Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Naszym zadaniem jest przyciągają błyskotliwe umysły, wcześniej granic wiedzy, stymulowania innowacji i kreatywności oraz kształcenie przyszłych liderów we wszystkich obszarach edukacji i przemysłu

Uznane przez Komisję University Grants na podstawie ustawy z uniwersytetów, SLIIT powstała w 1999 roku, aby edukować i szkolić specjalistów IT. W ciągu ostatniej dekady, SLIIT Computing wraz z Sri Lanka Instytutu Informatyki (SLIIT) stał się jednym z wiodących prywatnych Sri Lanki instytucji eminencja poświęconych służbie narodu, i poza nią.

Studencki Serwis Rejestracji

Jeśli potrzebujesz pomocy w stosowaniu studiować na SLIIT Computing, potrzebujesz więcej informacji lub masz jakieś pytania dotyczące rekrutacji - jesteśmy tutaj, aby pomóc. Skontaktuj się z SLIIT Computing Spraw akademickie podziału. Pomożemy Ci wszystko, czego potrzebujesz.

Oferujemy informacje, porady i wskazówki na temat szeregu kwestii: akademickiego, rekrutacji, finansów, kariery, pozasądowych w programie nauczania.

Jeśli potrzebujesz usług, jesteśmy usytuowany na 13. piętrze Kampusu metra. Mamy szereg kontaktów dla wygody

Informacje Student

Studenci są wydawane podręcznik dla studentów na rejestracji. Studenci są wydawane informacji modułu na pierwszy nauczał sesji dla każdego zainteresowanego do włączenia modułu moduł efektów kształcenia, nauczania harmonogram, czytając list i wymogów oceny (zadania, długość oceny, ręka w uzgodnień) Koordynator utrzymuje regularne kontakty z przywódcami modułów w celu zapewnienia płynne podawanie kursu.

Życie studenckie

Jako student SLIIT Computing, będziesz łączenie dynamiczne, ciekawe i zróżnicowanej społeczności, gdzie można poznać nowych ludzi, rozwijania umiejętności przez całe życie i otrzymywać wsparcie, aby odnieść sukces na uczelni i poza nią.

Studenci SLIIT Computing są tutaj z jakiegoś powodu - a jeśli się jednym, nie tylko będzie można się uczyć w większości współczesnych i innowacyjny instytutu, będziesz mieć mnóstwo okazji, aby zaznaczyć swoją obecność, udział w życiu uczelni, spędzić czas, a posunąć się ekscytujący i dynamiczny karierę.

SLIIT Com Interactive krąg (SCOM-IC)

SLIIT Com Interactive krąg (SCOM-IC), założona w 2010 roku jest Stowarzyszenie Studentów Interactive, który reprezentuje całą licencjat w zakresie technologii informatycznych populacji studentów. Ta powstała w celu promowania licencjat w Information Technology studiów wraz z SLIIT dla przemysłu z celami

Promowanie licencjat w Information Technology studiów wraz z SLIIT dla przemysłu. Udostępnij wiedzę i zasoby między studentów i ekspertów w branży. Przedstawić najnowsze trendy i technologie w dziedzinach pokrewnych. Przekazywania niezbędnych umiejętności miękkich wymagane do pomyślnego twarz konkurencyjnej atmosferę na dzisiejszym rynku pracy Promowanie i organizowanie działań kulturalnych i społecznych.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

SLIIT COMPUTING

Ambitne profesjonalistów zainteresowanych Project Management mają teraz możliwość śledzenia światowej klasy magistra studiów z zakresu zarządzania projektami oferowanych ... [+]

Magister zarządzania projektami (Keele University)

Ambitne profesjonalistów zainteresowanych Project Management mają teraz możliwość śledzenia światowej klasy magistra studiów z zakresu zarządzania projektami oferowanych przez Keele University w Wielkiej Brytanii, w Sri Lance w SLIIT Computing.

Sukces kierownik projektu równoważy sprzeczne cele wykorzystania zasobów, jakość produktu, czas oczekiwania i zadowolenie klienta.

Magister Project Management został zaprojektowany, aby sprostać rosnącym wymaganiom przemysłu, które obejmują kompetencje, umiejętności i wiedzę niezbędne do większości funkcji kierowniczych dziś. Procesy są takie same na całym świecie i ten kurs przeznaczony dla wszystkich dyscyplin zarządzania projektami nauczania kluczowych umiejętności i kompetencji, aby uczeń prawdziwym atutem każdej branży na całym świecie.... [-]

Sri Lanka Colombo
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

SLIIT COMPUTING

Uniwersytet Bedfordshire (UOB) to nowoczesny, innowacyjny uniwersytet w dziedzictwo górnym jakości edukacji wraca ponad 100 lat. Kurs ten jest przyznawany przez UOB i zap ... [+]

Przegląd University of Bedfordshire University of Bedfordshire to nowoczesna, innowacyjna uczelnia z dziedzictwem najwyższej jakości edukacji wraca ponad 100 Program nadawany jest przez years.This University of Bedfordshire - w Wielkiej Brytanii, we współpracy z SLIIT Computing.

Kurs dostarczy Ci zaawansowaną, edukacji opartej na szerokim kariery w biznesie i będą rozwijać swoje ogólne kompetencje intelektualne. Absolwenci będą wyposażone do kariery w przemyśle, handlu i sektora publicznego, i można się spodziewać, aby szybko przejść do wyższych poziomów odpowiedzialności.

Instytut SLIIT Computing (Private) Ltd, spółka zależna SLIIT powstała dać szans edukacyjnych dla szerszego grona studentów, którzy chcą, aby przejść do ich szkolnictwa wyższego z przemysłowej zorientowanej nauki. SLIIT Computing oferuje licencjat z programu studiów technologii informacyjnych w połączeniu z SLIIT która otwiera drogę dla studentów, aby ich wiedza się na bieżąco w tej szybko zmieniającej się dziedzinie technologii informatycznych. Połączenie teorii i praktyce daje przewagę tym, którzy chcą wejść na rynek pracy z dźwiękiem wykształcenia i daje przewagę konkurencyjną wśród innych.... [-]

Sri Lanka Colombo
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku