Przeczytaj oficjalny opis

CIES - International Centre for Sports Studies , to niezależne centrum badawcze zlokalizowane w Neuchâtel w Szwajcarii. Powstała w 1995 roku jako joint venture pomiędzy Fédération Internationale de Football Association (FIFA), University of Neuchâtel, City and the State of Neuchatel.

Zdjęcie: Mistrz FIFA 18 edycja w domu FIFA powitany przez prezydenta FIFA Gianniego Infantino i sekretarz generalny Fatmy Samoura.

Korzystanie z podejścia wielodyscyplinarnego CIES zapewnia badania naukowe, usługi edukacyjne i doradcze na najwyższym poziomie dla świata sportu w celu przezwyciężenia złożoności sportu w dzisiejszym społeczeństwie i poprawy zarządzania nim we wszystkich dyscyplinach sportu.

Jako międzynarodowe centrum, CIES utrzymuje wykwalifikowaną i zróżnicowaną kadrę i stale rozszerza swoją współpracę z osobami indywidualnymi, uniwersytetami i organizacjami sportowymi na całym świecie.

NASZA MISJA

CIES zachęca do ciągłego postępu i zrównoważonego rozwoju w zarządzaniu sportem na całym świecie, wykorzystując w pełni swoją międzynarodową sieć partnerów. Aktywnie promujemy bieżącą wymianę wiedzy i doświadczeń od wszystkich naszych partnerów badawczych i edukacyjnych. to miejsce, w którym badania akademickie spotykają się z praktycznym zarządzaniem, w wyniku czego powstają rozwiązania oparte na badaniach, które można dostosować do lokalnych potrzeb i wymagań.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

CIES - International Centre for Sports Studies

Zorganizowane przez CIES - Międzynarodowe Centrum Badań nad Sportem, we współpracy z trzema uniwersytetami, De Montfort University w Leicester (Anglia), SDA Bocconi Schoo ... [+]

Mistrz FIFA - Międzynarodowy mistrz zarządzania, prawa i humanistyki sportu

Zorganizowane przez Międzynarodowe Centrum Studiów Sportowych (CIES) we współpracy z trzema uniwersytetami, De Montfort University w Leicester (Anglia), SDA Bocconi School of Management w Mediolanie (Włochy) i University of Neuchâtel (Szwajcaria), Mistrz Zarządzania FIFA , Law and Humanities of Sport została stworzona w celu promowania edukacji zarządzania w świecie sportu. Stało się ono wiodącym programem dla absolwentów, rozwijającym wszechstronnych menedżerów, którzy potrafią radzić sobie w coraz bardziej złożonym świecie sportu.

Zdjęcie: Mistrz FIFA 18 edycja w domu FIFA powitany pr... [-]
Szwajcaria Neuchâtel
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

James Kitching, Ex-Head of Sports Legal Services, Disciplinary and Governance AFC

Ya Gao, FIFA Master 17th Edition Postgraduate

Ashley Hughes, FIFA Master 17th Edition Postgraduate

FIFA Master 17th Edition Leicester experience

CIES International Centre for Sports Studies
Address
International Centre for Sports Studies c/o Hôtel DuPeyrou Avenue DuPeyrou 1
2000 Neuchâtel, Neuchâtel, Szwajcaria
Witryna
Telefon
+41 32 718 39 09