Technische Universität München Asia (TUM Asia)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Technische Universität München Asia (znana również jako TUM Asia ) rozpoczęła działalność w Singapurze w 2002 roku jako kampus filii Technische Universität München (TUM). TUM został zaproszony do założenia kampusu w Singapurze w ramach "Global Schoolhouse Initiative", projektu, którego celem było przekształcenie Singapuru w centrum światowej klasy instytucji edukacyjnych - zapewniając różnorodne najwyższej jakości opcje edukacji dla mieszkańców Singapuru i region.

Partnerstwa z najlepszymi uniwersytetami w Azji

Dzięki przełomowej współpracy z dwoma wiodącymi uniwersytetami w Singapurze, TUM jest pionierem globalizacji niemieckich uniwersytetów z udziałem TUM Asia we współpracy z National University of Singapore (NUS) i Nanyang Technological University (NTU), aby oferować studia podyplomowe. Obecnie TUM Asia oferuje wspólne Mgr TUM-NUS w Chemii Przemysłowej i wspólne Mgr TUM-NTU w zakresie projektowania układów scalonych i mgr w zakresie zielonej elektroniki. Na własną rękę TUM Asia oferuje dwa tytuły magisterskie TUM: kolej, transport i logistyka oraz inżynieria lotnicza i dwa tytuły licencjackie TUM we współpracy z Singapore Institute of Technology (SIT).

Dlaczego warto studiować w TUM Asia w Singapurze?

5 powodów, aby zdobyć tytuł z TUM Asia

1- STUDIA Z UNIWERSYTETEM NIEMIEC NR 1 W AZJI

W 2011 r. Akademickim rankingu światowych uniwersytetów (zwanym również rankingiem w Szanghaju), TUM został uznany za uniwersytet nr 1 w Niemczech i jako 54. światowy uniwersytet zgodnie ze światowym rankingiem QS 2011. Od tego czasu TUM został przez 3 kolejne lata był uważany za jeden z niemieckich uniwersytetów numer 1, między innymi na prestiżowych i uznanych na całym świecie uniwersytetach, takich jak Harvard University, University of Tokyo i National University of Singapore. Poza tym, że jest niemieckim uniwersytetem nr 1, TUM ma wiele innych wyróżnień, takich jak bycie jedynym niemieckim uniwersytetem, który otrzymał nagrodę "University of Excellence" przez 6 kolejnych lat (2006 - 2012) i cieszący się czwartym najlepszym rankingiem wśród wszystkich uczelni technicznych w Europa.

Niemcy są znane jako Kraina Idei, a określenie "niemiecka inżynieria" wiąże się z jakością, doskonałością i wielkością techniczną. Połączyć to z kontekstem Azji - Chiny i Indie stanowią już jedną trzecią światowej populacji konsumentów - oraz szerokie rozpowszechnienie technologii wśród azjatyckich konsumentów, nasze programy studiów oferują uczniom przewagę nad zrozumieniem trendów rynkowych.

Ta podwójna perspektywa pozwoli również uczniom połączyć najlepsze praktyki na dwóch kontynentach, aby stworzyć nowe rozwiązania dla ciągle zmieniającego się globalnego krajobrazu. Niemcy i Singapur cieszą się wieloma podobieństwami w zakresie najwyższej jakości infrastruktury, takich jak światowej klasy systemy transportowe, wielokrotnie nagradzane lotniska i linie lotnicze, silny krajobraz przemysłu wspierającego i doskonałe instytucje akademickie.

2 - NAJLEPSI WYKŁADOWCY ŚWIAT OFERUJE

5000 artykułów

3 - MOCNA SIEĆ PRZEMYSŁOWA

W TUM Asia wierzymy w wyposażenie naszych uczniów w praktyczną edukację, łącząc teorię z aplikacją związaną z branżą. Jako uczelnia nr 1 w Niemczech cieszymy się silnymi powiązaniami ze znaczącymi partnerami branżowymi, takimi jak BASF, Clariant, Infineon, Lantiq, Rohde

PODEJŚCIE POD RĘKĄ

Isaac Newton założył Prawo Grawitacji po tym, jak zobaczył jabłko spadające z drzewa. W TUM Asia wierzymy, że uczenie się jest ściśle powiązane z praktycznym podejściem. We wszystkich naszych kursach studenci przechodzą okres pracy dyplomowej wraz ze stażem. Służy to zapewnieniu uczniom możliwości sprawdzenia ich wiedzy teoretycznej, a także zainspirowania ich do podjęcia tego, czego się nauczyli i wprowadzenia innowacji w przyszłość. Studenci poszli dalej, aby realizować kariery związane z badaniami naukowymi, a ostatnio z ustawieniem TUM Create (przez NTU

5- SIŁA W RÓŻNORODNOŚCI

Jak powiedział Thomas Friedman: "Świat jest płaski". Globalizacja jest teraz nieuniknioną siłą, która ma pozostać. W TUM Asia możemy pochwalić się różnorodną liczbą studentów pochodzących z ponad 28 krajów. Oznacza to, że promujemy żywe środowisko uczenia się, w którym uczeń uczy się poza podręcznikiem, ale także poprzez życie swoich rówieśników. Pomysły są syntetyzowane w różnych realiach ekonomicznych, które studenci uczą się widzieć z wielu punktów widzenia, tworząc możliwości rozwiązywania problemów w kreatywny sposób.

Lokalizacje

Singapur

German Institute of Science and Technology - TUM Asia

Address
TUM Asia
510 Dover Road #05-01
SIT@SP Building

139660 Singapur, Singapur
Telefon
+65 6777 7407

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium