Przeczytaj oficjalny opis

O ZOE

Globalna ekonomia dowodzi na co dzień organizacyjnej potrzeby "najlepszych" i "wiodących" talentów, aby odnieść sukces na coraz bardziej złożonych i konkurencyjnych rynkach globalnych. Aby osiągnąć najlepszy możliwy rezultat dla organizacji, rozwijanie odpowiedniego talentu jest równie konieczne jak zatrudnianie i zatrzymywanie pracowników.

Kim jesteśmy?

ZOE Talent Solutions to globalna firma szkoleniowo-konsultingowa, która obsługuje wiodące firmy w wielu krajach. Specjalizujemy się w budowaniu potencjału i rozwijaniu talentów dla osób i organizacji, dzięki naszym wysoce zindywidualizowanym kursom i sesjom szkoleniowym, w szerokim zakresie dyscyplin.

Co robimy?

ZOE pomaga organizacjom w identyfikowaniu ich najważniejszych celów i zarządza zespołami zarządzającymi, ściśle współpracując z każdym członkiem, wprowadzając trwałe ulepszenia swoich działań. Proces ten obiecuje zatem zdecydowany wzrost przychodów i oszczędności oraz wyższy zwrot z inwestycji (ROI). Przez prawie dziesięć lat nasz zespół opracował globalnie godne polecenia, wyjątkowe umiejętności, w tym coaching, facylitację, doradztwo i strategię.

Jak to robimy?

Wysoko zaangażowani i doświadczeni profesjonaliści w ZOE zapewniają swoim klientom najwyższą dostępną jakość w zakresie szkoleń i budowania potencjału po konkurencyjnych cenach, połączonych z wyjątkową elastycznością, która odpowiada potrzebom ich klientów.

Naszym głównym celem jest "Pełna satysfakcja klienta". Stanowi to podstawę naszej filozofii pracy, kultury i wszystkiego, co robimy. Nasz sukces pozwolił nam na podjęcie coraz większej liczby projektów w ostatnim czasie. Zdobywanie zaufania naszych klientów za każdym razem jest tym, co motywuje nas do dążenia do niezrównanej doskonałości.

Możemy triumfować, ściśle współpracując z każdą organizacją, aby odblokować moc swoich pracowników i zapewnić, że nasze rozwiązania szkoleniowe zaspokajają potrzeby związane z uczeniem się i rozwojem, a także maksymalizują sukces biznesowy.

ZOE ma wszechstronną wiedzę i doświadczenie w zakresie rozwoju pracowników i organizacji. To, w połączeniu z zaangażowaniem w dostarczanie innowacyjnych i wiodących rozwiązań w zakresie rozwoju, pozwoliło nam stale się rozwijać, nawet w obliczu niekorzystnych warunków rynkowych.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Address
Singapur, Singapur
Address
Middle East – Head Office 918, Blue Bay Towers, Al Abraj Street (Marassi Drive), Business Bay
Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Telefon
+971 4 558 8245
Address
Almaty, Prowincja Ałma Ata, Kazachstan
Address
Kuala Lumpur, Terytorium Federalne Kuala Lumpur, Malezja
Address
Mumbai, Maharasztra, Indie
Address
Malediwy Online, Malediwy
Address
Accra, Region Wielka Akra, Ghana
Address
Kair, Gubernatorstwo Kairskie, Egipt
Address
Kapsztad, Zachodni przylądek, Republika Południowej Afryki
Address
Nairobi, Hrabstwo Nairobi, Kenia
Address
Amsterdam, Holandia Północna, Niderlandy
Address
Ateny, Central Athens, Grecja
Address
Bratysława, Kraj bratysławski, Słowacja
Address
Budapeszt, Węgry
Address
Genewa, Genewa, Szwajcaria
Address
Stambuł, Stambuł, Turcja
Address
Londyn, Anglia, Wielka Brytania
Address
Lizbona, Lizbona, Portugalia
Address
Manchester, Anglia, Wielka Brytania
Address
Paryż, Île-de-France, Francja
Address
Praga, Praga, Czechy
Address
Wiedeń, Wiedeń, Austria
Address
Abu Dabi, Abu Dabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Address
Amman, Gubernatorstwo Ammanu, Jordania
Address
Doha, Doha, Katar
Address
Rijad, Prowincja Rijad, Arabia Saudyjska
Address
Houston, Teksas, Stany Zjednoczone
Address
Toronto, Ontario, Kanada