CREA Geneva | INSEEC GROUP

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Przegląd

CREA jest wiodącym ośrodkiem edukacyjnym w obszarach marketingu, komunikacji, marketingu cyfrowego i zarządzania sztuką. Każdego roku ponad 450 studentów bierze udział w kursach prowadzonych przez najlepszych szwajcarskich i międzynarodowych wykładowców. CREA oferuje obecnie tytuły licencjackie i magisterskie, dostępne w pełnym wymiarze godzin lub jako kursy dla profesjonalistów, a także krótkie kursy szkoleniowe w formie certyfikowanych programów. CREA koncentruje się na doskonaleniu w następujących obszarach - Kreacja, Digital

Filozofia

Świat się zmienia, edukacja też. CREA stanowi świetną trampolinę dla przyszłych profesjonalistów w dziedzinie kreacji, marketingu, komunikacji i umiejętności cyfrowych.

Mając na uwadze rozwój sytuacji w świecie biznesu, szkoła przewiduje wielkie zmiany, które świat cyfrowy wywołuje w marketingu i komunikacji, a kursy zostały ponownie zdefiniowane przez nowe potrzeby w tych sektorach (luksus, moda, sport itp.).

Ucz się z doświadczenia. Nie ma sensu uczyć się bez zrozumienia. W CREA wierzymy, że edukacja może być i musi być oparta na doświadczeniu, wiedzy, która jest doświadczana. Z tego powodu nasi kursanci i wykładowcy są doświadczonymi profesjonalistami. Szkoła, która jest blisko świata biznesu

Wiedza powinna pochodzić od ekspertów. Nasi wykładowcy są profesjonalistami w swojej dziedzinie. Dzielą się wiedzą i zestawami narzędzi ze swoimi uczniami, tak aby cała nauka była dostosowana do aktualnego świata biznesu. Świat pracy szybko się zmienia i ważne jest, aby każdy uczeń mógł z niego korzystać z odpowiednimi umiejętnościami.

CREA dzieli swoją sieć, w tym szwajcarskie i międzynarodowe firmy i ekspertów, ze swoimi uczniami, aby pozostali blisko świata biznesu. Wspierają uczniów i szkołę w nabywaniu umiejętności związanych z obecnym zawodowym miejscem pracy.

Punkty ECTS

Dostarczamy punkty ECTS naszym studentom licencjackim i magisterskim. Kredyty te są uznawane przez organizacje zawodowe i firmy partnerskie CREA, ale nie są dyplomami przyznawanymi przez państwo.

Są one jednak przyznawane przez prywatną szkołę i są ściśle zgodne z procedurami opublikowanymi w Procesie Bolońskim. Punkty ECTS są oparte na systemie, który pozwala na ilościowe określenie badań (lekcje indywidualne, prace badawcze, studia osobiste itp.).

Nasze kursy licencjackie są warte 180 punktów ECTS, a nasze studia magisterskie 120 punktów ECTS. Porozumienia o współpracy z innymi instytutami i organizacjami zawodowymi w Europie pozwalają naszym studentom dołączyć do innych kierunków studiów, w szczególności na studiach podyplomowych.

CREA posiada licencję na praktykę wydaną przez Geneva Département de l'Instruction Publique (Departament Edukacji Publicznej) w dziale szkół prywatnych.

E-learning

Innowacyjna platforma internetowa umożliwia wszystkim naszym studentom pogłębienie wiedzy w niektórych obszarach tematycznych, przygotowanie się do ich wykładów, poprawienie lub po prostu poszerzenie wiedzy w dziedzinach, które uzupełniają nauczanie dostarczane w CREA.

Lokalizacje

Genewa

Address
Route des Acacias 43, 1227
Genewa, Genewa, Szwajcaria