Geneva Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Geneva Business School !

Geneva Business School to wiodąca instytucja zapewniająca najnowocześniejszą szwajcarską edukację wysokiej jakości. Nasze programy prowadzone są w 100% w języku angielskim, a nasze kampusy znajdują się w głównych europejskich miastach, takich jak Genewa, Barcelona i Madryt.

Nasza innowacyjna metodologia oznacza, że uczniowie są uczeni w małych i skoncentrowanych salach lekcyjnych przez starannie dobranych członków wydziału, z których wszyscy są profesjonalistami najwyższego szczebla, których zadaniem jest prowadzenie ich w drodze do zostania przyszłymi liderami biznesu.

Geneva Business School oferuje różnorodne programy licencjackie, magisterskie i doktoranckie.

Studenci mogą wybrać specjalizację w jednym z wielu naszych głównych kierunków, takich jak między innymi stosunki międzynarodowe, zarządzanie sportem, marketing cyfrowy i finanse międzynarodowe.
Kampusy Geneva Business School są strategicznie zlokalizowane w trzech najbardziej wielokulturowych i dynamicznych miastach w Europie.

Kampusy Geneva Business School są strategicznie zlokalizowane w trzech najbardziej wielokulturowych i dynamicznych miastach w Europie.

Kampus w Genewie znajduje się w samym sercu dzielnicy międzynarodowych organizacji w Genewie, która znajduje się w jednym z największych centrów działalności dyplomatycznej, finansowej i biznesowej na świecie. Nasze obiekty obejmują najnowocześniejsze audytorium i liczne ośrodki badawcze, zaprojektowane specjalnie w celu zaoferowania współczesnej nauki z doskonałym środowiskiem studenckim.

Barcelona jest synonimem słońca, morza i sportu, ale jest także najlepszym miejscem dla startupów technologicznych, międzynarodowych korporacji i innowacji. Miasto jest idealne dla młodych przedsiębiorców z non-stop eventami i ogromną pulą talentów do wymiany pomysłów.

Madryt to tętniąca życiem stolica i geograficzne, kulturalne i ekonomiczne centrum Hiszpanii. Studiując w Madrycie, będziesz inspirowany przez nasz dynamiczny wydział i będziesz uczestniczyć w światowej klasy wydarzeniach sieciowych - wszystko w jednym z najbardziej słonecznych miast Europy.

Czas trwania kursów

  • Licencjat (wszystkie kampusy: Genewa, Barcelona i Madryt)
    • Czas trwania studiów licencjackich: 3 lata
  • Czas trwania programów MBA: 1 1/2 roku (18 miesięcy)
  • Czas trwania studiów magisterskich: 1 1/2 roku (18 miesięcy)
  • Doktorat
  • Czas trwania programu DBA: 3 lata

Lokalizacje

Genewa

Address
La Voie-Creuse 16, 1202 Geneva (Switzerland)
1202 Genewa, Genewa, Szwajcaria

Barcelona

Address
Carrer de Rivadeneyra, 4, 08002 Barcelona (Spain)
08002 Barcelona, Katalonia, Hiszpania

Madryt

Address
Calle del Conde de Peñalver, 45, 28006 Madrid (Spain)
28006 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium