Przeczytaj oficjalny opis

Alfred Nobel Open Business School

Alfred Nobel Open Business School Ltd. jest profesjonalnym holdingiem parasolowym, który wykorzystuje relacje instytucjonalne w celu zapewnienia najwyższych standardów działalności akademickiej. Jesteśmy dumni z outsourcingu innych prestiżowych partnerów uniwersyteckich i uniwersyteckich oraz ich renomowanych naukowców i programów nauczania, dążąc do doskonałości naukowej z bardziej pragmatycznej, biznesowej perspektywy.

Ta spójna strategia pozwala nam odgrywać wiodącą rolę w świecie edukacji na odległość na czterech kontynentach. Jednocześnie nie tylko korzystamy z najwyższego zaplecza technologicznego Hongkong SAR, ale także z jego elastycznych edukacyjnych norm prawnych.

Spółka holdingowa zarejestrowana w Specjalnym Regionie Administracyjnym Hongkongu w Chinach (nr rej. 1709134) uzyskała wsparcie akredytowanej przez rząd ZSKF King Sigismund College (Budapeszt), jednej z czołowych węgierskich instytucji szkolnictwa wyższego, a także innych instytucji strategicznymi partnerami uniwersyteckimi w Azji i najbardziej rozwiniętych krajach azjatyckich.

W oparciu o naszą silną współpracę z kilkoma europejskimi i azjatyckimi partnerami szkolnictwa wyższego, zyskujemy coraz większą popularność w internetowych kursach podyplomowych. Jednakże pozostajemy wierni naszemu zaangażowaniu w doskonałość w nauczaniu i bliski kontakt między studentami i pracownikami wydziału. Oferując świat możliwości, wszystkie tradycyjne otwarte programy MBA dla szkół, przygotowawcze i doktoranckie zostały szeroko umiędzynarodowione, aby zapewnić uczniom globalne kompetencje potrzebne do konkurowania zarówno w ich krajach zamieszkania, jak i za granicą.

"Wiedza się odradza". Jest to bardzo ważne motto w czasach kryzysów na świecie i odzwierciedla nasze odczucia dotyczące możliwości i obowiązków. Dołączając do nas w Alfred Nobel Open Business School , można doświadczyć różnorodnych możliwości zgodnie z misją i stałym zaangażowaniem szkoły biznesu.

Dzięki naszym nowym standardom w otwartej edukacji biznesowej zdobędziesz teoretyczną i praktyczną wiedzę niezbędną do życia w świadomym świecie i osiągnięcia sukcesu niezbędnego do satysfakcjonującego życia zawodowego.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Alfred Nobel Open Business School

Jest to program, w którym od kandydatów wymaga się wykazywania umiejętności interpersonalnych, samokształcenia oraz badań i prezentacji podczas kwalifikacji. ... [+]

Jest to program, w którym od kandydatów wymaga się wykazywania umiejętności interpersonalnych, samokształcenia oraz badań i prezentacji podczas kwalifikacji.

Opracowywane są oceny mające na celu zachęcenie do umiejętności, które zapewnią uczniom bardzo mocne podstawy dalszego rozwoju w sektorze hotelarskim i turystycznym.

Studenci otrzymują dwa dyplomy, jeden od Alfred Nobel Open Business School Switzerland, a drugi od CTH, która jest przyznawaną przez Ofqual organizacją przyznającą kwalifikacje w Anglii, zapewniającą kwalifikacje QCF.

Urząd Regulacji Kwalifikacji i Egzaminów (Ofqual) reguluje kwalifikacje, egzaminy i oceny w Anglii.

Uczniowie ... [-]
Szwajcaria Effretikon
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Alfred Nobel Open Business School

Rozszerzony dyplom 7 poziomu w zarządzaniu strategicznym ma 120 punktów kwalifikacyjnych. ... [+]

Rozszerzony dyplom 7 poziomu w zarządzaniu strategicznym ma 120 punktów kwalifikacyjnych.

Wszyscy uczniowie muszą ukończyć pięć podstawowych jednostek w sumie 75 punktów.

Jednostki podstawowe

Planowanie strategiczneFinanse dla strategicznych menedżerówBadania na rzecz rozwoju strategicznegoZachowanie organizacyjneOsobisty rozwój w zakresie przywództwa i zarządzania strategicznego

Następnie uczniowie wybierają niezasłużoną trasę lub jedną z czterech Pathways : Finanse, Marketing, Zarządzanie ludźmi lub Międzynarodowe.

Poziom 7 Rozszerzony Dyplom w Zarządzaniu Strategicznym - Droga niesklasyfikowanaPoziom 7 Rozszerzony Dyplom w Zarządzaniu Strategicznym (Finanse)Poziom 7 Rozszerzony dyplom w zarządzaniu strategicznym (marketing)Poziom 7 Rozszerzony dyplom w zarządzaniu strategicznym (zarządzanie ludźmi)Poziom 7 Rozszerzony dyplom w zarządzaniu strategicznym (międzynarodowy)... [-]
Szwajcaria Effretikon
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
.
Address
Bahnhofstrasse 28, 2. OG,
CH-8307 Effretikon, Zurich, Szwajcaria