IMI International Management Institute Switzerland

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

IMI International Management Institute w Szwajcarii to prywatna szkoła gościnności i zarządzania przedsiębiorstwem założona w 1991 roku. Oferujemy rodzinną atmosferę oraz spersonalizowane wsparcie w nauce i karierze zawodowej.

Nasze stopnie licencjackie z zakresu gościnności, biznesu i zarządzania marketingowego są potwierdzone przez Manchester Metropolitan University, a nasze wykształcenie kulinarne - Oxford Brookes University.

Oferujemy dyplom MBA w zakresie zarządzania hotelarstwem (potwierdzony przez Manchester Met.) Oraz tytuł magistra w zakresie gościnności i wydarzeń oraz podyplomowe dyplomy specjalizujące się w hotelach i imprezach lub wydarzeniach kulinarnych.

Nasz dyplom HF w zakresie międzynarodowego zarządzania hotelarstwem oferuje trzy staże specjalistyczne wraz z trzema semestrami studiów z silnym naciskiem na umiejętności językowe.

Połączenie wysokiej jakości nauczania akademickiego, szwajcarskiego szkolenia praktycznego, doskonałych kontaktów branżowych i zapierającej dech w piersiach scenerii to przepis na sukces. Nasi absolwenci znajdują się na wyższych stanowiskach kierowniczych na całym świecie. Ich sukces pokazuje, że aby osiągnąć szczyt, warto zacząć od góry!

Lokalizacje

Lucerna

IMI University Centre

Address
IMI International Management Institute Switzerland
Seeacherweg 1

6047 Lucerna, Lucerna, Szwajcaria
Telefon
+41 41 349 60 00