Read the Official Description

Gdzie zamierzasz dziś studiować?

Franklin University Szwajcarii to edukacja Zbada i wykracza poza granice. Jest to szkoła, w której spotykają się narodowości i perspektywy kulturowe oraz tworzą wyjątkowe doświadczenia. Jest to metoda uczenia się, która zawiera podróżować i Badania interdyscyplinarne Do sedna programu nauczania. Odwołujemy się do naszej metodologii i misji jako Międzynarodowy wymóg w edukacji.

Franklin University Switzerland jest prywatną, niezależną uczelnią z siedzibą w Szwajcarii. Został założony w 1969 roku jako Franklin College. Oferuje unikalne i innowacyjne podejście do kształcenia w dziedzinie sztuki liberalnej, charakteryzujące się naciskiem na ekspozycję międzynarodową i naukę doświadczalną w kulturowym środowisku. Franklin University Szwajcaria znajduje się w wyjątkowej pozycji akredytowanej zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak iw szwajcarskim systemie uniwersyteckimW Franklinie potrzebna jest ciekawość. Będziesz uczestniczyć w kursie Academic Travel w każdym semestrze, oglądając miejsca, które studiowałeś własnymi oczami. Będziesz uczestniczyć w zajęciach z międzynarodowym wydziałem i Studenci z ponad 50 krajów. Będziesz miał możliwość podróżowania niezależnie i do praktyk międzynarodowych. Zrobisz badania i rozwinie krytyczną perspektywę. Będziesz ukończył z dyplomem, który jest Akredytowanych w Stanach Zjednoczonych i Szwajcarii. Nauczysz się sztuki przystosowywania się do jakiejkolwiek sytuacji w locie. Będziesz podróżnikiem świata. Będziesz miał Wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces. Chodź z nami do Grecji, Malawi, Francji, Japonii, Szkocji, Islandii, Korei, Botswany, Włoch lub Indii; i ponad wszystko Przyjeżdżają studia w Szwajcarii, Prawdziwe skrzyżowanie języków i kultur w sercu Europy. Skorzystaj z możliwości uzyskania wykształcenia, jak żaden inny.

Doskonała lokalizacja

Alpy Szwajcarskie. Jeziora lodowcowe. Klimat śródziemnomorski. Włoski smak. Ludność międzynarodowa. To miasto, które nazywamy domem: Lugano, Szwajcaria. Założyciele Franklina Wybrał Lugano jako doskonałą lokalizację dla tego typu szkoły, z jaką wymyślili wszystkie te powody i więcej. Charakter kosmopolityczny Lugano jest centralnym doświadczeniem Życie w Franklin, A kampusy są zaledwie dwadzieścia minut spacerem od centrum Lugano, gdzie koleje i linie lotnicze łączą studentów z całą Europą.

Odwiedź Franklin I zobaczyć, dlaczego tak wielu uczniów czuje się w domu w naszym kampusie iw społeczności Lugano. Cieszymy się, że Twoi znajomi i rodzina doświadczają, co oznacza życie i uczenie się w naszym międzynarodowym środowisku.

Bezgraniczna edukacja dochodzeniowa

Bezgraniczna: w żaden sposób nie ograniczona; Bez granic

Wiemy, że zawsze możesz ograniczyć się do miejsca, w którym możesz iść, a co możesz zrobić podczas uzyskiwania stopnia, ale staramy się pokonać te granice, jeśli tylko będą. Na innych wyższych uczelniach granice mogą obejmować nieelastyczne programy nauczania, sztywne tradycje społeczne, kalendarze akademickie, które zniechęcają do podróży i mikrokultury uczelni, która oddziałuje niewiele z otaczającą społecznością. Franklin ma inne podejście. Dzięki programom studiów, które oferują wiele możliwości interdyscyplinarnych doświadczeń, Podróże akademickie i Bezpośrednią interakcję z wielojęzycznym szwajcarskim społeczeństwem, Przekroczenie granic fizycznych i społecznych stanie się drugą naturą dla Ciebie. Program Franklin jest tak skoncentrowany lub interdyscyplinarny, jak chcesz. Oferujemy Wysokiej jakości programów akademickich Uczonych przez zdolnych uczonych - jeśli tego nie zrobimy, nie byłoby Akredytowanych w dwóch krajach - ale wykraczamy poza bezpośrednią ścieżkę oferowania wielu firm z wieloma naciskami, takimi jak Zarządzanie Międzynarodowe, ze szczególnym uwzględnieniem marketingu czy Visual Communication Arts, ze szczególnym naciskiem na badania dotyczące mody. Oferujemy możliwość Łączą główne kierunki, Takich jak ekonomia z włoskimi studiami lub psychologią z komunikacją i badaniami medialnymi, a wielu z naszych studentów podwojonych lub podejmuje wiele Nieletnich.

Franklin jest też mały. Wiele możliwości doświadczania ról przywódczych, takich jak rząd studencki, mentoring akademicki, kluby studenckie czy pomoc rezydentna są bardzo osiągalne dla uczniów, którzy chcą ich realizować. Jak Franklin ci powie, Franklin jest tym, co z tego zrobisz.

Badanie: zrobione lub utworzone, aby znaleźć coś lub dowiedzieć się więcej o czymś

Franklin został założony przez ludzi, którzy uważali, że interakcje z innymi kulturami bezpośrednio przez podróże były istotnym doświadczeniem w nauce, i że był to jedyny sposób na zrozumienie ludzi różnych narodowości. Podróże akademickie Zawsze była fundamentalną częścią programu Franklin. Ilu uniwersytetów może pisać swoje kursy na mapie świata?

Edukacja: wiedza, umiejętności i zrozumienie, z jakiego uzyskujesz uczęszczanie do szkoły, uczelni lub uniwersytetu

Wartość edukacji w Franklin jest czymś więcej niż gromadzeniem informacji, które mają być stosowane w dziedzinie kariery zawodowej. Doświadczenie Franklina otworzy Twój umysł światu, a osiągniesz prawdziwą ludzką wiedzę, która da Ci narzędzia potrzebne do zostania liderem. Przywództwo to zrozumienie ludzi, ich pragnień i różnic, a interdyscyplinarny, międzykulturowy program Franklin, lokalizacja i międzynarodowa studentka / kadra nauczycielska tworzą idealne warunki dla rozwoju tego zrozumienia.

Nasi absolwenci to przywódcy zespołów i przedsiębiorców, którzy przyczyniają się do zwiększenia wartości dla międzynarodowych firm, nowych przedsięwzięć, organizacji rządowych i organizacji non-profit w wielu krajach na całym świecie. Nie zatrzymują się na granicy i wprowadzają innowacje, aby wykuwać nowe ścieżki. To Franklin Experience daje im narzędzia do osiągnięcia sukcesu.

Jest to Bezgraniczna Szkoła Wywiadowcza.

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Franklin University Switzerland

Program ten ma na celu opracowanie nowej generacji liderów biznesu, zdolnych do zarządzania złożonymi wyzwaniami, przed jakimi stoi biznes i społeczeństwo. Przyciąga wiel ... [+]

Jednoczący program dotyczący kohorty, który przygotowuje Cię do tego, aby prowadzić z ufnością

Program ten ma na celu opracowanie nowej generacji liderów biznesu, zdolnych do zarządzania złożonymi wyzwaniami, przed jakimi stoi biznes i społeczeństwo. Przyciąga wielu talentów z całego świata, zarówno studentów jak i wykładowców. Jesteśmy akredytowani zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak iw Szwajcarii. Nasz program nauczania i program przywódczy został opracowany po szeroko zakrojonych badaniach nad umiejętnościami dzisiejszych menedżerów mówiących, że są najbardziej cenne w swoich pracowników. Podkreślamy kierownictwo, aby pomóc w identyfikacji poszczególnych mocnych stron i dać im praktykę. Będziesz uczestniczyć w szeregu wspólnych doświadczeń, które rozwijają umiejętności praktyczne i międzykulturowe, które będziesz podejmować w swojej karierze i życiu. Rozszerzamy edukację kierowniczą w celu uwzględnienia kursów, które przygotowują Cię do efektywnego wykorzystania strategii cyfrowych w organizacji. Podkreślamy eBiznes w przemyśle mody ze względu na strategiczną lokalizację i partnerstwo. Korzystasz z wysokiej jakości edukacji w Szwajcarii w połączeniu z pragmatycznym podejściem Franklina, które skupia się na stosowaniu umiejętności podczas uczenia się w międzynarodowym kontekście biznesowym. Dyrektor Absolwent jest zaangażowany w tworzenie współpracy między wykładowcami, studentami i specjalistami z branży. Wśród mistrzów w międzynarodowym programie zarządzania angażujesz się bezpośrednio z doświadczonymi profesjonalistami, zarówno w klasie, jak iw rzeczywistych sytuacjach w pracy, ucząc się najlepszych praktyk i ich wykorzystywanie. Korzystasz także z podróży akademickich, odwiedzając organizacje, które studiujesz w międzynarodowych miejscach i praktyczne doświadczenia, łącząc lukę między zajęciami a karierą.... [-]

Szwajcaria Sorengo Lugano
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

A View from Above

Address
Via Ponte Tresa 29 Lugano
6924 Sorengo, Ticino, Szwajcaria
Telefon
+41 919863613
Address
Lugano, Ticino, Szwajcaria