Przeczytaj oficjalny opis

Zurych

ETH Zurich

Wolność i indywidualna odpowiedzialność, ducha przedsiębiorczości i otwartość: ETH Zurich stoi na podstawach prawdziwych szwajcarskich wartości.

Nasz uniwersytet nauki i technologii pochodzi z 1855 roku, kiedy założyciele dzisiejszej Szwajcarii stworzyli ją jako centrum innowacji i wiedzy.

W ETH Zurich uczniowie odkrywają idealne środowisko dla niezależnego myślenia, badaczy klimatu, który inspiruje najlepsze osiągnięcia. ETH Zurich znajduje się w samym sercu Europy, a jednocześnie nawiązuje połączenia na całym świecie. Jest pionierem w skutecznych rozwiązaniach dzisiejszych i przyszłych problemów.

Portret

Wolność i indywidualna odpowiedzialność, ducha przedsiębiorczości i otwartość: ETH Zurich stoi na podstawach prawdziwych szwajcarskich wartości. Nasz uniwersytet nauki i technologii pochodzi z 1855 roku, kiedy założyciele dzisiejszej Szwajcarii stworzyli ją jako centrum innowacji i wiedzy. W ETH Zurich uczniowie odkrywają idealne środowisko dla niezależnego myślenia, badaczy klimatu, który inspiruje najlepsze osiągnięcia. ETH Zurich znajduje się w samym sercu Europy, a jednocześnie nawiązuje połączenia na całym świecie. Jest pionierem w skutecznych rozwiązaniach dzisiejszych i przyszłych problemów.

FAKTY I LICZBY

  • 19.800 studentów, w tym 4000 studentów doktorantów z ponad 120 krajów
  • 500 profesorów
  • 355 spin-off od 1996 roku
  • 21 laureatów nagrody Nobla, w tym Albert Einstein i Wolfgang Pauli (zdobywca medali Fieldsa, 2 laureatów nagrody Pritzkera)
  • 90 wniosków patentowych i 200 zgłoszeń rocznie
  • 1,8 miliarda CHF, w tym 1,3 miliarda CHF, finansowanego przez rząd federalny
  • 9. miejsce w rankingu (2016)
  • 8 miejsce w rankingu QS (2016)
  • 19. miejsce w rankingu ARWU (2016)

Główne obszary fokusowe

Aby sprostać największym wyzwaniom ludzkości, często konieczne jest połączenie podejść dyscyplinarnych w zespołach multidyscyplinarnych lub podejście multidyscyplinarne. Dlatego też ETH Zurich koncentruje się na kilku głównych obszarach, poza działami departamentów. Badania koncentrują się na potrzebach społeczeństwa - czy to na szczeblu lokalnym, krajowym czy globalnym - iw ten sposób stanowią cenny wkład w politykę, gospodarkę i społeczeństwo.

Główne obszary tematyczne ETH Zurich to:

Medycyna

Jako uniwersytet techniczno-naukowy ETH Zurich od dziesięcioleci znacząco przyczynia się do rozwoju medycyny poprzez badania podstawowe, rozwój technologii prognostyki, diagnostyki i terapii, założenie firm typu spin-off, programów szkoleniowych i edukacyjnych oraz infrastruktura.

dane

Naukowcy z ETH Zurich opracowują nowe podejście do nauki danych i uczenia maszyn, aby zabezpieczyć i oceniać ogromne ilości danych.

trwałość

Bezpieczeństwo żywności, zaopatrzenie w energię i zmiany klimatyczne, zrównoważony projekt naszych siedlisk oraz staranna obróbka zasobów naturalnych należą do największych wyzwań globalnych. ETH Zurich intensywnie badał te tematy od dziesięcioleci i obecnie jest liderem w dziedzinie badań energetycznych, żywieniowych i środowiskowych.

Technologie produkcji

Sukces ekonomiczny firmy zależy od zdolności do opracowywania innowacyjnych produktów i zapewnienia opłacalnej produkcji. Badania ETH Zurich przyczyniają się do rozwoju przyszłych procesów produkcyjnych i technologii produkcyjnych.

Inicjatywa myślenia krytycznego

ETH Zurich uruchomił w 2012 r. Inicjatywę krytycznego myślenia (CTETH), której celem było szkolenie studentów ETH w myślenie krytycznie i niezależnie. Inicjatywa ta pozwala uczelniom oferować umiejętności krytycznego myślenia i komunikacji oraz umiejętności przywódcze poza specjalistyczną wiedzą fachową.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

MSc

ETH Zurich Institute of Science, Technology and Policy

To MAS jest przeznaczony dla studentów, którzy posiadają tytuł magistra nauk przyrodniczych lub inżynierskich (w tym także medycyny, matematyki i architektury) i mają na ... [+]

MAS w dziedzinie nauki, technologii i polityki ETH Zurich oferuje teraz nowy program MAS w dziedzinie nauki, technologii i polityki. To MAS jest przeznaczony dla studentów, którzy posiadają tytuł magistra nauk przyrodniczych lub inżynierskich (w tym także medycyny, matematyki i architektury) i mają na celu karierę, w której ważne są umiejętności w zakresie analizy polityki i zarządzania polityką. Takie umiejętności są w dużym stopniu potrzebne, zwłaszcza w agencjach rządowych, firmach zajmujących się dużymi technologiami i naukami przyrodniczymi, firmami doradczymi, organizacjami międzynarodowymi i organizacjami pozarządowymi. Pierwsza połowa programu (4 miesiące) jest przeznaczona do studiów dziennych. Druga połowa może zostać ukończona w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy w połączeniu z stażem lub zawodowym zatrudnieniem. Wnioski o program jesienią 2017 są przyjmowane w sposób ciągły, a proces rekrutacji kończy się pod koniec lipca 2017 r.... [-]

Szwajcaria Zürich
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
ETH Zurich
Institute of Science, Technology and Policy
Universitätstrasse 41
8092 Zürich
Switzerland

Zürich, Zurich, CH
Social Media