Przeczytaj oficjalny opis

Przemysł piłkarski w ciągu ostatnich lat rozwinął się znacznie i kontynuuje swój spektakularny wzrost. Zwiększenie liczby praw do transmisji telewizyjnej, liczby przelewów i poziomów uczestnictwa, by wymienić tylko kilka, na całym świecie. Niestety z powodu braku przejrzystości i etyki wybuchło wiele skandali, a więcej osób i organizacji niż kiedykolwiek wymaga zmian. I to jest gdzie Akademia Biznesu Piłkarskiego wchodzi w grę. Naszą misją jest zaspokajanie zapotrzebowania na profesjonalnie wyszkolonych liderów na rzecz rozwoju piłki nożnej. Stworzona dla osób, które chcą włamać się do branży piłkarskiej, nasza szkoła oferuje Mistrz w biznesie piłkarskim który dostarcza wszystkich niezbędnych narzędzi, aby odnieść sukces w tym pasjonującym i dynamicznym przemyśle. Potrzebne narzędzia biznesowe do włamania się Przemysł piłkarski: Wiedza, doświadczenie i sieć. I ważne jest, aby mieć wszystkie z nich, dlatego nasz program jest oparty na pięciu różnych osiach:

  • Online i na zajęciach teoretycznych kampusu
  • Zapewnienie stażu praktyk
  • Projekty biznesowe dla studentów
  • Wyjazdy w teren
  • Wydarzenia biznesowe prowadzone przez Soccerex, światowego lidera wydarzeń biznesowych w piłce nożnej

Na FBA, Wybieramy najlepszych kandydatów, którzy są również pasjonatem futbolu. Naszym głównym celem jest przygotowanie ich do pomyślnego wejścia do branży piłkarskiej.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

FBA The Football Business Academy

Wraz z profesjonalizacją komercjalizacji piłki nożnej rośnie również zapotrzebowanie na menedżerów wyższego szczebla z profesjonalną wiedzą i umiejętnościami w branży pił ... [+]

Wraz z profesjonalizacją komercjalizacji piłki nożnej rośnie również zapotrzebowanie na menedżerów wyższego szczebla z profesjonalną wiedzą i umiejętnościami w branży piłkarskiej. W rezultacie Football Business Academy nawiązała współpracę z ekspertami z branży, aby stworzyć unikalny, zintegrowany program nauczania, który pomoże uczniom zbudować podstawy sukcesu w dynamicznym, globalnym przemyśle piłkarskim.

Mistrz sztuki FBA w branży piłkarskiej jest pierwszym, który ustanowił precedens, a wyjątkowość tego kursu polega na tym, że łączy on zalety kursów online i na terenie kampusu. Program magisterski nie ogranicza się do tradycyjnej struktury programu nauczania i modelu kształcenia, tworząc bardziej innowacyjny i kompletny program nauczania, aby sprostać rzeczywistej sytuacji branży piłkarskiej, aby zaspokoić potrzeby branży piłkarskiej i studentów w XXI wieku.... [-]

Szwajcaria Geneva Switzerland Online
Marzec 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku

The FBA Intro Week 2017