Przeczytaj oficjalny opis

Genewa IT Institute jest szkoła Information Technology z siedzibą w Genewie w Szwajcarii.

Od 1996 roku z międzynarodową studentów i wykładowców, to koncentruje się na praktyce edukacyjnej systemów kształcenia zorientowanego kompletnych programów przygotowujących się do wysokiego poziomu dyplomów i stopni jest odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku IT.

Głowny cel:

Głównym celem jest reagowanie na wymagania przemysłu i rynku, dając większą wagę do praktycznych rozważań. Metoda nauczania opiera się na wydajnej, małej grupy, szkolenia warsztatowego.

Cechy naszych kursów:

Nasze kursy są zorientowane praktyka. Nasze kursy odpowiadają szybko rosnące zapotrzebowanie na technologie sieciowe.

Nasze cele to:

Szkolić uczniów, tak aby zdobyć praktyczną wiedzę w zakresie technologii informatycznych. Dokładnie śledzić ewolucję technologii komputerowych i odpowiadający pedagogikę. Spełniają wymagania gospodarki i pracy rynkach. Utrzymać jakość naszego nauczania na najwyższym poziomie międzynarodowym.

Nasza metoda nauczania:

Metoda jest cykliczną, łatwe i uczy się w laboratoriach i warsztatach, jak również w klasach. Jest to praca i zorientowany dotychczasową karierę w oparciu o uczenie się przez działanie. Małe grupy od 5 do 6 klasy os. Wszystkie nasze kursy są prowadzone w języku francuskim lub angielskim. sale lekcyjne i Labs. są nowoczesne i dobrze wyposażone. Stosujemy poważną kontrolę na wiedzy i rozwoju każdego studenta. Wspieramy studentów mających trudności poprzez wdrożenie sesje specjalne. Nasi instruktorzy są wyspecjalizowane praktyków w dziedzinie IT. Pochodzące z różnych części świata, posiadających dyplomy wysokim poziomie, z kilkuletnim praktyką w zakresie doświadczenia w nauczaniu. Nasi studenci pochodzą z różnych źródeł, uczęszczają na kursy średnio- i długoterminowych w celu uzupełnienia najbardziej wyrafinowany program szkoleniowy dla profesjonalistów w nim. Nasz personel administracyjny dba o wszystkie formalności w odniesieniu do pozwoleń na studentów, zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne.

  • Należy pamiętać, że GITI nie przewiduje żadnego stypendium lub sponsoring.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Francuski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

GITI - Geneva Information Technology Institute

Studia podyplomowe magisterskie poświęcone: specjalistów IT chcących nauczyć się i opanować techniki nadzorować i zarządzać technologii informacyjnych w środowisku biznes ... [+]

Podyplomowe Studia magisterskie poświęcone:

Specjaliści IT chętne do nauki i opanowania techniki, aby nadzorować i zarządzać technologii informacyjnych w środowisku biznesowym. stopnie licencjackie zainteresowanych w osiągnięciu kariery górnego poziomu w zakresie zarządzania IT.

Treść kursów

Wszystkie rozdziały są obowiązkowe

Strategic Management Information Zarządzanie infrastrukturą IT Bezpieczeństwo informacji Zarządzanie komputerem i bezpieczeństwo Wirtualizacja & Computing Emerging Technologies w środowisku biznesowym

Przygotowanie i prezentacja raportu końcowego

Kandydaci powinni złożyć pracę badawczą. Może to być związane z jednym z rozdziałów badanych lub proponowanych przez kandydata za zgodą instruktora.... [-]

Szwajcaria Geneva
Otwarta rekrutacja
Język angielski,Francuski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku