School of Life Sciences FHNW, University of Applied Sciences and Arts Northwestern Switzerland

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła Przyrodniczy Nauki biologiczne brzmi ekscytujące ... a oni są! Szkoła Nauk Przyrodniczych na Uniwersytecie Nauk i Sztuk Stosowanych Northwestern Szwajcarii znajduje się w sercu jednego z największych na świecie regionów Life Sciences, "tri-narodowej" w Bazylei, która graniczy z Szwajcarii, Francji i Niemiec. Stale porównać nasze nauczanie i badania z międzynarodowymi standardami jakości i zachęcić transdyscyplinarności, jak również współpracę z sieciami i różnych partnerów. Naszym celem jest, aby zastosować fascynujące Przyrodniczy w kontekście gospodarczym i wraz z naszymi partnerami badawczymi, w celu ustalenia charakterystyczny międzynarodowy profil uczelni. Nasi koledzy są przemysł specjaliści badawcze i naukowe. Badają najnowsze trendy technologiczne w Przyrodniczy i radzić sobie z różnych zagadnień naukowych z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu oraz w branży Life Sciences. Nasi badacze i studenci generować stałe składki do badań, które wypełniają lukę pomiędzy zaawansowanymi Przyrodniczy i ich praktycznych zastosowań. Jesteśmy organizacją uczącą się z odwagi do zmian, wspierania innowacji i wiedzy nastawiona na obecnych i przyszłych rynków. W rezultacie, stale rozwijamy nasze kursy. Zrobiliśmy to naszą misję wspierania młodych przedsiębiorców tworzenia spółek spin-off i do pracy, tworząc współpracę z nimi. Kontynuować edukację Praktyczne zastosowania są w centrum naszych ciągłych programów edukacyjnych. Ważne jest dla nas, że to, co można dowiedzieć się, co będzie rzeczywiście potrzebne w późniejszej karierze i nikt nie jest lepiej przygotowany do przekazywania tej wiedzy niż profesjonalistów. Nasi wykładowcy są specjalistami z przemysłu, sektora publicznego oraz środowisk naukowych. Te doświadczonych specjalistów mają również coś do powiedzenia w sprawie zawartości naszych ciągłych programów edukacyjnych. Podczas zajęć będziemy pracować nad konkretnymi projektami w swoich dokumentach i poradzisz sobie z problemami życia codziennego. Nie trzeba dodawać, nasza nowoczesna infrastruktura jest do Państwa dyspozycji przez swojego programu studiów. Badania i rozwój W kontekście badań stosowanych i rozwoju (R & D), ścisła współpraca między School of Life Sciences FHNW i regionalnych, krajowych oraz międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych ułatwia dostęp instytucji publicznych do state-of-the-art wyników badań i transformującego pomysłów na produkty i procesów zorientowanych na praktykę. Nasze badania i rozwój ma charakter interdyscyplinarny i koncentruje się na tych trzech obszarach badawczych:

Technologie molekularne: technologie dla analizy i syntezy substancji aktywnych i systemów biologicznych Technologie terapeutyczne: technologie dla rozwoju i produkcji produktów farmaceutycznych i urządzeń medycznych w sposób zgodny ze środowiska Zarządzanie środowiskiem: całościowe zarządzanie środowiskiem dla zrównoważonego wykorzystania zasobów i ochrony środowiska warto żyć

Interdyscyplinarność oznacza, że ​​obszary związane z nauką życia są odwzorowane w naszych czterech instytutów (Chemii i bioanalityki, Ecopreneurship, medycznych i analitycznych Technologies i Pharma Technology). Nasi wykładowcy są z dyscyplin akademickich chemii, biologii, farmacji, fizyki i inżynierii. Działają one na projekty w dziedzinie badań naszych instytutów.

Lokalizacje

Bazylea

Address
School of Life Sciences FHNW
Gründenstrasse 40

4132 Bazylea, Miasto Bazylea, Szwajcaria

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium