Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w GBS!

Geneva Business School (GBS) jest wiodącą instytucją, która zapewnia najnowocześniejszą szwajcarską edukację na temat jakości. Nasze programy są prowadzone w 100% w języku angielskim, a nasze kampusy znajdują się w głównych miastach europejskich, takich jak Genewa i Barcelona.

Nasza innowacyjna metodologia oznacza, że uczniowie są uczeni w małych i skoncentrowanych salach lekcyjnych przez starannie dobranych członków wydziału, z których wszyscy są profesjonalistami najwyższego szczebla, których zadaniem jest prowadzenie ich w drodze do zostania przyszłymi liderami biznesu.

GBS oferuje różnorodne programy licencjackie, magisterskie i doktoranckie.

Studenci mogą wybrać specjalizację w jednym z wielu naszych kierunków, takich jak między innymi stosunki międzynarodowe, zarządzanie sportem, marketing cyfrowy i finanse międzynarodowe.
Kampusy GBS są strategicznie zlokalizowane w dwóch najbardziej wielokulturowych i dynamicznych miastach w Europie.

Kampusy GBS są strategicznie zlokalizowane w dwóch najbardziej wielokulturowych i dynamicznych miastach w Europie.

Kampus w Genewie znajduje się w samym sercu dzielnicy międzynarodowych organizacji w Genewie, która znajduje się w jednym z największych centrów działalności dyplomatycznej, finansowej i biznesowej na świecie. Nasze obiekty obejmują najnowocześniejsze audytorium i liczne ośrodki badawcze, zaprojektowane specjalnie w celu zaoferowania współczesnych doświadczeń edukacyjnych w doskonałym środowisku studenckim.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Geneva Business School (GBS)

Master of Science in Finance z głównych finansów międzynarodowych ma na celu wyzwanie i rozwijać swoje zrozumienie finansów globalnych poprzez rygorystyczne szkolenia w p ... [+]

Master of Science in Finance (MSc.F) z głównym w International Finance ma na celu wyzwanie i rozwijać zrozumienie finansów globalnych poprzez rygorystyczne szkolenia w pojęciowych, analitycznych i empirycznych zawiłości nowoczesnych międzynarodowych finansów i inwestycji. Zrozumiesz siły makroekonomiczne, które dziś kształtują świat, jak oceniać ryzyko i reagować na pojawiające się wyzwania finansowe i inwestycyjne.

W trakcie programu studenci będą:Zdobądź wiedzę z zakresu międzynarodowego opodatkowania i planowania nieruchomości.Dowiedz się zarządzania ryzykiem i zdobyć dogłębną wiedzę na temat firm ubezpieczeniowych.Umieć przeprowadzić analizę techniczną.Zapoznaj się z analizą i zarządzaniem funduszami hedgingowymi.Przeglądaj analizę sprawozdań finansowych dla kadry kierowniczej.... [-]
Szwajcaria Geneva Hiszpania Madrid
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
22 - 1 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Let's get started!

Geneva Campus

Life in Geneva

Address
Chemin de la Voie-Creuse 16
1202 Geneva, Geneva, Szwajcaria
Address
Geneva Business School Gran Via de les Corts Catalanes, 617 ppl. Barcelona España
08007 Barcelona, Catalonia, Hiszpania
Address
Calle Baltasar Gracián, 4
2815 Madrid, Community of Madrid, Hiszpania