Alfred Nobel Open Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Alfred Nobel Open Business School

Alfred Nobel Open Business School Ltd. jest profesjonalnym holdingiem parasolowym, który wykorzystuje relacje instytucjonalne w celu zapewnienia najwyższych standardów działalności akademickiej. Jesteśmy dumni z outsourcingu innych prestiżowych partnerów uniwersyteckich i uniwersyteckich oraz ich renomowanych naukowców i programów nauczania, dążąc do doskonałości naukowej z bardziej pragmatycznej, biznesowej perspektywy.

Ta spójna strategia pozwala nam odgrywać wiodącą rolę w świecie edukacji na odległość na czterech kontynentach. Jednocześnie nie tylko korzystamy z najwyższego zaplecza technologicznego Hongkong SAR, ale także z jego elastycznych edukacyjnych norm prawnych.

Spółka holdingowa zarejestrowana w Specjalnym Regionie Administracyjnym Hongkongu w Chinach (nr rej. 1709134) uzyskała wsparcie akredytowanej przez rząd ZSKF King Sigismund College (Budapeszt), jednej z czołowych węgierskich instytucji szkolnictwa wyższego, a także innych instytucji strategicznymi partnerami uniwersyteckimi w Azji i najbardziej rozwiniętych krajach azjatyckich.

W oparciu o naszą silną współpracę z kilkoma europejskimi i azjatyckimi partnerami szkolnictwa wyższego, zyskujemy coraz większą popularność w internetowych kursach podyplomowych. Jednakże pozostajemy wierni naszemu zaangażowaniu w doskonałość w nauczaniu i bliski kontakt między studentami i pracownikami wydziału. Oferując świat możliwości, wszystkie tradycyjne otwarte programy MBA dla szkół, przygotowawcze i doktoranckie zostały szeroko umiędzynarodowione, aby zapewnić uczniom globalne kompetencje potrzebne do konkurowania zarówno w ich krajach zamieszkania, jak i za granicą.

"Wiedza się odradza". Jest to bardzo ważne motto w czasach kryzysów na świecie i odzwierciedla nasze odczucia dotyczące możliwości i obowiązków. Dołączając do nas w Alfred Nobel Open Business School , można doświadczyć różnorodnych możliwości zgodnie z misją i stałym zaangażowaniem szkoły biznesu.

Dzięki naszym nowym standardom w otwartej edukacji biznesowej zdobędziesz teoretyczną i praktyczną wiedzę niezbędną do życia w świadomym świecie i osiągnięcia sukcesu niezbędnego do satysfakcjonującego życia zawodowego.

Lokalizacje

Zurych

.

Address
Löwenstrasse 20
8001 Zurych, Zurych, Szwajcaria