Przeczytaj oficjalny opis

CIS Zurych

Centrum Studiów Porównawczych i Międzynarodowych (CIS Zurych) została założona w 1997 roku pod kierownictwem prof Kurt Spillmann jako sposób na zebranie badaczy nauk politycznych ze Szwajcarskiego Federalnego Instytutu Technologii w Zurychu (ETH Zurich) oraz na Uniwersytecie w Zurychu. Dziś Centrum obejmuje członków kilkanaście wydziałowych i około 150 doktorantów, naukowców posiadających stopień doktora i innych pracowników naukowych i administracyjnych Wydziału ETH w Zurychu z Psychologii Społecznej i Uniwersytetu w Zurychu z Wydziału Nauk Politycznych. CIS Zurych posiada dwa kampusy, jeden w samym sercu Zurychu, a drugi w Zurich Oerlikon.

Badania w WNP Zurychu

W dobie szybkich przemian globalnych i coraz gęstsze sieci wielostronne, polityki krajowe i międzynarodowe są coraz bardziej ze sobą powiązane. W WNP Zurychu, dlatego starają się integrować naukę krajowych systemów politycznych i naukę polityki międzynarodowej, koncentrując się na skomplikowanych połączeń między krajowych, międzynarodowych i ponadnarodowych procesów politycznych, struktur i instytucji.

W ten sposób nasze badania koncentrują się na różne tematy, w tym: - na rzecz demokracji, demokratyzacji i Ładu Publicznego - Konflikt Badań i Studiów nad Bezpieczeństwem - Międzynarodowa ekonomia polityczna - Międzynarodowej Współpracy Rozwojowej - analizy polityki - polityka szwajcarskie - Polityka Europejska - Metody badawcze w naukach społecznych Nasze podejście metodologiczne w zakresie od formalnej teorii, jakościowych studiów przypadków i pola i badań eksperymentalnych metod ekonometrycznych i modelowania komputerowego.

Ta szkoła oferuje również:

MA

Center for Comparative and International Studies (CIS)

MACIS Program jest zorientowany na badania absolwent nauk politycznych, oferowane przez Centrum i Międzynarodowych Studiów Porównawczych (WNP), jeden z wiodących politycz ... [+]

MACIS Program jest zorientowany na badania absolwent nauk politycznych, oferowane przez Centrum i Międzynarodowych Studiów Porównawczych (WNP), jeden z wiodących ośrodków badawczych nauki polityczne w Europie. CIS to wspólna instytucja ETH Zurich oraz na Uniwersytecie w Zurychu. 2013 Leiden rankingowa umieszczona ETH Zurich na samym szczycie w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych w Europie.

MACIS jest programem 90-ECTS i trwa 3-4 semestry, aby zakończyć. Program koncentruje się na kwestiach demokracji, przemocy politycznej, ekonomii politycznej i zrównoważonego rozwoju. Wszystkie kursy są prowadzone w języku angielskim przez zespół wybitnych w skali międzynarodowej profesorów.... [-]

Szwajcaria Zurych
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
3 - 4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku