Przeczytaj oficjalny opis

CIES - International Centre for Sports Studies , jest niezależnym ośrodkiem badawczym zlokalizowanym w Neuchâtel w Szwajcarii. Powstał w 1995 r. Jako fundacja między Międzynarodową Federacją Piłkarską (FIFA), Uniwersytetem Neuchâtel, Miastem i Stanem Neuchatel.

Zdjęcie: Mistrz FIFA 18 edycja w domu FIFA powitany przez prezydenta FIFA Gianniego Infantino i sekretarz generalny Fatmy Samoura.

Korzystanie z podejścia wielodyscyplinarnego CIES zapewnia badania naukowe, usługi edukacyjne i doradcze na najwyższym poziomie dla świata sportu w celu przezwyciężenia złożoności sportu w dzisiejszym społeczeństwie i poprawy zarządzania nim we wszystkich dyscyplinach sportu.

Jako międzynarodowe centrum, CIES utrzymuje wykwalifikowaną i zróżnicowaną kadrę i stale rozszerza swoją współpracę z osobami indywidualnymi, uniwersytetami i organizacjami sportowymi na całym świecie.

NASZA MISJA

CIES zachęca do ciągłego postępu i zrównoważonego rozwoju w zarządzaniu sportem na całym świecie, wykorzystując w pełni swoją międzynarodową sieć partnerów. Aktywnie promujemy bieżącą wymianę wiedzy i doświadczeń od wszystkich naszych partnerów badawczych i edukacyjnych. to miejsce, w którym badania akademickie spotykają się z praktycznym zarządzaniem, w wyniku czego powstają rozwiązania oparte na badaniach, które można dostosować do lokalnych potrzeb i wymagań.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

CIES - International Centre for Sports Studies

Zorganizowane przez CIES - Międzynarodowe Centrum Badań nad Sportem, we współpracy z trzema uniwersytetami, De Montfort University w Leicester (Anglia), SDA Bocconi Schoo ... [+]

Mistrz FIFA - Międzynarodowy mistrz zarządzania, prawa i humanistyki sportu

Zorganizowane przez Międzynarodowe Centrum Studiów Sportowych (CIES) we współpracy z trzema uniwersytetami, De Montfort University w Leicester (Anglia), SDA Bocconi School of Management w Mediolanie (Włochy) i University of Neuchâtel (Szwajcaria), Mistrz Zarządzania FIFA , Law and Humanities of Sport została stworzona w celu promowania edukacji zarządzania w świecie sportu. Stało się ono wiodącym programem dla absolwentów, rozwijającym wszechstronnych menedżerów, którzy potrafią radzić sobie w coraz bardziej złożonym świecie sportu.

Zdjęcie: Mistrz FIFA 18 edycja w domu FIFA powitany pr... [-]
Szwajcaria Neuchâtel Wielka Brytania Leicester Włochy Mediolan  + 2 Więcej
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
CIES International Centre for Sports Studies
Address
International Centre for Sports Studies c/o Hôtel DuPeyrou Avenue DuPeyrou 1
2000 Neuchâtel, Neuchâtel, Szwajcaria
Witryna
Telefon
+41 32 718 39 09
Address
Leicester, Anglia, Wielka Brytania
Address
Mediolan, Lombardia, Włochy