Przeczytaj oficjalny opis

IMI International Management Institute w Szwajcarii jest wyjątkowym, prywatne, szkoły gościnność założona w 1991 roku. Nasze międzynarodowe hotelarstwo kursy w hotelu, zarządzania zdarzeniami i turystyki na poziomie licencjackim, są zatwierdzane przez Manchester Metropolitan University w Wielkiej Brytanii. Nasz prestiżowych MBA in International Hospitality Management jest również potwierdzona przez Manchester Metropolitan. i jest przeznaczony dla tych, którzy dążą do wyższych stanowisk kierowniczych w branży. Na poziomie podyplomowym oferujemy naszą IMI Luzern MBA, który pozwala na specjalizację w szwajcarskim hotelu operacji zarządzania lub luksusowych marek i usług zarządzania. Celowo pozostał mały, z maksimum 220 studentów na semestr. W ten sposób nasi uczniowie mogą być pewni bardzo indywidualną i indywidualne podejście do ich nauki. Wszystkie programy są w języku angielskim, ale masz możliwość nauczyć się francuskiego lub niemieckiego jako drugiego języka. Kwalifikacja z IMI jest pieczęć doskonałości na każdym CV i zapewni, że jesteś szczycie stosu dla tych pierwszych ważnych rozmów. Badanie odbywa się w naszym pięknym kampusie w otoczeniu gór i jezior Szwajcarii. Studenci są minut od historycznego miasta Lucerny z licznymi sklepami, kawiarniami, barami i restauracjami. Połączenie jakości nauczania akademickiego, Szwajcarskie szkolenia praktycznego, doskonałe kontakty w branży i zapierających dech w piersiach są receptą na sukces. Nasi absolwenci znajdują się na wysokich stanowiskach kierowniczych na całym świecie. Ich sukces wynika, że ​​aby osiągnąć szczyt opłaca się rozpocząć na szczycie!

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

IMI International Management Institute Switzerland

Program magisterski poświęcony branży hotelarsko-eventowej i oferujący profesjonalne praktyki dla osób, które nie mają doświadczenia zawodowego. ... [+]

Ten program magisterski, oferowany przez IMI, jest odpowiedni dla osób z dyplomem licencjata, ale ograniczone doświadczenie w pracy. Skupiając się na kluczowych strategicznych umiejętnościach zarządzania w branży hotelarsko-eventowej, program oferuje szeroki wgląd w zarządzanie operacyjne, planowanie i strategię na arenie międzynarodowej.

Wymagania dotyczące przyjęcia:

Licencjat w dowolnej dyscyplinieZnajomość języka angielskiego: 6.0 IELTS lub odpowiednik

Daty wejścia:

Są dwa spożycia rocznie - luty i sierpień.

[-]
Szwajcaria Lucerne
Luty 2020
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Introducing IMI Switzerland

IMI Student Experience

IMI University Centre
Address
IMI International Management Institute Switzerland Seeacherweg 1
6047 Lucerne, Lucerne, Szwajcaria
Witryna
Telefon
+41 41 349 60 00