Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w HTMi

Wiodący Hotel Management Institute na świecie

Instytut Zarządzania Hotelami i Turystycznymi HTMi Szwajcaria przygotowuje studentów do kariery menedżerskiej w globalnej branży hotelarskiej. Instytut posiada pięć centrów doskonałości: Szkoła Międzynarodowego Zarządzania Hotelarstwem i Turystyką, Międzynarodowe Centrum Badań Hospitality, Międzynarodowe Centrum Szkolenia Zarządzanie Zdarzeniami, Centrum Zarządzania Karierą i Centrum Kulinarnego.

Misją wszystkich uczniów jest "Chodź jako student, zostań menedżerem".

Aby osiągnąć tę misję, HTMi koncentruje się na zapewnieniu wszystkim studentom wysokiej jakości edukacji, szukać doskonałości we wszystkim, co dzieje się w HTMi, a także w celu zapewnienia organizacji odpowiadającej współczesnym potrzebom międzynarodowego sektora hotelarsko-turystycznego. Nasz nowoczesny kampus o wysokiej jakości, zlokalizowany w obrębie dwóch hoteli w Szwajcarii, jest uznawaną częścią pięknej, słynnej biosfery UNESCO Canton Luzern w Szwajcarii.

Życie studenckie i czas wolny

HTMi Campus, zazwyczaj ma studentów z 30-35 narodowości na całym świecie, i wszyscy są mile widziane do naszej międzynarodowej rodziny. Studenci pochodzą ze wszystkich części świata, aby dołączyć do nas i robimy wszystko, aby HTMi stał się drugim ich domem. Mamy bardzo studentowską kulturę skupiającą rodziny. HTMi dąży do zapewnienia, że ​​studenci, nie tylko otrzymają świetną edukację, ale także że studenci są szczęśliwi w HTMi.

Studenci mają szeroki dostęp do obiektów sportowych, w tym na terenie kampusu lub w pobliżu, w tym: tenis, pływanie, koszykówka, centrum fitness, jazda na nartach, snowboarding, golf, tenis stołowy, bilard lub po prostu baw się dobrze na świeżym powietrzu, chodząc, biegając, jeżdżąc na rowerze lub turystyka w jednym z najpiękniejszych na świecie naturalnych środowisk w tej biosferze UNESCO. Ponadto studenci mogą korzystać z naszego kampusowego spa z sauną i solarium.

W obrębie kampusu znajduje się potężny bezprzewodowy internet i organizowane są wiele imprez studenckich, takich jak Pan i Panna Wydarzenie HTMi, wesele, imprezy noce, wieczory kulturalne i wiele innych.

W weekendy studenci mogą wybrać się do Luzern, Berna, Zurychu, Genewy na zakupy, rozrywkę lub po prostu cieszyć się pięknym, hipnotyzującym otoczeniem Soerenbergu, obszaru chronionego przez UNESCO, ze względu na jego naturalne piękno. HTMi organizuje wycieczki studyjne w Szwajcarii do odwiedzenia, między innymi światowej sławy producentów sera, czekolady i wina.

Lokalizacja

HTMi znajduje się w miejscowości Soerenberg w światowej sławie Biosfery UNESCO Kantonu Luzern, w centralnej Szwajcarii. Jest to jeden z najpiękniejszych kurortów w Szwajcarii, 40 minut drogi środkami transportu publicznego od miasta Luzern. Studenci mieszkają, studiują i uczą się w dwóch malowniczych, tradycyjnych hotelach w Szwajcarii, wyposażonych w nowoczesny standard wysokiej jakości po znacznej inwestycji w 2016 roku, odzwierciedlając najlepsze wartości życia w Szwajcarii. Studenci pochodzą z ponad 40 krajów, aby studiować hotelarstwo słynnym szwajcarski sposób. Nasi studenci studiują i kształcą się w prawdziwym środowisku hotelarskim. Soerenberg jest doskonałym przykładem ekoturystyki, z turystyką i przyrodą w harmonii w tym najpiękniejszym otoczeniu.

Każdego roku studenci mieszają się z turystami z ponad 50 krajów na całym świecie. Latem odwiedzają Soerenberg ze swojego pięknego, czystego, zielonego środowiska, gdy temperatura może wynosić średnio około 25 stopni Celsjusza. W zimie odwiedzają ekscytujące i tętniące życiem środowisko, kiedy Soerenberg staje się ośrodkiem narciarskim i snowboardowym.

Witamy w Soerenberg, jednym z najpiękniejszych na świecie kurortów turystycznych. Witamy w HTMi, wiodącym instytucie zarządzania hotelem na świecie.

Przyjdź jako student, zostań menedżerem.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

HTMi - Hotel And Tourism Management Institute

Instytut Zarządzania Hotelami i Turystycznymi HTMi Szwajcaria przygotowuje studentów do kariery menedżerskiej w globalnej branży hotelarskiej. Instytut posiada pięć centr ... [+]

Cele i efekty uczenia się

Po zakończeniu programu studenci będą mogli:

Znajomość praktycznych, teoretycznych i osobistych umiejętności wymaganych do sprawowania wyższych stanowisk kierowniczych w różnych międzynarodowych organizacjach hotelarskich i turystycznych. Synteza procesów strategicznych, organizacyjnych i marketingowych w komercyjnym przedsiębiorstwie hotelarskim w kontekście globalnego charakteru firmy. Pielęgnuj profesjonalną postawę zarządzania poprzez rozwijanie kreatywnego rozwoju innowacyjnych pomysłów i rozwiązań. Pewnie debatuj, badaj i syntezuj teorie przy ocenie uczenia się organizacyjnego. Krytyczna analiza różnych wielostronnych instytucji i organizacji ponadnarodowych, w tym ocena ich wpływu na turystykę międzynarodową i zarządzanie turystyką. ... [-]
Szwajcaria Lucerne
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

HTMi Hotel Management Institute Switzerland - Overview , "Making a Difference"

HTMi Lifestyle video

HTMi Career centre overview

Address
Marientalweg 3
6174 Lucerne, Lucerne, Szwajcaria
Witryna
Telefon
+41 41 488 11 25