Przeczytaj oficjalny opis

Odskocznia do pracy

CANVAS przedstawia kreatywnym kandydatom w „Visual Arts” rozwiązanie umożliwiające karierę w dziedzinie mody i designu , należące do pionierskich branż tego świata.

Szkoła CANVAS założona ponad 25 lat temu w sercu Lozanny (Szwajcaria-Romande), doświadczy znacznego i zrównoważonego rozwoju w ciągu ostatnich 15 lat. Jego założyciele, początkowo przeszkoleni w szwajcarskim Grandes Ecoles, pasjonujący się projektowaniem i pedagogiką, stworzyli Institut Supérieur des Arts et Techniques de la Mode. Uznane przez wszystkie zawody szwajcarskie organy państwowe (CIO, AI i), również na poziomie międzynarodowym (FEDE, ONZ, Rada Europy i), szkoła CANVAS , pierwsza klasa, regularnie triumfuje w najbardziej prestiżowych Konkursy europejskie i zajmują znaczące miejsce, podobnie jak organizacje międzynarodowe, w stosowaniu standardów szkolenia i edukacji dla współczesnej młodzieży.

Doświadczenie w służbie kreatywności

Weź udział w profesjonalizmie CANVAS aby zapewnić udaną karierę spełniającą Twoje ambicje!

Szkoła CANVAS , uznana za wysoki poziom wyróżnienia w ARTS

Zajęcia prowadzone w ciągu dnia lub wieczorem oferują szereg elastycznych godzin, umożliwiając każdemu zbudowanie dostosowanego harmonogramu, w celu lepszego zarządzania ograniczeniami osobistymi, rodzinnymi i zawodowymi.

Doświadczony wykładowca, uważny na kwestię integracji zawodowej studentów, dostosowuje i dostosowuje swoje nauczanie do wydziałów każdego ucznia, jednocześnie szanując oczekiwania rynku pracy.

A model poses for photographers backstage at Mercedes-Benz Fashion Week.Flaunter.com / Unsplash

Nowa pedagogika CANVAS

Szkolenie CANVAS łączy zarówno teoretyczne, jak i praktyczne podejście związane z artystycznymi i technicznymi aspektami przewidywanych branż. Te narzędzia dydaktyczne pozwalają uczniowi na zrozumienie i opanowanie dyscyplin w całości, w celu uzyskania profesjonalizmu w tych dziedzinach pod koniec kursu.

W bezpośredniej interakcji z firmami szkoła CANVAS oferuje elastyczność edukacyjną, umiejętność słuchania dostosowaną do ambicji każdego ucznia.

Udział w wielu projektach związanych ze światem zewnętrznym zapewnia każdemu doświadczenie na rynku pracy i rozwój pierwszej profesjonalnej sieci (sieci międzynarodowe).

Formacje nieustannie ewoluują i zmieniają się zgodnie z ewolucją rynku światowego, w ciągłej transformacji gospodarczej i społecznej.

Szkolenie

CANVAS zapewnia dostępne szkolenia na różnych poziomach:

  • Staż przedprocesowy (rok przygotowawczy do zawodów artystycznych)
  • Profesjonalny (absolwent)
  • Superior (licencjat)
  • Edukacja ustawiczna (certyfikat)
  • specjalizacja
  • Darmowe kursy
  • Międzynarodowy program nauczania

CANVAS , ważna i wpływowa społeczność pasjonujących twórców, w wielokulturowym otoczeniu.

Uznanie wykraczające poza granice Szwajcarii, podejście artystyczne uwzględniające różne kultury naszego świata, wzbogacenie osobiste i zawodowe.

Dalsze szczegóły w załączniku.

kwalifikacje

Poziomy programów studiów : licencjackie, magisterskie, certyfikaty, przygotowawcze (rok przygotowawczy)

Dyplomy szkoły CANVAS są potwierdzone i poświadczone przez FEDE (Europejską Federację Szkół).

Kursy CANVAS dostarczają dyplomy realizowane przez Europejski System Transferu Punktów ( ECTS ).

Certyfikowana przez ETHICAS grupa CANVAS zapewnia jakość wiodącej szkoły, a sieć United Schools to gwarancja otwarcia na arenie międzynarodowej.

Ponadto CANVAS jest Europejskim Centrum Egzaminacyjnym Sztafetowym uznawanym i pożądanym na przemian dla różnych DEES i Mistrzów.

Programy studiów

Różne programy studiów CANVAS School mają na celu objęcie całej wiedzy o branżach. Połączenie nauczanych dyscyplin, faworyzowane przez spójne powiązanie jednego przedmiotu z drugim, pozwala na optymalną komplementarność oraz tworzenie kompleksowych i satysfakcjonujących kursów szkoleniowych, które skutecznie przygotowują ucznia do przyszłego zawodu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat kursów prowadzonych na każdym kursie, możesz pobrać dokument odpowiadający wymaganemu szkoleniu poniżej.

Programy prowadzone przez:
  • Francuski