Przeczytaj oficjalny opis

Alfred Nobel Open Business School

Alfred Nobel Open Business School Ltd. jest profesjonalnym holdingiem parasolowym, który wykorzystuje relacje instytucjonalne w celu zapewnienia najwyższych standardów działalności akademickiej. Jesteśmy dumni z outsourcingu innych prestiżowych partnerów uniwersyteckich i uniwersyteckich oraz ich renomowanych naukowców i programów nauczania, dążąc do doskonałości naukowej z bardziej pragmatycznej, biznesowej perspektywy.

Ta spójna strategia pozwala nam odgrywać wiodącą rolę w świecie edukacji na odległość na czterech kontynentach. Jednocześnie nie tylko korzystamy z najwyższego zaplecza technologicznego Hongkong SAR, ale także z jego elastycznych edukacyjnych norm prawnych.

Spółka holdingowa zarejestrowana w Specjalnym Regionie Administracyjnym Hongkongu w Chinach (nr rej. 1709134) uzyskała wsparcie akredytowanej przez rząd ZSKF King Sigismund College (Budapeszt), jednej z czołowych węgierskich instytucji szkolnictwa wyższego, a także innych instytucji strategicznymi partnerami uniwersyteckimi w Azji i najbardziej rozwiniętych krajach azjatyckich.

W oparciu o naszą silną współpracę z kilkoma europejskimi i azjatyckimi partnerami szkolnictwa wyższego, zyskujemy coraz większą popularność w internetowych kursach podyplomowych. Jednakże pozostajemy wierni naszemu zaangażowaniu w doskonałość w nauczaniu i bliski kontakt między studentami i pracownikami wydziału. Oferując świat możliwości, wszystkie tradycyjne otwarte programy MBA dla szkół, przygotowawcze i doktoranckie zostały szeroko umiędzynarodowione, aby zapewnić uczniom globalne kompetencje potrzebne do konkurowania zarówno w ich krajach zamieszkania, jak i za granicą.

"Wiedza się odradza". Jest to bardzo ważne motto w czasach kryzysów na świecie i odzwierciedla nasze odczucia dotyczące możliwości i obowiązków. Dołączając do nas w Alfred Nobel Open Business School , można doświadczyć różnorodnych możliwości zgodnie z misją i stałym zaangażowaniem szkoły biznesu.

Dzięki naszym nowym standardom w otwartej edukacji biznesowej zdobędziesz teoretyczną i praktyczną wiedzę niezbędną do życia w świadomym świecie i osiągnięcia sukcesu niezbędnego do satysfakcjonującego życia zawodowego.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Alfred Nobel Open Business School

Jest to program, w którym od kandydatów wymaga się wykazywania umiejętności interpersonalnych, samokształcenia oraz badań i prezentacji podczas kwalifikacji. ... [+]

Jest to program, w którym od kandydatów wymaga się wykazywania umiejętności interpersonalnych, samokształcenia oraz badań i prezentacji podczas kwalifikacji.

Opracowywane są oceny mające na celu zachęcenie do umiejętności, które zapewnią uczniom bardzo mocne podstawy dalszego rozwoju w sektorze hotelarskim i turystycznym.

Studenci otrzymują dwa dyplomy, jeden od Alfred Nobel Open Business School Switzerland, a drugi od CTH, która jest przyznawaną przez Ofqual organizacją przyznającą kwalifikacje w Anglii, zapewniającą kwalifikacje QCF.

Urząd Regulacji Kwalifikacji i Egzaminów (Ofqual) reguluje kwalifikacje, egzaminy i oceny w Anglii.

Uczniowie ... [-]
Szwajcaria Zurych
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Alfred Nobel Open Business School

COLLÉGIUM HUMANUM WARSAW MANAGEMENT UNIVERSITY AND ALFRED NOBEL OPEN BISUNESS SCHOOL SZWAJCARIA UNIWERSYTET EUROPEJSKI NAUK BIZNESOWYCH Europa ogłasza publicznie uznany k ... [+]

MBA-MASTER ADMINISTRACJI BIZNESOWEJ: Wiodące międzynarodowe zarządzanie biznesem, zarządzanie zasobami ludzkimi i talentami Międzynarodowe prawo handlowe i biznesowe, międzynarodowe zarządzanie hotelarstwem i turystyką, zarządzanie IT, zarządzanie zapobiegawcze i zarządzanie naukami zdrowotnymi.

Czas trwania: 2 semestry

Ubieganie się o BSC lub inne wyższe wykształcenie

Czesne: 3000 EURO / semestr

Szkolenie odbywa się online z wykładami, filmami i pomocą konsultanta. Szkolenia są prowadzone w języku angielskim, niemieckim, chińskim, arabskim, rosyjskim i węgierskim.... [-]

Szwajcaria Zurych
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 semestry
Ośrodek kształcenia
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
.
Address
Löwenstrasse 20
8001 Zurych, Zurych, Szwajcaria