potrzeby w tych sektorach (luksus, moda, sport itp.).

Ucz się z doświadczenia. Nie ma sensu uczyć się bez zrozumienia. W CREA wierzymy, że edukacja może być i musi być oparta na doświadczeniu, wiedzy, która jest doświadczana. Z tego powodu nasi kursanci i wykładowcy są doświadczonymi profesjonalistami. Szkoła, która jest blisko świata biznesu

Wiedza powinna pochodzić od ekspertów. Nasi wykładowcy są profesjonalistami w swojej dziedzinie. Dzielą się wiedzą i zestawami narzędzi ze swoimi uczniami, tak aby cała nauka była dostosowana do aktualnego świata biznesu. Świat pracy szybko się zmienia i ważne jest, aby każdy uczeń mógł z niego korzystać z odpowiednimi umiejętnościami.

CREA dzieli swoją sieć, w tym szwajcarskie i międzynarodowe firmy i ekspertów, ze swoimi uczniami, aby pozostali blisko świata biznesu. Wspierają uczniów i szkołę w nabywaniu umiejętności związanych z obecnym zawodowym miejscem pracy.

Punkty ECTS

Dostarczamy punkty ECTS naszym studentom licencjackim i magisterskim. Kredyty te są uznawane przez organizacje zawodowe i firmy partnerskie CREA, ale nie są dyplomami przyznawanymi przez państwo.

Są one jednak przyznawane przez prywatną szkołę i są ściśle zgodne z procedurami opublikowanymi w Procesie Bolońskim. Punkty ECTS są oparte na systemie, który pozwala na ilościowe określenie badań (lekcje indywidualne, prace badawcze, studia osobiste itp.).

Nasze kursy licencjackie są warte 180 punktów ECTS, a nasze studia magisterskie 120 punktów ECTS. Porozumienia o współpracy z innymi instytutami i organizacjami zawodowymi w Europie pozwalają naszym studentom dołączyć do innych kierunków studiów, w szczególności na studiach podyplomowych.

CREA posiada licencję na praktykę wydaną przez Geneva Département de l'Instruction Publique (Departament Edukacji Publicznej) w dziale szkół prywatnych.

E-learning

Innowacyjna platforma internetowa umożliwia wszystkim naszym studentom pogłębienie wiedzy w niektórych obszarach tematycznych, przygotowanie się do ich wykładów, poprawienie lub po prostu poszerzenie wiedzy w dziedzinach, które uzupełniają nauczanie dostarczane w CREA.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Francuski

Ta szkoła oferuje również:


CREA Geneva | INSEEC GROUP

Master's in Digital Marketing ... [+]

Uwielbiam generować pomysły i je wykonywać

Master's in Digital Marketing

Program kursu

Strategia marketingowa

Głównym celem tego modułu jest opracowanie krytycznej analizy celów biznesowych marki w powiązaniu z jej docelowymi klientami oraz rozwinięcie kompleksowego zrozumienia strategii cyfrowej, która jest zintegrowana i możliwa do bezpośredniego wykorzystania.

Cyfrowe kanały marketingowe

Zrozumieć nowy krajobraz mediów i korzystać z głównych platform. Dowiedz się, jak najlepiej je wykorzystać, testując je w prawdziwych studiach przypadku. Przewiduj rozwój sieci społecznościowych i naucz się wykorzystywać ich siłę w służbie marki.

Głoska bezdźwięczna... [-]

Szwajcaria Geneva
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
17 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
CREA Geneva | INSEEC GROUP

Międzynarodowy Master in Luxury Marketing został opracowany, aby zaoferować uczniom solidne i dokładne zrozumienie świata luksusu, biorąc pod uwagę nowe zasady ściśle zwi ... [+]

Pełne zrozumienie nowej dynamiki stosowanej do luksusu

W szybko zmieniającym się środowisku, w którym luksusowe granice są kwestionowane i niewyraźne, program ten w pełni zrozumie nową dynamikę zastosowaną w przypadku luksusu. Międzynarodowy Master in Luxury Marketing został opracowany, aby zaoferować uczniom solidne i dokładne zrozumienie świata luksusu, biorąc pod uwagę nowe zasady ściśle związane z percepcją nowego konsumenta, wyzwaniami dla środowiska detalicznego, a także usług internetowych i CRM. Analiza będzie obejmować od twardego luksusu do usług, od podróżowania po jedzenie i napoje.

Program kursu

Branding

Począwszy od podstaw technik marketingowych po ewolucję nowych strategii luksusowych, główny nacisk zostanie położony na nowe zasady stosowane w biznesie, komunikacji, finansach i przywództwie. Rozwój będzie obejmował ogólny przegląd rynku luksusowego, aby odkryć jego niszę i specyficzne potrzeby. Analiza zostanie zastosowana do różnych luksusowych modeli biznesowych i ich strategii, a także do różnych obszarów geograficznych.... [-]

Szwajcaria Geneva
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
17 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
CREA Geneva | INSEEC GROUP

Podczas tego kursu MBA studenci będą mieli okazję pracować nad konkretnymi projektami. Wykorzystają zdobytą wiedzę w końcowym zadaniu mającym na celu uruchomienie własneg ... [+]

Zmiany w dzisiejszym środowisku biznesowym nie wystarczą!

Tylko jeden na 50 pomysłów osiąga sukces. Nadszedł czas, aby rozwinąć rzeczywiste praktyki innowacyjne w biznesie, aby przekształcić THE idea w cenną ofertę dla klientów. Z tego powodu oferujemy kompleksowy program studiów niestacjonarnych dla osób, które uważają, że innowacje w biznesie są na krytycznej ścieżce do transformacji naszych systemów społecznych, wychodząc poza prostą technologię i automatyzację procesów.

Podczas tego kursu MBA studenci będą mieli okazję pracować nad konkretnymi projektami. Wykorzystają zdobytą wiedzę w końcowym zadaniu mającym na celu uruchomienie własnego projektu.... [-]

Szwajcaria Geneva
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
16 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
Route des Acacias 43, 1227
Geneva, Geneva, CH