Geneva Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Geneva Business School !

Geneva Business School to wiodąca instytucja zapewniająca najnowocześniejszą szwajcarską edukację wysokiej jakości. Nasze programy prowadzone są w 100% w języku angielskim, a nasze kampusy znajdują się w dużych europejskich miastach, takich jak Genewa i Barcelona.

Nasza innowacyjna metodologia oznacza, że uczniowie są uczeni w małych i skoncentrowanych salach lekcyjnych przez starannie dobranych członków wydziału, z których wszyscy są profesjonalistami najwyższego szczebla, których zadaniem jest prowadzenie ich w drodze do zostania przyszłymi liderami biznesu.

Geneva Business School oferuje różnorodne programy licencjackie, magisterskie i doktoranckie.

Studenci mogą wybrać specjalizację w jednym z wielu naszych głównych kierunków, takich jak między innymi stosunki międzynarodowe, zarządzanie sportem, marketing cyfrowy i finanse międzynarodowe.
Kampusy Geneva Business School są strategicznie zlokalizowane w dwóch najbardziej wielokulturowych i dynamicznych miastach w Europie.

Kampusy Geneva Business School są strategicznie zlokalizowane w dwóch najbardziej wielokulturowych i dynamicznych miastach w Europie.

Kampus w Genewie znajduje się w samym sercu dzielnicy międzynarodowych organizacji w Genewie, która znajduje się w jednym z największych centrów działalności dyplomatycznej, finansowej i biznesowej na świecie. Nasze obiekty obejmują najnowocześniejsze audytorium i liczne ośrodki badawcze, zaprojektowane specjalnie w celu zaoferowania współczesnych doświadczeń edukacyjnych w doskonałym środowisku studenckim.

Lokalizacje

Genewa

Address
Chemin de la Voie-Creuse 16
1202 Genewa, Genewa, Szwajcaria

Barcelona

Address
Geneva Business School Gran Via de les Corts Catalanes, 617 ppl. Barcelona España
08007 Barcelona, Katalonia, Hiszpania

Madryt

Address
Calle Baltasar Gracián, 4
2815 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania