CIES - International Centre for Sports Studies

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

CIES - International Centre for Sports Studies , jest niezależnym ośrodkiem badawczym zlokalizowanym w Neuchâtel w Szwajcarii. Powstał w 1995 r. Jako fundacja między Międzynarodową Federacją Piłkarską (FIFA), Uniwersytetem Neuchâtel, Miastem i Stanem Neuchatel.

Zdjęcie: Mistrz FIFA 18 edycja w domu FIFA powitany przez prezydenta FIFA Gianniego Infantino i sekretarz generalny Fatmy Samoura.

Korzystanie z podejścia wielodyscyplinarnego CIES zapewnia badania naukowe, usługi edukacyjne i doradcze na najwyższym poziomie dla świata sportu w celu przezwyciężenia złożoności sportu w dzisiejszym społeczeństwie i poprawy zarządzania nim we wszystkich dyscyplinach sportu.

Jako międzynarodowe centrum, CIES utrzymuje wykwalifikowaną i zróżnicowaną kadrę i stale rozszerza swoją współpracę z osobami indywidualnymi, uniwersytetami i organizacjami sportowymi na całym świecie.

NASZA MISJA

CIES zachęca do ciągłego postępu i zrównoważonego rozwoju w zarządzaniu sportem na całym świecie, wykorzystując w pełni swoją międzynarodową sieć partnerów. Aktywnie promujemy bieżącą wymianę wiedzy i doświadczeń od wszystkich naszych partnerów badawczych i edukacyjnych. to miejsce, w którym badania akademickie spotykają się z praktycznym zarządzaniem, w wyniku czego powstają rozwiązania oparte na badaniach, które można dostosować do lokalnych potrzeb i wymagań.

Lokalizacje

Neuchâtel

CIES International Centre for Sports Studies

Address
International Centre for Sports Studies
c/o Hôtel DuPeyrou
Avenue DuPeyrou 1

2000 Neuchâtel, Neuchâtel, Szwajcaria
Telefon
+41 32 718 39 09

Leicester

Address
Leicester, Anglia, Wielka Brytania

Mediolan

Address
Mediolan, Lombardia, Włochy