Glion Institute of Higher Education

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Glion Institute of Higher Education zapewnia wyższe wykształcenie na poziomie uniwersyteckim w zakresie zarządzania hotelarstwem i zarządzania imprezami, sportem i rozrywką. Od roku 1962 Glion przekształca studentów z całego świata w najlepszych specjalistów z branży usług globalnych, a sukcesy absolwentów Glion sprawiły, że instytucja cieszyła się renomą wśród profesjonalistów z branży, którzy głosowali na Glion na "Best Hospitality Management School" na Worldwide Hospitality Awards w 2015 roku.

Przede wszystkim Glion ma na celu zapewnienie pięciogwiazdkowego doświadczenia studenta od początku do końca, w tym spersonalizowanego mentoringu akademickiego, działań związanych z rozwojem przywódców i najnowocześniejszych obiektów. W ramach akredytacji NEASC (USA), Glion oferuje stopnie licencjackie i magisterskie z wybraniem specjalizacji.

Kampanie w Szwajcarii i Londynie dają uczniom szansę na poznanie dwóch globalnych centrów turystyki i biznesu, z łatwymi możliwościami przenoszenia między lokalizacjami. Studenci zdobywają globalne zrozumienie kulturowe w wielokulturowym studiu i nawiązują profesjonalne kontakty z liderami przemysłu poprzez kontakty z hotelami, konferencjami, wykładowcami i siecią absolwentów 13 000 profesjonalistów.

Po ukończeniu studiów studenci mają wiele możliwości zatrudnienia, chociaż partnerzy rekrutacyjni w szkole, w tym światowe międzynarodowe marki gastronomiczne, luksusowe marki, firmy rozrywkowe, agencje imprezowe i międzynarodowe federacje sportowe.

Lokalizacje

Montreux

Glion Institute of Higher Education

Address
Glion Campus
Glion Institute of Higher Education
Route de Glion 1111823 Montreux, Vaud, Szwajcaria
Telefon
+41 26 919 78 78

Bulle

Glion Institute of Higher Education

Address
Glion Institute of Higher Education
Bulle Campus
Rue de l'Ondine 20

1630 Bulle, Fryburg, Szwajcaria
Telefon
+41 21 966 35 35