Przeczytaj oficjalny opis

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland posiada certyfikat Systemu Certyfikacji Kursów Online EFMD (EOCCS), który jest doskonałym dowodem jakości w dziedzinie edukacji online i na odległość, EFMD jest największym w Europie stowarzyszeniem sieciowym w dziedzinie rozwoju zarządzania. ABMS jest pierwszym wirtualnym uniwersytetem w Europie i jest zarejestrowanym znakiem towarowym dla edukacji w Szwajcarii pod nr. 690804 przez Szwajcarski Federalny Instytut Własności Intelektualnej. OUS jest upoważniony do prowadzenia i wydawania dyplomów w Szwajcarii zgodnie z numerem listu (DBK DBKS 6/33/60236) wydanym przez Radę Edukacji i Kultury w stanie Zug.

Oferujemy szereg programów studiów online od Associate Bachelor Degree do Doctorate Degree , w tym programów studiów Masters and Bachelors , wszystkie nasze Studia mogą być wykonane w jednym roku akademickim w niepełnym wymiarze godzin (od piątku do niedzieli).

Akademia jest światowym liderem w dziedzinie edukacji biznesowej dla firm o wyjątkowej reputacji -

OUS jest " akredytowanym uniwersytetem Premier " przez akredytację dla międzynarodowych uczelni

OUS posiada certyfikat ISO 9001: 2008. OUSis rozpoznawany przez ASIQUAL (Międzynarodowe kwalifikacje akademickie i umiejętności).

Głównym językiem naszych programów studiów jest anglojęzycznych profesjonalistów pracujących z całego świata.

OUS jest akredytowany przez Radę Europejską ds. Wiodących szkół biznesu (ECLBS) i Europejskiej Rady ds. Nauczania na odległość (EUCDL).

Stworzyliśmy doświadczenie online, które pozwala skutecznie komunikować się z wykładowcami i innymi studentami, wszystko czego potrzebujesz to komputer z dostępem do Internetu, jego edukacja na warunkach.

Zachęcamy ludzi do wzięcia tego, czego się uczą i zastosowania do własnego życia.

Nasz cel

  • Pomyślna przyszłość dla wszystkich naszych studentów
  • Międzynarodowe środowisko
  • Znakomici wykładowcy
  • Wysoki standard jakości
  • Aby służyć studentom z całego świata

Klasy

Nasze lekcje online są prowadzone z małą intensywnością. Bardziej intensywnie się uczymy Środowisko, staramy się, aby nasi studenci - rada wykładowców była bardzo mała, wszystkie nasze programy prowadzone są w języku angielskim, a naszym głównym celem jest zapewnienie Ci doskonałych kontaktów biznesowych, oferując ci program studiów w niepełnym wymiarze godzin online, który zapewnia łączność z własną firmą lub pracą. Więcej informacji można znaleźć na stronie ABMS - The Open University of Switzerland www.abmswiss.com

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski