SLIIT COMPUTING

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Naszym zadaniem jest przyciągają błyskotliwe umysły, wcześniej granic wiedzy, stymulowania innowacji i kreatywności oraz kształcenie przyszłych liderów we wszystkich obszarach edukacji i przemysłu

Uznane przez Komisję University Grants na podstawie ustawy z uniwersytetów, SLIIT powstała w 1999 roku, aby edukować i szkolić specjalistów IT. W ciągu ostatniej dekady, SLIIT Computing wraz z Sri Lanka Instytutu Informatyki (SLIIT) stał się jednym z wiodących prywatnych Sri Lanki instytucji eminencja poświęconych służbie narodu, i poza nią.

Studencki Serwis Rejestracji

Jeśli potrzebujesz pomocy w stosowaniu studiować na SLIIT Computing, potrzebujesz więcej informacji lub masz jakieś pytania dotyczące rekrutacji - jesteśmy tutaj, aby pomóc. Skontaktuj się z SLIIT Computing Spraw akademickie podziału. Pomożemy Ci wszystko, czego potrzebujesz.

Oferujemy informacje, porady i wskazówki na temat szeregu kwestii: akademickiego, rekrutacji, finansów, kariery, pozasądowych w programie nauczania.

Jeśli potrzebujesz usług, jesteśmy usytuowany na 13. piętrze Kampusu metra. Mamy szereg kontaktów dla wygody

Informacje Student

Studenci są wydawane podręcznik dla studentów na rejestracji. Studenci są wydawane informacji modułu na pierwszy nauczał sesji dla każdego zainteresowanego do włączenia modułu moduł efektów kształcenia, nauczania harmonogram, czytając list i wymogów oceny (zadania, długość oceny, ręka w uzgodnień) Koordynator utrzymuje regularne kontakty z przywódcami modułów w celu zapewnienia płynne podawanie kursu.

Życie studenckie

Jako student SLIIT Computing, będziesz łączenie dynamiczne, ciekawe i zróżnicowanej społeczności, gdzie można poznać nowych ludzi, rozwijania umiejętności przez całe życie i otrzymywać wsparcie, aby odnieść sukces na uczelni i poza nią.

Studenci SLIIT Computing są tutaj z jakiegoś powodu - a jeśli się jednym, nie tylko będzie można się uczyć w większości współczesnych i innowacyjny instytutu, będziesz mieć mnóstwo okazji, aby zaznaczyć swoją obecność, udział w życiu uczelni, spędzić czas, a posunąć się ekscytujący i dynamiczny karierę.

SLIIT Com Interactive krąg (SCOM-IC)

SLIIT Com Interactive krąg (SCOM-IC), założona w 2010 roku jest Stowarzyszenie Studentów Interactive, który reprezentuje całą licencjat w zakresie technologii informatycznych populacji studentów. Ta powstała w celu promowania licencjat w Information Technology studiów wraz z SLIIT dla przemysłu z celami

Promowanie licencjat w Information Technology studiów wraz z SLIIT dla przemysłu. Udostępnij wiedzę i zasoby między studentów i ekspertów w branży. Przedstawić najnowsze trendy i technologie w dziedzinach pokrewnych. Przekazywania niezbędnych umiejętności miękkich wymagane do pomyślnego twarz konkurencyjnej atmosferę na dzisiejszym rynku pracy Promowanie i organizowanie działań kulturalnych i społecznych.

Lokalizacje

Colombo

SLIIT Computing

Address
No. 371, Duplication Road
Colombo, Prowincja Zachodnia, Sri Lanka
Telefon
+94 11 7 543600